Glifor Kullanan Arkadaşlar

Ben ilacı 5 aydır kullanıyorum fakat 1veya2 haftadır kullanmıyorum, kestim kullanmayı. Ve şuan adetim 3 gün gecikti hamile olmaktan korkuyorum. bu ilac ilk zamanlar çok fazla midemi bulandırıyordu ve ben hiç bişey yiyemez olmuştum. 5-6 kilo falan vermiştim 1 ayda.

kızlar bende pkoluyum 2 yıla yakındır yasmin içiyorum
5 kilo kadar fazlam var diyetisten spor hiç bi şekilde veremedim
doktoruma söyledim bunu kullan yardımcı olur dedi 850 mg günde bi kez
tok karna ama bi etkisini görmedim acaba diyorum günde 2 kere mi alsam
burda 3 kere kullananlar var ne dersiniz?

arkadaşlar bende de 2,5 cmlik bi kist var.doktorum glifor + yasmin verdi 3 ay hiç kesmeden kullanıcam ama çok midem bulanıo,yemek yiyemiyorum.
siz de de öyle oldu mu??

kızlar bende pkoluyum 2 yıla yakındır yasmin içiyorum
5 kilo kadar fazlam var diyetisten spor hiç bi şekilde veremedim
doktoruma söyledim bunu kullan yardımcı olur dedi 850 mg günde bi kez
tok karna ama bi etkisini görmedim acaba diyorum günde 2 kere mi alsam
burda 3 kere kullananlar var ne dersiniz?

mrb arkadaşım..kg ile probleminiz varsa endokrine görünmenizi tavsiye ederim.(göründünüz mi bilmiyorum ama)..endokrin dr u detaylı tahliller yapıyor çünkü.bende zayıfladığım için gitmiştim (20 kg verdim).dediğim gibi detaylı tahliller yapıyor."glifor" u bende pko için kullanıyorum.pko hastasıyım.dr um adetlerimi düzenlesin ve yumurtlamaya yardım etsin diye verdi banada.glifor kg verdiren bi ilaç.bunu bende biliyorum.eşimin babası şeker hastalığı için bunu kullanmış.dr vermiş.yediklerine dikkat ederek ve yürüyüş yaparak 15 kg vermiş bu ilaçla.bunu biliyorum yakınımda bi insan olduğu için.

arkadaşlar bende de 2,5 cmlik bi kist var.doktorum glifor + yasmin verdi 3 ay hiç kesmeden kullanıcam ama çok midem bulanıo,yemek yiyemiyorum.
siz de de öyle oldu mu??

ben glifor u 2 aydır kullanıyorum..mide bulantılarım daha yeni geçmeye başladı..yanii bünyem yeni alışmaya başladı bu ilacın yarattığı mide bulantısına..benimde 1,5 aydan fazla zamandır sürekli midem bulanıyordu.en büyük yan etkisi bu zaten.merak etme.faydalı bi ilaç olduğu söyleniyo.bende yan etkilerine dayandım,dayanıyorum.zaten kullanımı 6 ay için öneriliyormuş.yanii 6 aydan fazla kullanımı dr lar önermiyor.

mrb arkadaşım..kg ile probleminiz varsa endokrine görünmenizi tavsiye ederim.(göründünüz mi bilmiyorum ama)..endokrin dr u detaylı tahliller yapıyor çünkü.bende zayıfladığım için gitmiştim (20 kg verdim).dediğim gibi detaylı tahliller yapıyor."glifor" u bende pko için kullanıyorum.pko hastasıyım.dr um adetlerimi düzenlesin ve yumurtlamaya yardım etsin diye verdi banada.glifor kg verdiren bi ilaç.bunu bende biliyorum.eşimin babası şeker hastalığı için bunu kullanmış.dr vermiş.yediklerine dikkat ederek ve yürüyüş yaparak 15 kg vermiş bu ilaçla.bunu biliyorum yakınımda bi insan olduğu için.

endokrin uzmanına görünmedim aslında görünmek istiyorum
ama doktorum gerekli tahlilleri yaptı şeker yüklemesi insülin direnci
hormonlar hepsine bakıldı bunlar dışında neye bakarlar bilmiyorum
teşekkür ederim cevap verdiğin için bıraktım gliforu inanılmaz derecede
halsizlik yaptı bende çok kötü hissettim kendimi zaten fazlada bi kilom
yok bu kiloda kalmaya devam edersem sorun olmaz gibime geliyo.

kızlar selam ya ben de bir sorun yok ama endokrine giden bir arkadaşa zayıflaması için vermiş doktor griforu ben de hamilelikte 50 kilo aldım 20sini verdim 30 kaldı :KK43: bu hapı kullanmak istiyorum sizce bi zararı olur mu bir de bitkisel zayıflama hapı kullanıyorum başlasam mı ki ya :S

bende glifor kullanıorm 1 aydır 6 aylık ewliyim son 2 aydır cocuk istioruz ama bakalım hayırlısı olur inş.p.over var bendede endokrin uzmanım bu ilacı kullanmamı söylemişti kullanıoruz bakalım :26:

bende 1 haftadır glifor kullanıyorum.zayıflamak için kullanıyorum ama şimdilik bir etkisini görmedim.midemde fazla bulanmıyor iştahımı felanda kesmedi.inşallh etkisini görürüm

arkadaşlar hepimize kolay gelsin gerçekten pcos çok zor kurtulunan bir hastalık...

glifor için benim mide bulantılarımın geçmesini sağlayan bir öneride bulunmak istiyorum. elbette herkesin bünyesi farklıdır ama bende etkisi oldu belki bazılarınıza da iyi gelir... yemek yemeye başladıktan sonra bir iki kaşık yemeğin hemen ardından alıyorum ilacı.. sonra da yemeye devam ediyorum... bir de limonlu soda-kola vb. asitli içeceklerle alıyorum. mide bulantısı asla olmuyor bende... umarım birilerinde de işe yarar...

slm kızlar bende gliforu zayıflamak için kullanıyorum yani bebek için zayıflamam gerekio o yüzden doktorum yazdı 1 ayda 5 kilo ver dedi ama ben kuyllananlı 10 gün oldu ne iştahımı kesio nede zayflattı beni bende pcoluyum bide hergün yarım saat kendi çapımda egzersiz mekik felan çekiyorum ha bide bu ilaçı açmı tokmu alıosunuz zayflamak için kullananlr bana bi cvp yazssanızzzz

tok karnına alıyoz canım

tşk cnm bişi daha sorcam bu hap zayıflatır dedi doktorum fkaat 15 gündür kullanıyorum tık yok bnede ya az yemek yiyorum ekmeği kestim yarım saatte hergün spor yapıyorum 1 ayda 5 kilo vermem lazım nasıl yapcam zayıflamak için özel bişi yapan varmı başka ayrıca bende pcoluyummmm

bende haşimato hastası olduğum için kilo veremediğim için doktor bugün glifor verdi yarın başlıyacağım nasipse inşallah işe yarar

baslarda cok fazla bulantı yapıyor bu sizi korkutmasın bırakmayın sakın

gerçekten başlarda bulantı yapıyor fakat şimdi yapmıyor,sakın bırakmayın

Arkadaşlar bende 3 gün önce başladım glifora. Tokluk inüsilin testim yüksek çıktı ondan verdi doktor. Zaten eskiden beri çok kolay kilo alırım zor kilo veriririm, meğer şekerdenmiş! İnşallah sağlığıma kavuşur ve kilo da veririm. Bulantı yapıyor biraz.

merhaba arkadaşlar bende pco luyum 2senedr de ewliyim ve çocuğum olmuyor kilo fazlalığımda var baya.dün endokrine gittim tahlillerde şeker çıktı bende de. doktor bana glifor verdi diyette yapmam gerekiyormuş.kullanmaya yeni başladım bakalım hayırlısı.
hepinize de sağlıklı günler.....:emir_bebek:

merhaba arkadaşlar, gliforu araştırmak için girdim nete, sonra kendimi bu foruma üyeolmuş olarak buldum :)
ben 3-4 yıl önce ( rüya gibi, kıymetini bilememişim ) 58 kg iken şimdi 76 kg a çıkmışım. Valla nasıl oldu anlamadım, az göbeğim çıkmışı önce, sonra basenler falan derken, kendimi fotoğraflarda görünce tanıyamıuorum artık. boyum 168, 1 yıllık da evliyim. eşim eski fotoğraflarıma videolarıma hayran, ben de kendimi kıskanmaya başladım neredeyse artık :)
yıllardır hiç kilo vermeyi başarmışlığım yok, diyetisyenlerin de canı cehenneme, hazır listelerinin saatlerini değiştirip çıktı veriyorlar, saçmaaaaaa . Ama bu ilacı Gliforu diyetisyenin yönlendirdiği bir dahiliyeci verdi. Çünkü gliserin direnci düşükmüş hücrelerimin kör olmayasıcalar.
ben bir ara düzensiz kullnadım 1 ay kadar, sonra bırakmıştım. Ama ramazanla beraber yeniden başladım, ne mide bulantısı yapıyor ben de , ne de başka bir eksi etki. benim almaktaki amacım, vücüuttaki şekerin birikmemesi ve iştah azalması umudu. 1000 mg ı günde 2 kez önerdi dr . ramazan olunca iftar sahur arkası tok karna alıyorum ama 6 ay dolana dek devam edicem inşallah bu kez, kararlıyım daaaaa, kilo verme sonucu alan az kişi var gördüğüm kadarıyla, bu konu yıllardır işlenmiş forumda oysa .

ayrıca evlendiğimde 1 yıl önce 68 kg idim ama maalesef kısa bir süre kullandığım YASMİN ben 76 ya yükseltti, adetim çok azalmıştı, şimdi anlıyorum ki bünyemde kalanalar beni bu hale getirmiş, gerekli olmadıkça doğum kontrol haplarını kimseye önermiyorum, ben yeni gelinlikte acemilik yapmışım:KK49:

X