Çatlaklar Merak edilen Çatlak Kremleri ve Tedavi Konusunda Tecrübelerim

Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri
Sonuç elde var sifir yine çözüm bulunamadi sanirim bünyeye göre
ilaçlar etki ediyor herkeste farkli

kızlar isveç iksirini araştırdım çatlaklara iyi gelmiyormuş besleyici ve çatlak onarıcı hiç bir özelliği yokmuş... lafı ortaya atıp kaçan arkadaşı beklemeyin yani ben size söyleyeyim dedim..

isveç şuurubu ne oluyor? içiosun çatlaklarmı geçio? =S anlatrsan seviniirim..

arkadaşım içilmiyooo. içiliyo başka şeyler için ama çatlaklar için sürülüyo.geçene kadar ara vermemen gerek. ben ara verdim, gelişmesi durdu. ama yeniden başladım.ben şöyle bişey uyguluyorum: sabah madecassol, akşam yosun yağıyla masaj, sonra isveç şurubuyla ıslattığım bir bezi en az iki saat bekletiyorum. üzerine acnelise ve bir saat sonra tekrar madecassol. kremleri çatlak olan her bölgeye kullandım ama isveç şurubunu sadece göğüslerime kullandım farkı görmek için. birkaç gün dene bak çatlaklarının rengi nasıl oluyo. bir de benim göğsümdeki çatlaklar beyaz üstelik.yani gelişimini tamamlamış çatlak. sabahları kalktığında ne dediğimi anlayacaksın. sabaha kadar bile tutabilirsin. ama alkollü ve yakıyo haberin olsun.orjinalini bulman da çok önemli. türk markası alma derim.geçicek inanıyorum. birkaç ay sonra bişey kalmayacak. :sm_cool:

kızlar isveç iksirini araştırdım çatlaklara iyi gelmiyormuş besleyici ve çatlak onarıcı hiç bir özelliği yokmuş... lafı ortaya atıp kaçan arkadaşı beklemeyin yani ben size söyleyeyim dedim..

lafı atıp kaçmadım arkadaşım. ben de bu konuya hayli kafa yoruyorum ve çok üzülüyorum .forumlara yeni baktım. birçok şey denemeye başladım. heyecanlarımı sizinle paylaşıyorum sadece. çatlaklarım geçti demiyorum zaten. ilk iki günde pigmentleri değişti çatlaklarımın. daha yeni olduğunu belirttim. kullanırsın veya kullanmazsın. isveç iksirinin çatlaklara iyi olduğu yazmıyo evet. en eski yara izlerini bile iyileştirdiği yazıyo sadece. ben bunu doktordan duydum canımm. yanı sıra kremler de var kullandığım doktorun verdiği.kullanım şeklini paylaşırım eğer istersen. ürünlerin kullanış şekli ve birbiriyle etkileşimi de önemliymiş. a.s

arkadaşım bu isveç şurubunu nerden bulabiliriz.artık denemediğimiz şey kalmadı biz de şaşırdık ne denesek bi sonuç yok.ben de acnelyse ve medicassol kullanıyorum.sabırla devam edicem bakalım bi sonuç alınca paylaşıcam.sen de bize isveç şurubuyla ilgili gelişmeleri haber verirsen seviniriz.ona göre tedarik edelim

arkadaşım bu isveç şurubunu nerden bulabiliriz.artık denemediğimiz şey kalmadı biz de şaşırdık ne denesek bi sonuç yok.ben de acnelyse ve medicassol kullanıyorum.sabırla devam edicem bakalım bi sonuç alınca paylaşıcam.sen de bize isveç şurubuyla ilgili gelişmeleri haber verirsen seviniriz.ona göre tedarik edelim

sevgili arkadaşım; aynı ilaçları kullanıyoruz. bana dermatolog izotrexin de kullanabilirsin acnelyse yerine, o tahriş yapmaz dedi. ama onun fiyatı 17 lira. acnelise tahriş yapmadı bende. çünkü tahriş yaparsa tedavi aksar dedi. düzenli kullanamıyosun çünkü. tahrişle karşılaşırsan onu dene aklında bulunsun.isveç iksirini ilk defa duydum hayatımda. söyledikten sonra araştırdım, internette olan veya başka yerlerde yazan bilgilere göre cilt çatlaklarını iyileştirdiği açık bi şekilde yazmıyo evet. ama birçok cilt hastalığına hatta eski kesiklere, bıçak izlerine, yara izlerine iyi geldiği yazıyo.hatta ne kadar eski olursa olsun diye bilgi var.bunu ben uydurmadım, denenmiş bi tedaviymiş.fakirin ekmeği umuttur dedim ve denedim.sadece göğüslerime uyguladım ki, etkisi var mı yok mu anlayayım diye. birkaç gün ara verdim, geriledi. ama daha ilk kullanımda şok oldum. sabah kalktığımda göğüslerimin yan tarafındakiler gözükmüyodu bile. çok ciddi söylüyorum. daha eski olan çatlaklar belliydi ama rengi değişmişti. sabah kremi olan madecassol'u sürdüğümde tekrar belirmeye başladılar. ertesi gün yine belirsizleşmişti. öyle öyle geçiceğini düşünüyorum. heveslendirmek istemem belki cilt farkıdır ama denemekte fayda var. iksiri 4 gün kullandım, sonra bitti. yenisini almam bir haftayı buldu çünkü orjinali olması şart.o bir hafta gözümle gördüğüm ilerleme geriledi. zaten tam olarak geçene kadar her gün uygulanması gerekiyomuş.eczaneden de bulursun, aktarlardan da. ben ilkini aktardan aldım daha ucuzdur diye. kanyakla yapılmış, avusturya malı. 100 ml' liğine 20 lira verdim. ama bitti çabucak. geçen gün mısır çarşısına gittim, yer ismi söylemeyeyim, 500 ml'liğine 50 lira verdim, koca bi şişe. hem daha uyguna geldi. alıcaksan oraya git ama yerli bi marka sakın alma.yerimseniben

bu gun birsitede bir yaziya rasladim Palmer's-in kremi varmis stretch marks catlaklara iyi geliyormus var olanlari azaldirmis hamileler kulandiklarinda catlak olmurmus satisi yabanci sitelerde duydunuzmu hic??????????

sevgili arkadaşım; aynı ilaçları kullanıyoruz. bana dermatolog izotrexin de kullanabilirsin acnelyse yerine, o tahriş yapmaz dedi. ama onun fiyatı 17 lira. acnelise tahriş yapmadı bende. çünkü tahriş yaparsa tedavi aksar dedi. düzenli kullanamıyosun çünkü. tahrişle karşılaşırsan onu dene aklında bulunsun.isveç iksirini ilk defa duydum hayatımda. söyledikten sonra araştırdım, internette olan veya başka yerlerde yazan bilgilere göre cilt çatlaklarını iyileştirdiği açık bi şekilde yazmıyo evet. ama birçok cilt hastalığına hatta eski kesiklere, bıçak izlerine, yara izlerine iyi geldiği yazıyo.hatta ne kadar eski olursa olsun diye bilgi var.bunu ben uydurmadım, denenmiş bi tedaviymiş.fakirin ekmeği umuttur dedim ve denedim.sadece göğüslerime uyguladım ki, etkisi var mı yok mu anlayayım diye. birkaç gün ara verdim, geriledi. ama daha ilk kullanımda şok oldum. sabah kalktığımda göğüslerimin yan tarafındakiler gözükmüyodu bile. çok ciddi söylüyorum. daha eski olan çatlaklar belliydi ama rengi değişmişti. sabah kremi olan madecassol'u sürdüğümde tekrar belirmeye başladılar. ertesi gün yine belirsizleşmişti. öyle öyle geçiceğini düşünüyorum. heveslendirmek istemem belki cilt farkıdır ama denemekte fayda var. iksiri 4 gün kullandım, sonra bitti. yenisini almam bir haftayı buldu çünkü orjinali olması şart.o bir hafta gözümle gördüğüm ilerleme geriledi. zaten tam olarak geçene kadar her gün uygulanması gerekiyomuş.eczaneden de bulursun, aktarlardan da. ben ilkini aktardan aldım daha ucuzdur diye. kanyakla yapılmış, avusturya malı. 100 ml' liğine 20 lira verdim. ama bitti çabucak. geçen gün mısır çarşısına gittim, yer ismi söylemeyeyim, 500 ml'liğine 50 lira verdim, koca bi şişe. hem daha uyguna geldi. alıcaksan oraya git ama yerli bi marka sakın alma.yerimseniben

cansum ben bu izotrexin kremini hiç bilmiyodum.Bilgin için teşekkür ederim.Bende çok aşırı bi tahriş yok ama çok kaşınıyorum özellikle geceleri uyutmuyo bu kaşıntı beni.ama taktım bu merhemlere yılmadan denicem...ben de son zamanlarda gözlemlediğim şu var: göğsümdeki çatlaklar ergenliğe dayanıyo benim.renkleri beyaza dönmüş çatlaklardı.şimdi bu ilaçları kullanmaya başlayınca renkleri sanki yeni çatlaklar oluşmuş gibi kırmızılaşmaya başladı.umarım bende ters bi tepki oluşmamıştır.iyileşelim derken daha kötü olmayalım:1no2: bu konuda bilgisi olan arkadaşlar varsa sizdeki durumlar nedir?

413bviyhy6lss500wr0.jpg
qaliba ilgilenen yokk amma ben yine resimlerini koyiyim

kızlar bepanthene de faydasız.hemde hiç bi etkisi yok.onuda unutun.ama şu isveç şurubunu daha öncede duymuştum saça ii geliomuş ve uzamasını sağlıyomuş die.almayı düşünüorum zatende.burda yoktur ancak okullar açılıpta istanbuluma dönünce.yinede alıpta kullananlşar cvplarını yazsın ltfn...

bi arkadaşımın ablası hamileliği sırasında acıbaden sütü kullandı çatlaklar için çok işe yaradığını söylemişti..

arkadaşlar ben de bir kaç yıldır kalçamdaki çatlaklarla uğraşıyorum. bir kaç kilo almıştım nasıl olduğunu anlamadan çıkmış. deli olacam.. yağlarla masaj yaptım.. vibroshape kullandım ordaki kan dolaşımını hızlandırmak için bana mısın demedi.. son olarak acnelyse ve medicassol kullandım ama hiç bir faydasını görmedim hatta daha da derinleştirdi. deriyi soydu delirten kaşıntı da cabası... benden tavsiye kullanmayın arkadaşlar.. bu zaten int.doktorunun bi tarafından uydurduğu bir yöntem. kendisi de sitesinde söylüyor... tercih sizin tabi...

Arkadaşlar benim çatlaklarım daha fena bi yerde; tam dizlerimin arkasında ve baya büyük bi alanı kaplıyor. Etak giyinemiyorum, maya giymem bi dert :KK43:((
Çatlaklar için bi çok yöntem uyguladım, çok para harcadım
Vichy kullandım, bitkisel yağlar kullandım, Avonun çatlak kremini kullandım, karboksi yaptırdım (çok acıyor, 3 seans gittim)
Hiç bi gerileme olmadı, aynısı gibi duruyor. Yoo pardon aynısı gibide değil, git gide mor renk alıyor :KK43:((

arkadaslar ben doktor tavsıyesıyle babe catlak keremını kullanıyorum sabahları balmandol yagı ve babe yı suruyorum aksamlar ise balmandol babe catlak gıderıcı krem ve gece yatarkende expial hydro doktor %60-80 gecer dedı ama bılmıyorum ya cok morelım bozuluyo herkes gıbı... hele o yagları surmek masajla butun gucumu kesıyo işe yarasa barı tek istegım o 1ay 1 haftadır kullanıyorum daha bı gelısme alamadım ama 2 ayda etkı gosterıyomus 2-3 hafta sonra kontrole gıtcem bakalım..... bu arada babe catlak kremışutarafagitti hakkında bılgı sahıbı olna varmı????:uhm:Çok üzgünüm çoook

X