Çatlaklar Merak edilen Çatlak Kremleri ve Tedavi Konusunda Tecrübelerim

Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri
Ay keşke keşke benımde sürmediim kalmadı şimdide at kestanesi yağı kantaron fılan,, sen babe kreme ıyı deyınce gelişmeyi sordum bnde

arkadaslar ben doktor tavsıyesıyle babe catlak keremını kullanıyorum sabahları balmandol yagı ve babe yı suruyorum aksamlar ise balmandol babe catlak gıderıcı krem ve gece yatarkende expial hydro doktor %60-80 gecer dedı ama bılmıyorum ya cok morelım bozuluyo herkes gıbı... hele o yagları surmek masajla butun gucumu kesıyo işe yarasa barı tek istegım o 1ay 1 haftadır kullanıyorum daha bı gelısme alamadım ama 2 ayda etkı gosterıyomus 2-3 hafta sonra kontrole gıtcem bakalım..... bu arada babe catlak kremışutarafagitti hakkında bılgı sahıbı olna varmı????:uhm:Çok üzgünüm çoook
arkadaşım uzun uzun yorumları okudum senin yazın dikkatimi çekti başım dertde 2 doğum yaptım durum fena bana nasıl kullandığını ayrıntılı şekilde açıklarmısın birde faydasını gördünmü?

radigarnier 'ı ücretsiz deneyebiliyorsunuz. geçen hafta sipariş vermiştim ama çok geç geldi. 4. gündeyim gerçekten toparlıyor gibi. ücretsiz deneme yapılabilmesi de ayrıca güzel. site adresi vermek reklam olur diye gönderemiyorum kızlar ilk hafta kullanımımı doldurunca fotoğraf paylaşacağım.

radigarnier 'ı ücretsiz deneyebiliyorsunuz. geçen hafta sipariş vermiştim ama çok geç geldi. 4. gündeyim gerçekten toparlıyor gibi. ücretsiz deneme yapılabilmesi de ayrıca güzel. site adresi vermek reklam olur diye gönderemiyorum kızlar ilk hafta kullanımımı doldurunca fotoğraf paylaşacağım.

ÜRÜN BOYUTU NEDİR 9 LİRA KARGO ÜCRETİ İSTİYORLAR

Merhaba, etkisini gördünüz mü?

Merhaba, etkisini gördünüz mü?

X