Çatlaklar Merak edilen Çatlak Kremleri ve Tedavi Konusunda Tecrübelerim

Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri
Hamılelıkte son ayda kalcalarımda cok catlak olustu ne yapacagım bılmıyorum.. en azından kırmızılıkları gecıcek o da bırsey ya ten rengı olmalarını beklıyorum :KK43:(

merhaba kızlar bende aynı derten muzdarip biriyim. ama benim çatlaklarım başlangıçta öyle kırmızı falan olmuyo. yani ne ara oluşuyolar hiç fark etmiyorum. karışım yağlardan kullandım bi ara bi faydasını görmedim. şimdi bepanten merhem denicem. bakalım işe yarayacak mı?

arkadaslar daha oncede yazmıstım bu konuyla ılgılı dıger formlara.ben catlakalr ıcın 15 seans karboksı yaptırdım sonuc yuzde 40 iyi.sonra karnıma ve bacaklarım ıcın fıtolastıl ampul kullandım.sonuc bacaklardakı uzunlamasına yanı dık catlaklarda ıse yaradı baya bı daraldılar cok yakından bakınca bellı.ama karnımdakı oval gıbı enıne olan catlaklarda ıse yaramadı.rejene kullandım 2 tup.oda baya ıyı geldı. sonuc suan yuzde 70 ıyıler.en kısa zamanda kalan kılolarımı verıp tekrar rejene kullanmayı dusunuyorum.tv8 de plates yapıyorum1.5 ay oldu herhalde yaklasık.karnımın toparlanmasını beklıyorum yanı arkadaslar.ıste benımde cataklara savas mucadelem bunlardan ıbaret.umarım ısınıze yarar

arkadaşlar ben size kesinlikle babe çatlak tedavi kremi öneriyorum. normalde fiyatı 62 ytl ama cilt uzmanı reçeteye yazarsa 10 ytl falan oluyor. ben 2 tane bitirdim. ciddi renk kaybına uğradı çatlaklar kaybolmak üzere. şiddetle tavsiye ediyorum. bide bepanthen merhem iyi bi etki yapıyormuş. denemeye değer.:dance:

ya arkadaslar bendede var bu çatlaklardan ama hangisini denesem bilmiyorm medicassol iyi mi yada babe hangisi güzel artık kurtulmak istiyormmmm

arkadaslar daha oncede yazmıstım bu konuyla ılgılı dıger formlara.ben catlakalr ıcın 15 seans karboksı yaptırdım sonuc yuzde 40 iyi.sonra karnıma ve bacaklarım ıcın fıtolastıl ampul kullandım.sonuc bacaklardakı uzunlamasına yanı dık catlaklarda ıse yaradı baya bı daraldılar cok yakından bakınca bellı.ama karnımdakı oval gıbı enıne olan catlaklarda ıse yaramadı.rejene kullandım 2 tup.oda baya ıyı geldı. sonuc suan yuzde 70 ıyıler.en kısa zamanda kalan kılolarımı verıp tekrar rejene kullanmayı dusunuyorum.tv8 de plates yapıyorum1.5 ay oldu herhalde yaklasık.karnımın toparlanmasını beklıyorum yanı arkadaslar.ıste benımde cataklara savas mucadelem bunlardan ıbaret.umarım ısınıze yarar

Detuna,çatlakların ne kadarlık?Çatlakların beyaz mı kırmızı mı olanlardan? Karnındaki çatlaklardan bahsettiğine göre hamilelik sonrası oluşmuş olmalılar?

Detuna,çatlakların ne kadarlık?Çatlakların beyaz mı kırmızı mı olanlardan? Karnındaki çatlaklardan bahsettiğine göre hamilelik sonrası oluşmuş olmalılar?

2 yıll oldu canım dogum yapalı.karnımda hıc catlak yoktu.doguma 15 gun kala caTLAMAYA BASLADIM.karın catlakları ıcın rejene 2 kutu bende ıse yaradı.cıldımle aynı tona yaklastılar.bacaklardakı dık catrlaklarda fıtolastıl ampul ıse yaradı yakından bakınca bellı. 2 ay boyunca sabah aksam duzenlı kullanman sart.sonra duruma gore fıtolastılın kremıyle gunde bırkere olmak sartıyla dahada acılmalarını saglayaabılırsın.aslında sadece ıstanbulda yapılan [no lıne] catlak sılme dıye bır yontem var.ızmıre gelırse yaptırmayı dusunuyorum.google dan arat bulursun canım

slm bende lierak ptolastıl jel kullanıyorum.doktorum onerdı.55 ytl 2 hafta kullandım catlak derınlıgın azldı gbı ama jel de bttı sımdı yenı alcam

ya satlerdır okuyorum forum u
ben basından berı bole yarık gibi beyaz catlaklardan bahsedıosunuz sandım
ama snaırım herkes kırmızı çatlaklardan bahsedıyormus

kırmızı catlaklar işimden dolayı bende de vardı
baldır bölgemde
sonra dans a basladım
haftada 3 gun dans ettım 3 er saatten
ve tahmıne dın noldu
bom boro booomm
hepsı kayboldu
:KK66:

günaydinn
bendeki catlaklar dusman basina yaa kizlar gogus ustu ve arasii sanki gece gelmisler bicakla cizmisler gibi babe kullandim fayda etmedi body shop kullaniyorumm ama gogsumun arasindaki catlaklar rezalettt..hatta esim bi gun dedikii sen ameliyat mii oldunn?? aramisda kalsinn bendee mini operasyon dedimm yeni evlendigimizdee..tavsiye bekliyorumm

:dance:
günaydinn
bendeki catlaklar dusman basina yaa kizlar gogus ustu ve arasii sanki gece gelmisler bicakla cizmisler gibi babe kullandim fayda etmedi body shop kullaniyorumm ama gogsumun arasindaki catlaklar rezalettt..hatta esim bi gun dedikii sen ameliyat mii oldunn?? aramisda kalsinn bendee mini operasyon dedimm yeni evlendigimizdee..tavsiye bekliyorumm

arkadaşım bende bu konuda müzdarip olduğum için bahsetmek istiyorum 6 ay önce başladım forumlarda araştırmaya...öncelikle gögüs bölgen olduğu için fazla tahriş etme...yumuşak bir kese ile kesele banyoda soğuk su tut 5 dakika en az çıktıktan sonra kayısı yağı badem yağı susam yağı kakoa yağı bunları karıştırıp sürebilirsin bugday yağıda tabiki etkili ben bunları yaptıgım için söylüyorum...daha sonra contractubex yazdırdım doktora 1 aydan fazladır kullanıorum azalma bende %50 diyebilirim :) yani biraz sabırlı ol...asla üzülmeee...sabrett...emin ol altı ay içinde azalacak...spor yap bol bol su iç....tatlımm inşallah geçerr iyi haberlerini alırım...:dance:

Catlaklarin %100 kesin cözümü yoktur zamanla azaldigini görmek zamanla gözün alismasidir pisikolojiktir...he zayiflarsin spor yaparsin vücut sikilasir catlaklarin gecti sanirsin kilo aldigin zaman özelikle dogum sonrasi hersey iki kati fazlasiyla ortaya cikar...cilt biraz sans isi bazi ciltler elastik olur bazilarida catlamaya hazir toprak gibi önemli olan insanin kendiyle esiyle barisik olmasi hem anne olucan hem catlagin olmayacak birinden biri::1closedeyes:

selam kızlar allah başka dert vermesn diorum ama bnlarda psikoljiyi bitirio yani durp durrken çıkıo hani tedavisi olsa hiç üzülmeyz dimi ama yok allah kahretsnki ben herşeyn çaresi oldğuna inanan insnalrdnm ama bunun yok diolar:KK43:herkeste çıksa yine üzülmücem ama olmaynlrı görnce çıldrıom o kadr ilaç varki şaştım yaa rejene bonie strivectin sd strech marks actistrech babek yağı acıbadem sütü bnların hepsini denesm zaten yaşlanırmsenağlama oy napcaz .......:1no2:

ya kızlarrr bişey yazsanıza haber beklioz şurda son gelişmeler nasıl hee yorldm artık bnları düşnmekten böle bişeyi düşncem ölsem aklıma gelmzdi ee işte neydim değil ne olca ama bu tarz şeyler hep i insanlarn başına gelr bnce belkide allah bizi sınıo he nedersnz ya böle kalsalr yine şükretcem ama hergün biyermde çıkayyysenağlamasenağlama

Arkadaşlar :KK43: of... çatlaklarla ilgili mucize olmuyor; fakat banyoda ıslak tene bebe yağı sürüyorum bazı duş sonrası da contratubex sürmekteyim.......bilmiyorum çok yoruldum artık ben zamana bırakıyorum hemen hiçbişey sonuç vermiyor:KK43::KK43::KK43: fakat umutsuz olmaktansa denemek iyidir!!!!!!

Yaaa arkadaşlar çalışanlar için şöyle sürmesiz, zahmetsiz bir formül yokmu. Bende bi sürü krem falan aldım zamanında 3-4 gün yapıyorum sonra ohooooo, kremler kutularında duruyor valla.

Yazmışsınız, sabah şunu sürüyorum 2 saat bekletiyorum, sonra şunu sürüyorum bunu içiyorum, masaj falan yapıyorum die. Çok güzel uğraşmak ama VAKıT YOOOKK :KK43:( valla ben bu kadar uğraşsam zaten sindy bebek gibi pürüzsüz olur her yerim.

Benimde belimde bir Türkiye haritası var :) Ergenlik döneminde hızlı boy uzaması ve kilo almadan kaynaklanıyo :KK43: O kadar derin ve çokki. Yemin ederim annem 51 yaşında ve 2 çocuk doğurmuş kadın onda bile bu kadar yok . Hatta onun belinde hiç birşey yok. Şimdi 27 yaşındayım nerdeyse 10 sene oldu bu çatlaklar oluşalı. Geçmez gibi geliyor bunlar bana :KK43:

Peki bu güzellik salonlarında uygulanan tedaviler, terapileri falan görenler memnun kalanlar varmı?

Şimdiden teşekkür ederim.

ooo ne dertlıymısız bu konuda bnde bı anda cok zayıflayınca karnımda we goguslerımde catlaklar oldu ama cok deyıl we bellıde olmuyo aslında ole.ama gecıren bişiy warsa bende sizinle denemek isterım şimdiden mersi allah kurtarsın hepımızı.:)

arkadaşlar kullandığım karışımı sizede yazayım denemek isteyen olur belki dr feridun kunak önermiş bunu.
menekşe gliserin kakao badem fındık kayısı jojoba eşit miktarda karıştırılıyor çatlaklı bölgeye masaj yaparak yediriliyor.ben çok beğendim.eğer çatlaklarınız çok derin değilse 1 ayda gözle görülür azalma oluyormuş.ben 15 gündür yapıorum.çok güzell.

X