Çatlaklar Merak edilen Çatlak Kremleri ve Tedavi Konusunda Tecrübelerim

Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri
uyku düzeni, beslenme alışkanlıkları da değiştirilmediği sürece çatlaklara veda etmek imkansız gibi görünüyor.

Arkadaşlar ben burdaki araştırmalarım sonucunda her önerilen krem ve yağın adını bir kağıda yazıp uzun süredir tanıdığım ve sürekli alışweriş yaptığım eczaneme gittim ve hepsini araştırmasını en doğru,güzel ve yan etkisiz olanı göğüs ve kollarımın üst kısmındaki çatlaklar için kullanacağımı söyledim. Araştırmanın sonucu olarak en iyisi LIERAC PHYTOLASTIL GEL dedi bana eczacım ve bende bir tüp aldım 18 gündür düzenli olarak her akşam masaj yaparak uyguluyorum çatlaklarım geçmedi ama azalma eğilimine girdi ve kesinlikle ama kesinlikle belirlinliği azaldı, hala varlar yakından inceleyince ve ben yerlerini bildiğim için görebiliyorum ama bilmeyen biri uzaktan bakınca neredeyse hiçbişey göremediğini söylüyor ve dikkatli inceledim aynadan kendimi hakikaten belirginliği azaldı çatlaklarımın görünümü yarı yarıya düzeldi ki daha başlayalı 1 ay bile olmadı, iyi sonuç almak için 2 tüp kullanmak gerekiyormuş yani 2 aya tekabül ediyor yaklaşık. Ben kesinlikle devam edeceğim çünkü biliyorum ki eskiden kalma çatlakların kesin çözümü yok fakat azaltabiliyorsunuz veya çatlakların incelmesini sağlayıp,derinliğini azaltıp,görünümünü düzgünleştirebiliyorsunuz bu üründe onu sağlıyor,fayda faydadır. a.s napalım bunada şükür :) yani anlattıklarımın özü açık we net tamamen yok etmek için değil ama(ki zaten bunun imkansız olduğunu düşünüyorum) azaltmak ve görünümünü düzgünleştirmek adına LIERAC' ı öneriyorum kızlaarr :KK66:

merhaba tatlım ya merak ediyorum şuan ne durumdasın acaba azalma varmı bende kullanmayı düşünüyorumda fiyatı ne kadar bide bilgi verebilirmisin??

sanırım kremlerden çok doğal yöntemler daha çok işe yarıyor. kremlerle bu çatlakların görünümünü azaltan oldumu kızlar.

mrb arkadaşlar benimde çatlaklarım var oluşan çatlakların çözümü yok kremler çatlayan deriyi kesinlikle onarmaz çünkü derinin yapısı bozuluyor çatlaklarla yaşamayı kabullenelim ki hayattan zevk alalım çatlağı olmayan kadın yok şimdi erkeklerin bile çatlağı var kendimizi üzmeyelim

ben lieraci kullandım hatta önceki mesajımdada çok iyi geldi diyodum ama ondan daha iyi bir krem buldum ve daha ucuz bi krem adı medicine power dört beş kutu bitirdim süper işe yarıyor benim bi senelik çatlaklarım vardı bacak içlerimde ve diz kapağımdan nerdeyse bileğime kadar şimdi çok iyi durumdalar nerdeyse yok gibiler ten rengi çorap giyince hiç belli olmuyolar bende artık istediğim herşeyi rahatlıkla giyebiliyorum çok memnunum

kızlar ben yıllarca birsürü kreme para vermiş biri olarak kremlern hçbir işe yaramadğını söyleyeblrm kızlar malesef durum bu boşuna para harcayıp duruyoruz ve sonu hüsran oluo :S son çare ben derma roller aldım bakalım inş kurtulurum

14 yada 15 tam emin değilim başkalarında işe yararmı bilmem ama ben çok memnunum denemekte yarar var
kremin tam adı medicine power karın ve vücut çatlak kremi bu arada

Son düzenleme:
Kızlar lierac jel'i sipariş ettim yarın gelecek ve kullanmaya başlayacağım. Öncesinde bebek yağı kullanmaya başladım o biraz vücudumu hafifletir diye düşünüyorum.

Sürekli kilo alıp verdiğim için feci çatlaklarım oluştu özellikle kalça ve basen bölgemde. Bi de böyle hamile kaldığımı düşünsenize :KK43:

İnşallah işe yarar, hepimiz fıstık gibi annecikler oluruz zemuszemus

ben 9 aylık gebeyim doğumuma az kaldı. 3 aylıktan itibaren kullanmadığım yağ kalmamıştır, en son lierac kullanmaya başladım bu yapıyla alakalı bişey fazlasıyla çatlak oluştu göbeğim göğüslerim dünya haritası mübarek. bunun çaresi yok arkadaşlar. estetisyene gittim belki moralimi düzeltir diye. tek çözüm lazer tedavisi dedi profösör. oda tamamen yoketmiyor sadece geniş çatlakları daraltıp incecik çizgi haline getiriyormuş.

ben lieraci kullandım hatta önceki mesajımdada çok iyi geldi diyodum ama ondan daha iyi bir krem buldum ve daha ucuz bi krem adı medicine power dört beş kutu bitirdim süper işe yarıyor benim bi senelik çatlaklarım vardı bacak içlerimde ve diz kapağımdan nerdeyse bileğime kadar şimdi çok iyi durumdalar nerdeyse yok gibiler ten rengi çorap giyince hiç belli olmuyolar bende artık istediğim herşeyi rahatlıkla giyebiliyorum çok memnunum
merhaba cnm ben yen iüyeyim benimde aynen senin gibi ayak bilelklerime kadar çatlak var çok derin değil hafif ama yine hoş durmuyo ve tabi diz kapaklarımdada bu kremi nasıl kullandın masaj yaparakmı yada duştan sonramı daha net açıklarsan sevinirim cnm yoksa bu çatlaklarla kafayı yiycem etek elbise giyemiycem diye çok üzülüyorum eğer geçmezlerse

Ben lierac ı 3. ayımdan beri kullanıyorum göğüslerim çatladı :) bence elimizden geleni yapmalı ve sürdüğümüz nemlendiren ürün her ne ise düzenli kullanmalıyız. Eğer bunlara rağmen çatlaklarımız varsa da amaaaaan ben geçen gün markette bir bayan gördüm her yeri çatlak bacaklarının arkası ve aşağılara kadar ...yalnız kadın ne kadar ince... ve ne kadar bakımlı ... :) Bir de bronzlaşmış çatlakları pırıl pırıl parlıyor. :teytey: Ama bayanlar kadın çok güzeldi bir içim su baktım ve dedimki amaaan olursa olur napalım kardeşim Allah herkese sağlıklı bebek vermiyor bu da anneliğin cilvesi.sengözlerimebaksanab

Ben lierac ı 3. ayımdan beri kullanıyorum göğüslerim çatladı :) bence elimizden geleni yapmalı ve sürdüğümüz nemlendiren ürün her ne ise düzenli kullanmalıyız. Eğer bunlara rağmen çatlaklarımız varsa da amaaaaan ben geçen gün markette bir bayan gördüm her yeri çatlak bacaklarının arkası ve aşağılara kadar ...yalnız kadın ne kadar ince... ve ne kadar bakımlı ... :) Bir de bronzlaşmış çatlakları pırıl pırıl parlıyor. :teytey: Ama bayanlar kadın çok güzeldi bir içim su baktım ve dedimki amaaan olursa olur napalım kardeşim Allah herkese sağlıklı bebek vermiyor bu da anneliğin cilvesi.sengözlerimebaksanab
ozgmcüm lieracı bende almayı düşünüyorum eczacıda bana önermişti nasıl memnunumusun kremden birde fiyatı ne kadar

ozgmcüm lieracı bende almayı düşünüyorum eczacıda bana önermişti nasıl memnunumusun kremden birde fiyatı ne kadar

canım nemlilik açısından süper nem veriyor güzel.. ama sonuç açısından bende pek işe yaramadı biraz da genetiğin etkisi var tabi. internetten almanı tavsiye ediyorum eşim eczaneye 79 mu 80 mi ne vermiş internette iki tanesi 100 tl gibi bişeydi dedi.

hep kakao yağı diye duyardım çatlaklar için ama doğru dürüst kullanan birini bulamıyorum daha çok bronzlaşmak için kullanıyolar yani pahalı kremlerden evvel daha basit şeylerin denenmesi gerekmez mi bi de lierac ın kıllanma yaptığını duyddum
kakao yağını uzun süre kullanıp kıllandım diyen var mı saça iyi gelen yağlar genelde kıllanma yapar ama kakao yağı saç için tercih edilen bi yağ değil o yüzden kıllanma yapmayacağını düşünüyorum

kızlar mrb dün akşam bi arkadaşımın düğününe gitmiştim ve benim sağ diz kapağımın arkasında çatlağım vardı solda yok denecek kadar az ve bacak içlerimdede hafif var ama ince çorap giydim ve bacaklarımı çok güzel yaptı vog diye bi marka klasik 20 yazıyo üstünde 58 numara o çorabı bi giydim üzerime kırmızı mini elbisemi ve siyah toplu ayakkabılarımı hani şu uç kısmı açık olan ayakkabılardan siyah deri çantmıda astım kouma süper oldu vallah benim bacaklarım bembeyzadı hafif bronzlaştırdı çok güzel oldu zaten bacaklarımın tipi çok güzel ama sadece çatlakları ve şu epilatörlede yapınca kırmızı kırmızı oluyo ya kıl kökleri onları bile kapattı bide gece olduğu için çok güzel durdu sizde deneyin kızlar

hamileliğimde lierac çatlak önleyici kullandım. 8. ayda çatır çatır çatladım.
Doğumdan sonra Lierac Pytolastil Ampul kullandım. İşe yaramadı.
Boşa bunlara para vermeyin derim.
Sonra aktardan burada şunu kullandım işe yaradı denilen yağları karıştırdım. Biraz azalttı gibi ama benim kullanacak sabrım kalmadı.
İsteyenlere önerim
Kantoron, çörekotu, at kestanesi, çilek, zeytinyağı, susam yağı karıştırıp sabah akşam sürün. 1 cm çatlaklarım 1/3 oranında düzeldi. Tabi hamilelik göbeğim gittiği için de daralmış gibi görünüyor olabilir. Şimdi yeniden hamileyim. Karnım büyüyünce anlarız geçmiş mi geçmemiş mi.

X