Ender Saraç'tan Selülit tedavisi

aphraell

Guru
Kayıtlı Üye
29 Mayıs 2008
158
1
Bugünkü programında dikkatlice dinleyip not aldım, tamamen kararlı ve istikrarlı olmak gerekiyor ama süresi çok uzun değil sonuç alınırsa ne güzel. Yaz ortasında zor olacağı için bu sene ben denemeyeceğim ama seneye nisanda başlayacağım inşallah sonrasında selülitsiz bir yaz beni bekliyor olacak :teytey:

1 Tatlı kaşığına yakın susam yağı
8-10 damla biberiye yağı
6-7 damla melisa yağı
8-10 damla kekik yağı
7-8 damla portakal yağı

Bu yapılan karışım ciltteki sorunlu bölgelere iyice yedirilecek. Daha sonra HAM İPEK kese ile 10-15 dk kadar masaj yapılacak. Daha sonra bölge streçle sarılıp bir saat kadar spor yapılacak (yürüyüş, dans vs.) Spordan sonra da tabii ki duş alınıp yağın kalıntıları temizlenecek. 21 gün boyunca günde iki kere yapıldığında çok belirgin bir şekilde sonuç alınıyormuş. Ender bey öyle dedi a.s Dediğim gibi denemedim inşallah seneye. Dayanıp da deneyen olursa görüşlerini bekliyorum. a.s.

(not: spordan sonraki duş sırasında da kese ve sıcak-soğuk suyun yardımı olur diye düşündüm, kendi fikrim tabi:icecream:)

çok teşekkürler ben de izledim programı aslında bu karışımla birlikte krem de deneyeceğim. Ama yazın insanın diyet yapması zor hem ye hem spor yap olmaz

Bide sıcak zaten ben dayanamıyorum yağlara kremlere günde üç öğün duş alıyorum zaten krem mi kalır :)

kız ben yaptım bu tarifi program bitince hemen eşimi aktara yolladım tam 1 ay boyunca günde 2 saatimi buna ayırdım tatil öncesiydi inanın cildim kaymak gibi oldu ya ama çok zahmetli ya bide kokusu var tabii biberiye ve kekik kokusu gerçi ben seviyoıdum kokuyu ama eşim bütün odaya sinmişti yaa yapmaya kalkarsanız eğer kolay gelsin sakın vaz geçmeyinnn!...:eek::eek::eek:

hala etkisi sürüomu canım
geri gelmedi dimi selülitler ?

ay bu nie 3 kere yazılmış anladım
özür dilerim arkideşler

yaa cok zahmetli ama yaa :KK43::-)(
çalışmasam tamam vakit bol yaparım günde 3 kez de olsa ama şimdi uykuya zor vakıt kalıyo hangi aradaa sarıncam o streçleri yağlancam :KK43:(( off yaaa!

arkadaşlar selülit için termal sauna şortu deneyen var mıııııı? ben bu karışımı sürüp sortu giysem nasıl olur?bide bu şortun tuzu var onuda kullansam. artık kurtulmak istiyorum bu dertten. bu konuda bana fikir vermek isteyen arkadaşlar yazsın bekliyorm

malesef canım ben normalden fazla çikolata şeker tuz tükettiğim içinbiraz da olsa var ama çaresi belli yine yaparım ne olacak ki ama başka şeylerde yapıyorum şu aralar (avondan selülit kremleri aldım onları deniyorum)aslında bu tarif etkili ama çok zahmetli yaaaaaaaa!!!...-tatlicadiarzu--tatlicadiarzu--tatlicadiarzu-

X