Göğüste sızı

Bayanlar göğüs uçlarımda sızlamalar oluyor.daha çok adete yakın zamanlarda.aslında adetle ilgilidir diye düşünüyorum ama bir yandan da endişelendim.arkadaşlarım fln bize de oluyor diyorlar.ama sanki sag göğsümün ucu daha çok sızlıyor.ama bazen de sol.benden başka böyle olan var mı?yoksa önemli bir problem mi doktora gitmeli miyim?:a015:

Bende de olur regl ile ilgili bir durum

geçmiş olsun a.s.

ay cnm çok pimpiriklendim aslında arkadaşlarım bize de oluyor dediler.eskiden adet öncesi göğüslerim acırdı ama artık uçları acıyor yani bir değişim oldu sanki.artık kendi acımıyor pek.gerçi zamanla insanın regl sancısı bile değişiyor..:1no2:

bende de birzaman aynı problem vardı. adetten sonra özellikle sağ göğsümün ucu acıyordu resmen. sol tarafa da geçmişti sonra. Hiç olmazdı. endişelenip dr.a gittim. mamografi çektirdim. temiz çıktı. doktora sebebini sordum. bilemem demişti çünkü ortada bir problem yok dedi. ama için rahat olsun diye sen de bir dr.a göster istersen. Ayrıca dr. şöyle demişti. eğer kötü bişey varsa zaten kesinlikle acı ya da ağrı olmaz.

sağol cnm ben de duydum öyle diyorlar.agrı varsa kötü değildir diye.ama bu bir genellemeymiş.yani genelde bişi olmazmış.adetten önce olunca ben adete bagladım ama devam ederse gideym doktora

aynı şekilde 3-4 gündür sağ memem feci şekilde sızlıyo adeim 1,5 ayCADIARZU gecikti hala olmadım,3. gebelik testim 3 gün daha olmazsa hastaneye gidicem geç bile kaldım,:eek:klava:

benim adetm geçikince uçları çok hassaslaşıyo ve patlıycakmış gibi ağrıyo.adet olunca geçiyo

benimde 1 senedir bihassa kış aylarında adetimin gelmesine 10 gün kala sağ mememin
ucu fena sızlıyor ve bitmesindn sonra bile ara ara sızlıyor çok korkuyorum ama sizleri
okuduktan sonra rahatladım. düşündükçede sızı artıyor....

ya benim de sol göğsüm özellikle de çatlama noktasına geliyo ama her zaman değil hele bu ay o kadar şiddetlendi ki adetime 10 gün kala başladı midemi kolumu boynumu bile etkiiledi çok korktum artık dr a gidecektim ama çok şükür hafifledi kısacası KADIN OLMAK ZOR MESLEK :))))

Benim göğüslerim ayın 15 günü şişer ve acır sızlar offf off

X