Sevdiğini özleyenler buyurun

günayydııınnnn sevdiğini çoook özleyen fıstıklar :)))
nasılsınız
ben bugün hiç ii deilim psikolojim yerlerde sürünüyor
şafak 34
İstanbulaa selaaaaaammmmmmm:)

:lepi: istanbulu da gördün çok şükür
bozma moralini canım psikolojini topla yerlerden bakim :mymeka:
çoğu gitti azı kaldı :nazar:

slm kısslarrr nasılsınız
bu aralar başım çok yoğunn tek ders sınavına giricem ekimde harıl harıl ders çalışıomm hayırlısıyla versemde kurtulsam şu okuldann:Saruboceq:

neysee öpüyorum hepiniziopuyorumnanaktan

:nazar:ŞAFAK 159:nazar:
:nazar:MEHTAP 60:nazar: turkbayragi:lepi:hihoyyyt

Pek bir sakin topiğimiz şu ara:)
Akşamları takılmak lazım size ne yazık ki kardeşimden dolayı akşam pek duramıyorum.
Umarım herkes iyidir ve herşey yolundadır:)

Her şey yolunda canım.. Ama bu ara pek sakiniz gerçekten fisfisfis

Evet ya hareketlenelim biraz hanımlar:)
Akşamları sık gelmeye çalışıcam bende.
Rejime girdim:)
Benimki filinta gibi çocuk ya.
Cuma günü iş yerine geldi cüzlanımı unutmuşum onda.
arabadan bir indi.Keten pantolun giyinmiş üzerine sivil tişört allahım bir tatlı göründü gözüme:)Ramazandan dolayı heral kilo aldım 3 kilocuk fazlam var vericem inşallah:)
Sonracığıam başka şu sıra beyimizde geç mesaj yazma modası başladı ona sinir oluyorum ama düzelttik gibi:)Dün msnde konuştuk uyucam dedi 6 da kalkmış garibim.Uyuma dedim:KK70:Uyumadı canım:asigim:Başka işlerim yolunda.Okul bu yıl son hatta bir dönemde bile bitebilir inşallah hedefim o.Öyle işte:)

Nilayım ne güzel yaa,
Aşkınız da hiç bitmesin inşallah maşallah =)

Ayşe abla bizi unuttu, badem gözlüsüyle bu aralar tabii =)

Hee birde buluşma durumuzdan konuştuk.
Hafta içi geç bulaşabiliyoruz 8 gibi eve gece gidiyor mecbur ertesi gün yine iş.
Kıyamıyorum çağırmıyorum.Hafta sonu hep evden çıkamıyorum.
Dün şikayet ettim:)aynı şehirdeyiz geç görüşüyoruz dedim normal mi bu dedim?
Ayarla kendini her pazar görüşücez dedi.Çok fazla dedim:)Sende karar ver dedi kaldım öyle:KK70:
Bazen düşünüyorum çok mu üzerine gidiyorum.
İş şartlarımız belli.Elinden geleni yapıyor.Ama bazen o kadar çok yanımda istiyorum ki.
Herkes çok şanslı olduğumu düşünüyor.Acaba ben mi mutlu olmasını bilmiyorum?
Mesela cüzlanımı getirdi cuma günü.Yanında çırağıda vardı.Bende yemek yiyordum uzağa gitmiştik.Gelmiş aradı dedim şirkette değilim.Sonra benim olduğum yere getirdi.Kızlar aşka bak diyorlar.Ama ben az görüştük diye bozuldum:)Çaktırmadım dabi.Yanındaki çocukda bizi izliyordu.Onada sinir oldum akşam patladım.Ay ben fenayım yaa :S:S

X