Sevdiğini özleyenler buyurun

canım benim çok haklısın
insanın evi gibi yok ayrıca.
evinde daha rahat eder insan sevdiceğiyle hemde :asigim:
aşkımda dedi evlenelim
askere daha sonra gideyim
sende ister kendi ailenle,ister bizimkilerle kalırsın dedi
ben istemedim
hep diyoruz evli iken asker yolu bekmelek 2 kat daha zor
çocuk var mı tatlım?
hayır hayatım çocuk yok , askerlik olduğu için düşünmedik.
Eşim tecilliydi ve evlensekte evlenmesekte bu zamana kadar beklemesi gerekiyordu şartlar geriği.
Zaten söz nişan dahil 1,5 yıl kadar birlikteliğimiz olmuştu gittiğinde evliliğimizin 2 yılı bitmişti.
Yani eğer evlenmeseydik 3,5 yıl birliktelik ve 1 yılı aşkın sürede askerlik olduğu için her şey daha zor olacaktı.
Bizde evlenme kararı aldık , bu kararımızdan ötürü asla hiç pişman olmadım.
Aksine iyiki böyle yapmışız diyorum, evet evimden ayrıyım ama o benim.
Biliyorum ki döndüğünde yeri benim yanım olacak , gecenin bir yarısı yada sabaha karşı konuşabiliyoruz
kimseye açıklama yapmak durumunda değilim , eğer evli olmasaydık görüşmelerimiz sıkıntılı olabilirdi
Mesela yemin törenine gidemezdim o en güzel anı paylaşamazdım , 2 hafta Boluda kalmıştı
yanına gitmiştim , rahatça ben gidiyorum diyebiliyorum ama evli olmasaydık babam keser yinede göndermezdi beni.
Allahın izni ile döndükten sonra kesintisiz benimle olacak bundan ötürü bir korkum yok
Kavuşmak için tekrar gün saymayacağım. Evli olamnında bu ve benzeri avantajları var.

selam sekerler a.s.

cok hastayım kızlar :gitme: pazartesi bi kalktım üst dudagım bide yanagım sismis disim agrıyordu önceki aksam umursamadım fazla ise gittim sabahtan hemen dis doktoruna yolladı beni patron megerse disimin kökü iltihaplanmıs akannehir az daha gec gitseymisim disimden oluyordum :sinifsinif: simdi kök tedavisi uyguluyor ölüyorum resmen bide üstüne cok fena grip oldum bununlada bitmedi dünden beri migdem cok fena öyle bi kramplar giriyorki cıglık atıyorum resmen offf noldu böyle mafoldumben

bunlar yetmiyormus gibi bide annecigime üzülüyorum bugün doktora götürdüm ameliyat olmasi kesinlesti, dizine platin takcaklar annecim simdiden düsünüyor beni nasil yanliz birakcak diye onca hafta :gitme: :gitme:

Çok bunaldım artık 128 gün kaldı ama bende bitim. Günler geçiyor ama delipte geçiyor bir gelsen bu yaralarım iyileşecek biliyorum.
Çok zoruma gidiyor her şey, taşımak zor kaldıramıyorum , çığ oldu içimde biriktirdiklerim.

Gelde bitsin bu yaşananlar , gelde huzura erelim. Biliyorum sende bunaldın, sende dayanamıyorsun artık
bazen senide üzüyorum sonra seni üzdüğüm için üzülüyorum, karma karışık hallerdeyim.
Yüreğim yangın yerine döndü , kan oldu içime akıttığım gözyaşlarım.
Biliyorduk böyle olacağını o yüzden şikayet etmiyorum ama çok zaman oldu sevdiğim tam 7 ay 1 haftadır yüzüne hasretim.
Biçareyim, elim kolum bağlı yere göğe sığamıyor bedenim ve yüreğim.
Bİr sen vardın bana kanat geren bir sendin limanım, bir sana sığınırdım sorgusuzca.
Sen gittin fırtınalara yenik düştü yüreğim , bedenim dimdik ama. Belli etmiyorum çaresizliğimi , kimseye hissettirmiyorum virane halimi.
Gülerken ağlamayıda öğrendim , gözyaşlarımı saklamayıda.
Çok şey öğretti sensizlik bana , çok kişiyi tanıttı , çok anlamlar kattı hayatıma hasretlik, çok şeylerde alıp götürdü yanında.
ne güzel yazmıssın....benmde duygularımm aynı

selam kızlar

çitlenbik ne güzel anlatmışsın duygularını
çok duygulandım

hevinim geçmiş olsun canım

sen donunu anlatırken iyi ama dimi :roflol:
hem saat itibariyle +18'e geçebiliriz
aramızda 18'den küçük yok sanırsam delikafadulden

İnş. iyi bir yer çıkar canım
uzak bi yer çıksa bile sen sakın benim gibi zırlama
rahat olsun da önemli olan o:1hug:

benneyaptımki

O da doğru hihi:kedi: kaydirigubbakcemile3
benneyaptımkibenneyaptımki

güğnaydın kızlaaarrrrrr opuyorumnanaktan
şafağımız bugün 16
bitiyo beee rüya sanki zemuszemus

opuyorumnanaktan süperopuyorumnanaktan

Günaydın kızlar
şafak 94 hihoyyyt

bugün 94 olmalı opuyorumnanaktansuperrropuyorumnanaktan
selam sekerler a.s.

cok hastayım kızlar :gitme: pazartesi bi kalktım üst dudagım bide yanagım sismis disim agrıyordu önceki aksam umursamadım fazla ise gittim sabahtan hemen dis doktoruna yolladı beni patron megerse disimin kökü iltihaplanmıs akannehir az daha gec gitseymisim disimden oluyordum :sinifsinif: simdi kök tedavisi uyguluyor ölüyorum resmen bide üstüne cok fena grip oldum bununlada bitmedi dünden beri migdem cok fena öyle bi kramplar giriyorki cıglık atıyorum resmen offf noldu böyle mafoldumben

bunlar yetmiyormus gibi bide annecigime üzülüyorum bugün doktora götürdüm ameliyat olmasi kesinlesti, dizine platin takcaklar annecim simdiden düsünüyor beni nasil yanliz birakcak diye onca hafta :gitme: :gitme:

canım ablam geçmiş olsun
benimde karnım feci ağrıyo giremedim 2 gündürr veee okulada gidemedim bugünmafoldumben

bir anlık sinir boşalması sonucu dökülüverdi kelimeler , bu hasretlik beni şair de eder yakında

ablacım ylazını okudum az kaldı biraz daha sabırr
inş. herkes biran önce kavuşsun:Saruboceq::Saruboceq:

ayşe ablam lnasıl oldu acep??:uhm:

X