Terazi Burcu 24 Eylül - 22 Ekim Terazi Erkeklerine Nasıl Davranmalı ?

Benim de eşim terazi :)

bnm esimde terazi asırı kıskanc ya ben böle bi insanla hic karsılasmadım yani öle inatcıki anlatmm beni cıldırtıyor hic birseye izin vermiyor hersey onun istedigi gibi olmasını ister :18:

mumkunse butun terazı erkeklerı benden uzak dursun :2:

benım tanıdıgım terazı burcu erkegınden cok cektım....

terazı erkegı baslarda cok ılgılıydı ama sonra hıslerınızı ogrendıgınde hemen sogu verıyorlar..

amacları sızı tavlamak , sevgınızı elde etmek sonra tekmeyı koymak.. cok ılgısız ınsanlardır.. ayrıca cok da capkındır.. her kızla konusmak ısterler ... bıde cok yalancıdırlar.. baslarından bısı savmak ıstedıklerınde hemen yalana basvururlar..

Benim aşkımda terazi:* Terazi burcu venüs tarafından yönetilir bu da aşk ve güzelliği getirir.Terazi erkeği iyi niyetli ,dürüsttür,etkileyici ve incedir,Nerde nasıl konuşulacağını çok iyi bilir,Konuşmasıyla sizi hemen etkileyebilir,gerçek sevgiye gerçekten çok önem verir,eğlencelidir sizi mutlu etmeye çalışır uğraşır sürekli şekerlikler yapar,kavga gürültü böyle şeyleri sevmez sakin olmanız lazım ve sinirliyken pek üstüne gitmemeniz lazım ama sinirliyken onu yalnızda bırakmayın.Sevecekseniz gerçekten sevginizi tam hissetttirin,,Aslında terazi burcu için dengesiz derler ben bir dengesizliğini Allah'a şükür görmedim.Tabi ki bunda yükselen burç falan da etkili olabilir.
Ben de boğa burcuyum gerçi boğa da terazi de venüs tarafından yönetildiği için uyumları çok iyidir belki bu yüzdendir.
Aşkı gerçekten hisseden ve yaşayan 2 burçtur terazi ve boğa ^^Bu 2 burcun bayanları da erkekleri de böyledir.

teraziler ilginiz olduğunu anladığı zaman yavaş yavaş uzaklaşmaya başlar

venüs gezegeninde yatıyor herşey heralde aynı şekilde boğalarında gezegeni sanırım venüstü nedense hiç bir boğadan etkilenmemişimdir

Oldukça dengesiz ne istediğini bilmeyen tuhaf erkekler :)
Herşey onların istediği gibi olmalı her bişeyi onlar bilirler kıskançlık konusunda üzerlerine yoktur.ayrıca sinsilerdir.

Oldukça dengesiz ne istediğini bilmeyen tuhaf erkekler :)
Herşey onların istediği gibi olmalı her bişeyi onlar bilirler kıskançlık konusunda üzerlerine yoktur.ayrıca sinsilerdir.

benimde nişanlım terazi iki terazi sürekli kavga edip duruyoruz yine de vazgecemeyiz birbirimizden.
İkimizde aynı şeyleri beklediğimiz için sanırım sürtüşmeler oluyor.

benim aşkım çok tatlı. birlikteliğimizde 8. ayı doldurduk bir kere bile tartışmamız olmadı. çocuksu hareketlerine bayılıyorum. Çok zeki, çalışkan, sosyal, kendine güvenen, hırslı, mükemmeliyetçi, adaletli, cömert birisidir. Hayattan zevk almayı bilir. Gezmeyi eğlenmeyi değişik aktivitileri sever. Biraz mızmızdır herşeyi çabuk beğenmez, birşey alacaksa çabuk karar veremez. Çok saygılıdır. Çevresindeki herkes onu sever. Kolay kolay öfkelenmez öfkelense de öfkesi çabuk geçer. (öfkeli hali de çok tatlı :)) Ona karşı çok kızgın olsam bile onu gördüğüm an kızgınlığım kalmaz. Benim yanımda çok şımarıktır ben alıştırdım onu öyle :)
ben akrep burcuyum inanılmaz derecede uyumluyuz

Aşkı romantizmi doya doya yasarsiniz bu erkekle duyguludur odunluk yapmaz uysal sessiz en azindan benim tanidigim terazi boyleydi. Ayni zamanda en iyi seviyormuş gibi yapan erkektir. Bu erkek efsunludur aslinda incelediginizde bi b.ka benzemesede ayri bi havasi vardir çeker sizi sonra bakislari cok anlamlidir kabaliktan hic hoslanmaz eger bu erkegi etkilemek istiyorsaniz kibar olucaksiniz zarif hanim hanimcik olcaksiniz erkeksi kizlardan ve ayni zamanda iffetsiz kizlardan hoslanmazlar. Evet malesef dengesizler bunlar terazinin kefeleri sallanmaya baslayinca dengesizin tanimi olurlar ama kefeler dengedeyse hayatinin en guzel anlarini yasatir sana elinden geldigi kadar kefeleri dengede tutmaya calisicaksin

Ben ikizlerim tanıştığım kişi de terazi. Baktığınızda çok uyumlu öyleydik de ama ne olduysa adam değişti ve geri getirmeye çalışıyorum olmuyo :KK43: ne yapmalıyım sizce?

Ben ikizlerim tanıştığım kişi de terazi. Baktığınızda çok uyumlu öyleydik de ama ne olduysa adam değişti ve geri getirmeye çalışıyorum olmuyo :KK43: ne yapmalıyım sizce?
mesaj sahibi burda mı bilmem format at derdim. :KK70: kendim teraziyım bayan olarak daha makul olduğumu düşünüyorum.terazi erkeklerinin çok tahsillileri dış görünüşe bayılır.kariyer okumakla işi olmayanlar kandırabilecekleri kadın ararlar.erkek gibi kadınlara göre bence terazi erkekleri

valla terazı erkegı pat dye bırakıyor hıc sevmememış gbı gdeblyor ayrıca aşırı dengesız ole mı byle mı sevmyrum senı yok sevyrum aglamalr falan ayy cok sınır bozucu ama bazende ölüp btyosun cunku bazende ınanılmaz karızmatık oluyorlar ama cok yordu be

X