Terazi Burcu 24 Eylül - 22 Ekim Terazi Erkeklerine Nasıl Davranmalı ?

3 tane terazi erkeği tanıyorum. Biri eski sevgilim. Sanırım kıskançtı ama hiç belli
etmiyordu bunu. Konuşkandı oldukça. Kendine ait sabit fikirleri vardı aşırı değildi tabi.
Çok özel biriydi diğer erkeklere benzemeyen biri. İlla çok ilgi beklemiyordu.
Terslesem de alttan alırdı beni.
Diğer tanıdığım insan terazi burcunun çok konuşuyor olması özelliğine hiç
uymuyor. Hiç sesi çıkmıyor çocuğun yauu..Delirtici bir durum. Çok sakin kendi halinde.
Bir diğeri ise kardeşim. O da konuşur, dalgacıdır, umursamazdır. Genelde her konuya açıktır vs.

Sadede gelecek olursam genel olarak terazi burcu erkeklerinde bir rahatlık ve
umursamazlık hakim olduğu için kasmadan rahat rahat yüzlerine vurabilirsiniz
her şeyi. Bir de bu anlattığım 3 erkek de alıngan değil pek. O yüzden benim gibi
lafını esirgemeyen kızlar için ideal erkek tipi olabilir teraziler.
Ama çok kötü bir yönleri de var. O da şu ki malesef genelde konuşma anında değil
de daha sonradan idrak ediyorlar söylediklerinizi. Jeton geç düşüyor biraz.:bbo:
Yani yanınızdayken tepkisiz kalabilir ama daha sonradan konuyu kafasına takıp niye böyle yaptın niye böyle dedin gibi cümleler sarfedebilir.
Ya da kendini bu konuda eleştirir iş işten geçtikten sonra. Ben nie böyle davrandım
telafi ediim diyerekten yakanıza yapışabilir.
Böyle işte benim gözlemlerim.:nazar:

terazi erkeği çok tuhaf bi burç sevip sevmediğini anlamazsınız kıskanır ama belli etmez bazen ilgiliymiş gibi gözüksede ilgisizdir genelde çok konuşur sadece kendi önemlidir onunla konuşurken hep kendini haklı çıkartır asla başa çıkamazsınız onunla yani terazi erkeği hem çok şefkatli ama bi o kadarda üzer o yüzden onlara yaklaşmamak lazım aniden ilişkiyi bitirebilirde uzatır bazende ne olduğunu anlamazsınız.

katılıyorum aklı bu kadar gel git başka insan olamaz
sever ama istemez bi gelir bi gider ben 3 yılda illallah ettim ama nedense bi türlü ne birleşebiliyoruz ne ayrılabiliyoruz

Terazi erkeği tatlıdır yaa :)

Birkere çok güzel konuşurlar, fkonuşmasıyla adamı manyak ederler, açamıycağı kapı yaptıramayacağı şey yoktur şerepsizlerin :KK70:

Sonra herkes onu sevsin ister, yani hiç kimse onun hakkında kötü konuşmasın onu kötü bilmesin ister bu yüzen çok politiktir, kendini herkese sevdiren birisir, hemen kendisini size sevdiri hatta deli olursunuz onun için :))

Güzelliğe çok düşkündür çok.. Tipe pek önem vermez yani esmermiş, sarışınmış uzunmuş ama bakım delisidir. Hep bakımlı olcaksınız, güzel giyineceksiniz, saçınızdan tırnağınıza kadar bakımlı olacaksınız, kilonuza dkkat edeceksiniz. Ynai sadece sevgilisi için değil kardeşi, ablası,akrabaları ne bilim yanında çalışanlarından bile bunu bekler, çekinmeden de söyler...

Kendisine çok baktığı için -filanta gibi adamdır- herkesten bekler bunu...Sadece bayanlardan değil erkek arkadaşlarındna bile bekler, temiz bakımlı adamlar olmasını ister...

Çaçaronluğu, cazgırlığı, çok konuşanları hiç sevmez..

Kıskançlık konusunu bilemiyorum henüz o kadar tanıyamadım :)

Son düzenleme:
Kızlar, terazi burcu erkeklere sahip olanlar, erkeklerinize nasıl davranıyorsunuz?

kıskandırıyor musunuz mesela, ya da hiç ilgilenmıyor musunuz?

cok ilgilenip şımartıyor musunuz Çok üzgünüm çoook nasıl davranıyorsunuzzz
bilgilenelimm

onu sahiplennn sıcak davrannn olabildiğincee hattaaa iniş çıkışlarına anlayış gösterip sessiz kal, o sakinleştiğinde söylemek istediklerini söyle,baskıcı ol birşeyi istiyorsan çünkü o birkereden anlamaz bazı şeyleri ve kararları ona danış amaa mümkünse sen al,çünkü o terazi adamı önünee gelenden fikir almayaa bayılır sende küplere binersinsempatiksalakcinni

eşim terazi, canım benim, suratına istediğimi söylerim hiç alınganlık yapmaz, kinci değildir, aşiri derecede iyi niyetlidir, harama kesinlikle bakmaz, bitanedir o

benım sevgilim terazi... ilk tanıstıgımız zamanlar yani ona evet demeden once dunyanın en ilgili insanıydı. her dediğimi de alttan alırdı. sonra ben baglanınca bi ilgiszlik, bi umursamazlık.yurt dısına gitti bi de simdi. bi gunde bi mesaj bile atmıyo. cok uzuluyorum... daha 3 ay orada olcak. sanırım artık ilgi beklememem gerekıyo =(

Birkere çok güzel konuşurlar, fkonuşmasıyla adamı manyak ederler, açamıycağı kapı yaptıramayacağı şey yoktur şerepsizlerin :KK70:

Sonra herkes onu sevsin ister, yani hiç kimse onun hakkında kötü konuşmasın onu kötü bilmesin ister bu yüzen çok politiktir, kendini herkese sevdiren birisir, hemen kendisini size sevdiri hatta deli olursunuz onun için :))

Güzelliğe çok düşkündür çok.. Tipe pek önem vermez yani esmermiş, sarışınmış uzunmuş ama bakım delisidir. Hep bakımlı olcaksınız, güzel giyineceksiniz, saçınızdan tırnağınıza kadar bakımlı olacaksınız, kilonuza dkkat edeceksiniz. Ynai sadece sevgilisi için değil kardeşi, ablası,akrabaları ne bilim yanında çalışanlarından bile bunu bekler, çekinmeden de söyler...

Kendisine çok baktığı için -filanta gibi adamdır- herkesten bekler bunu...Sadece bayanlardan değil erkek arkadaşlarındna bile bekler, temiz bakımlı adamlar olmasını ister...

ben BOĞA burcuyum nişanlım Terazi

tamamen benim nişanlımı anlatmışsınız. aynen böyledir bence Terazi erkekleri

onu çok seviyorum, iyiki tanışıp nişanlanmışım :KK66:

benim nişanlımı anlatıyorsun tamamen. söyleyecek başka söz yok. bu kadar benzerler

bende terazi burcuyum ve bu aralar etkilendiğim kişide terazi burcu durum çok tuhaf ne yapacağımı bilmiyorum:97: durumu anlatayım kızlar yardımcı olun lütfennnnnn......:KK74::KK74::KK74::KK74: benim çocukluk arkadaşımın yakın kankası facede resimlerini görmüştüm hoş çocuk dedim kendi kendime ama uzak durdum çapkın ve çok sosyal biri gibiydi aradan 8 ay geçti tesadüfen online people dan bana çiçek gönderdi bir baktım ki o beğendiğim çocuk bende ona msj gönderdim mrb! bende şöyle bir bakıyordum kimlermiş bu hediyeleri gönderen diye senin siman yabancı gelmedi bir baktım benim çocukluk arkadaşım kerimle ortak arkadaşımız çıktın ordan gördüm deme ki :)) herkese böyle hediye gönderirmisin? yoksa benimde mi simam yabancı gelmedi :))) dedim o da cvp verdi mrb!!gordugum tek guzel bayan sendin ondan gonderdim :KK66: dedi bende dedimki :))) 18 yaşında olsam inanırdım belki bu güzel sözlere ama o yaşıda çoktan geçtik :))) abartı iltifatları çapkınlar yapar yoksa sende mi onlardansın :)))) oda dediki inanıp inanmamakta ozgursun tabi!!herkese gonderecek olsam ooo... dedi bende iyi hadi inanayım ne de olsa arkadaşımın arkadaşısın yabancı sayılmazsın :)))) dedim sonra sorular sordu çalışıyormusun bende kursa gittiğimi söyledim adanada aynı okulda okumuşuz ondan bahsettik sonra ekleyebilirmiyim seni dedi bende arkadaşımın arkadaşı olduğundan dolayı ekleyebilirsin dedim :))o resimleri incelerken bende inceliyordum msj gönderdim ona ooo geziler falan hayatın tadını çıkarmak güzelll :) gördüğüm kadarı espirili ,hayatı boş veren, donjuan,gezmeyi seven,kafasına göre takılan..... birisin yanılıyormuyum??? dedim o da zamanında cok gezerdim ama simdi yogun tempoyla calıstıgım icin cok fırsat bulamıorum!!hayatı bos verecek bi durumum yok suan acıkcası!!ama kafama gore takılmayı ozgur olmayı sewerim :KK66: dedi bende cvp verdim bende aynı şekilde özgürlüğü severim ama abartmadan :) terazi burcu özelliğindendir herhalde :) peki benim resimlerimden gözlemlediklerin neler?? dedim sen de sewiosun heralde gezmeyi eglenmeyi? dedi bende evt ama sadece bunumu çıkardın resimlerden :))) dedim resimlerden bu kadar baska ne cıkabilir ki? dedi iyi hadi sonra söylersin ne çıkardığını resimlerden dedim o da tamam :KK66: dedi ve bir haftadır ses seda yok napabilirim DİKKATİNİ ÇEKMEK İÇİN ARKADAŞLAR???? YARDIM ÜSTÜNE DÜŞMEK İSTEMEM ÇOK KIZ VAR ÇEVRESİNDE ONLAR GİBİ OLMAK İSTEMEM ONUN KOŞMASI İÇİN NE YAPABİLRİM BEN ATLARSAM İLGİSİNİ ÇEKMEM DİĞER KIZLAR ATLIYOR ONLARDAN FARKIM KALMAZ YARDIM LÜTFENNNN :KK74::KK74::KK59::KK43::KK43::KK43:

bir çok terazi tanıdığım oldu, çok yakın arkadaş,sevgili, sıradan arkadaş ve bana aşık olan teraziler, arkadaşlarımın sevgilisi olan teraziler..
bu erkekler hakkında baya bir bilgim olduğunu düşünüyorum o yüzden de elimden geldiğince yardımcı olmak isterim size:) özellikle takıntılı aşıklarımın hepsi bu burçtandır, yani abartıldığı gibi zor aşık olan bir burç değildir hiç. hatta dediğim gibi en takıntılı aşıklar bunlardandır yeterki işi bilceksiniz:KK66:
1- teraziler yanar-döner kızlara bayılırlar. yani bi çok ilgili sevecen sıcakkanlı, bi ukala umursamaz vurdumduymaz bi soğuk,donuk,mesefeli,sessiz.bu onların sizi çözmeye çalışmasını, merak etmelerini sağlar ve ilgilerini artırır:)
2- bu da 1le bağlantılı aslında teraziler gizemli kızları severler. yani yukarıda belirttiğim yanardöner olma durumu sizi çözülemez yaptığından haliyle gizemli kılacaktır. Terazi erkekleri kafalarında idealize ettikleri bir hayale aşık olmayı severler. Siz gizemli oldukça sizi o hayale daha rahat koyacaklardır. Mesela bir terazi erkeği bi kızı tam anlamıyla çözdüğünde o kıza bütün ilgisi biter. Çünkü kafasındaki hayaldeki insan değildir o.
3-Terazi erkekleri flörte bayılırlar. Evli bile olsanız, ya da ciddi uzun yıllar süren bir ilişkiniz olsa bile her daim kur yapmalar, flörtleşmeler devam etsin isterler. Rutin bir ilişki sıkar, hayallerindeki idealize edilmiş ilişki bu değildir.
4-Baskı,tripten, kıskançlıklardan nefret eder. Zaten yukarıdaki gibi birisi olduğunda hayatında bunlara da gerek kalacağını sanmam bütün kafası ilgisi o kişiyle meşguldür:) Yine de kafanızı attıran bişey olduğunda yukarıdakileri yapmak yerine çekin gidin. İnadı tutarsa hemen olmaz belki ama peşinizden gelecektir, hatta nazlansanız yalvaracaktır bile o derece takıntı yaparlar, terkedilmeyi hazmedemeyen bu denli bir burç daha yoktur.
5-Arada kıskançlıklarına denk gelirseniz ki bazılarında vardır bu huy, bazılarında yoktur. Umursamaz vurdumduymaz bir tepki verin. Sinirlense de devam edin. bu terazinin ilgisini artırır. :)

bunlardan terazinin aşık olmadığı, sadece kafaya taktığı insana ilgisi olduğu yargısını çıkarabilirsiniz ama değil dedim ya bunlar hayallerinde idelalize biri yaratırlar, sadece aşık olduukları insanla bu hayalin benzemesini isterler:)
bir de bu adamlar zaten aşka aşıktır:)

bir çok terazi tanıdığım oldu, çok yakın arkadaş,sevgili, sıradan arkadaş ve bana aşık olan teraziler, arkadaşlarımın sevgilisi olan teraziler..
bu erkekler hakkında baya bir bilgim olduğunu düşünüyorum o yüzden de elimden geldiğince yardımcı olmak isterim size:) özellikle takıntılı aşıklarımın hepsi bu burçtandır, yani abartıldığı gibi zor aşık olan bir burç değildir hiç. hatta dediğim gibi en takıntılı aşıklar bunlardandır yeterki işi bilceksiniz:KK66:
1- teraziler yanar-döner kızlara bayılırlar. yani bi çok ilgili sevecen sıcakkanlı, bi ukala umursamaz vurdumduymaz bi soğuk,donuk,mesefeli,sessiz.bu onların sizi çözmeye çalışmasını, merak etmelerini sağlar ve ilgilerini artırır:)
2- bu da 1le bağlantılı aslında teraziler gizemli kızları severler. yani yukarıda belirttiğim yanardöner olma durumu sizi çözülemez yaptığından haliyle gizemli kılacaktır. Terazi erkekleri kafalarında idealize ettikleri bir hayale aşık olmayı severler. Siz gizemli oldukça sizi o hayale daha rahat koyacaklardır. Mesela bir terazi erkeği bi kızı tam anlamıyla çözdüğünde o kıza bütün ilgisi biter. Çünkü kafasındaki hayaldeki insan değildir o.
3-Terazi erkekleri flörte bayılırlar. Evli bile olsanız, ya da ciddi uzun yıllar süren bir ilişkiniz olsa bile her daim kur yapmalar, flörtleşmeler devam etsin isterler. Rutin bir ilişki sıkar, hayallerindeki idealize edilmiş ilişki bu değildir.
4-Baskı,tripten, kıskançlıklardan nefret eder. Zaten yukarıdaki gibi birisi olduğunda hayatında bunlara da gerek kalacağını sanmam bütün kafası ilgisi o kişiyle meşguldür:) Yine de kafanızı attıran bişey olduğunda yukarıdakileri yapmak yerine çekin gidin. İnadı tutarsa hemen olmaz belki ama peşinizden gelecektir, hatta nazlansanız yalvaracaktır bile o derece takıntı yaparlar, terkedilmeyi hazmedemeyen bu denli bir burç daha yoktur.
5-Arada kıskançlıklarına denk gelirseniz ki bazılarında vardır bu huy, bazılarında yoktur. Umursamaz vurdumduymaz bir tepki verin. Sinirlense de devam edin. bu terazinin ilgisini artırır. :)

bunlardan terazinin aşık olmadığı, sadece kafaya taktığı insana ilgisi olduğu yargısını çıkarabilirsiniz ama değil dedim ya bunlar hayallerinde idelalize biri yaratırlar, sadece aşık olduukları insanla bu hayalin benzemesini isterler:)
benim durumum için ne önerirsin canım üstte yazdığım konu üzerine hala en son konuşmadan sonra ses çıkarmadı ve ben ona aşığım ve bende teraziyim:KK14: bende ağırdan alıyorum ama onda ses yok ne yapayım dikkatini çekmem için facede ne yapabilirim??

bende terazi burcuyum ve bu aralar etkilendiğim kişide terazi burcu durum çok tuhaf ne yapacağımı bilmiyorum durumu anlatayım kızlar yardımcı olun lütfennnnnn...... benim çocukluk arkadaşımın yakın kankası facede resimlerini görmüştüm hoş çocuk dedim kendi kendime ama uzak durdum çapkın ve çok sosyal biri gibiydi aradan 8 ay geçti tesadüfen online people dan bana çiçek gönderdi bir baktım ki o beğendiğim çocuk bende ona msj gönderdim mrb! bende şöyle bir bakıyordum kimlermiş bu hediyeleri gönderen diye senin siman yabancı gelmedi bir baktım benim çocukluk arkadaşım kerimle ortak arkadaşımız çıktın ordan gördüm deme ki :)) herkese böyle hediye gönderirmisin? yoksa benimde mi simam yabancı gelmedi :))) dedim o da cvp verdi mrb!!gordugum tek guzel bayan sendin ondan gonderdim :KK66: dedi bende dedimki :))) 18 yaşında olsam inanırdım belki bu güzel sözlere ama o yaşıda çoktan geçtik :))) abartı iltifatları çapkınlar yapar yoksa sende mi onlardansın :)))) oda dediki inanıp inanmamakta ozgursun tabi!!herkese gonderecek olsam ooo... dedi bende iyi hadi inanayım ne de olsa arkadaşımın arkadaşısın yabancı sayılmazsın :)))) dedim sonra sorular sordu çalışıyormusun bende kursa gittiğimi söyledim adanada aynı okulda okumuşuz ondan bahsettik sonra ekleyebilirmiyim seni dedi bende arkadaşımın arkadaşı olduğundan dolayı ekleyebilirsin dedim :))o resimleri incelerken bende inceliyordum msj gönderdim ona ooo geziler falan hayatın tadını çıkarmak güzelll :) gördüğüm kadarı espirili ,hayatı boş veren, donjuan,gezmeyi seven,kafasına göre takılan..... birisin yanılıyormuyum??? dedim o da zamanında cok gezerdim ama simdi yogun tempoyla calıstıgım icin cok fırsat bulamıorum!!hayatı bos verecek bi durumum yok suan acıkcası!!ama kafama gore takılmayı ozgur olmayı sewerim :KK66: dedi bende cvp verdim bende aynı şekilde özgürlüğü severim ama abartmadan :) terazi burcu özelliğindendir herhalde :) peki benim resimlerimden gözlemlediklerin neler?? dedim sen de sewiosun heralde gezmeyi eglenmeyi? dedi bende evt ama sadece bunumu çıkardın resimlerden :))) dedim resimlerden bu kadar baska ne cıkabilir ki? dedi iyi hadi sonra söylersin ne çıkardığını resimlerden dedim o da tamam :KK66: dedi ve bir haftadır ses seda yok napabilirim DİKKATİNİ ÇEKMEK İÇİN???

Hem zor hem kolay bir erkek aslında. Mutlu olmak için ideal :KK69:

benim askimda terazi bende teraziyim. bence kimse icin farkli davranmamak gerek. oldugun gibi kabul edilmelisin. düsün bi sevdigin icin olmadigin bi hale giriyosun, zamanla dayanamaz kendi halinde olursan ve dengeyi kuramazsaniz sonu ayrilik olmazmi?

@lara33 bisey yapmana gerek yok. bagzi seyler nasib kismet isi. bi insanin kalbi dolu olur, kimseyi görmez. bagzende bos olur derdi olur yine kimseyi görmez. bagzende zamana ihtiyac olur. dogru ani bekle, senden etkilendiyse ve hayati bos ise sana döncektir. aklini baska seylere yönelt.

arkadaşlar ben bir yengeç burcuyum ve bir terazi erkeğiyle birlikteyim adam öle cinski anlatamam nasıl başa çıkabilirm bilmiyorum sürekli ilgileniyorum ama onda tık yok aramasam aradğı sorduğu yok kadın ruhundan anlar diyolar ama onda zerre kadından anlayan bi tavır yok ne neyaptığını haber verir nede ne hissediğini belli eder sürekli benim ona karşı hissettiklerimi küçük görüyormuşcasına konuşuyor hele bi el atıverinde şu derdime çare bulayım :):)):

terazi erkekleri mükemmel sevgilidir
ama yi eş olmazlar

benim nişanlımda terazi ben oğlak'ım çok güzel bir birlikteliğimiz var astroloji sitelerinde her nekadar pek uyumlu ilişki değildir yazsana biz uyum abidesiyiz 3 buçuk senedir öyle çözülemeyecek kaos yaratan tartışmamız olmadı çok şükür yokta.. buradaki arkadaşların dediği gibi terazi erkeği sinirliyken ses yükseltmeyeceksin yoksa zararlı çıkarsın :)) ben acısıyla tatlısıyla onu çok seviyorum benim canyoldaşım ya :KK16:

TERAZı ERKEĞı

Terazi Burcundan doğan erkeklerin çok üstün tarafları buluan kimseler olduğunu tahmin edersiniz tabii. Bu burçdan doğan erkek zevkli, güzelliklere düşkün, hislere değer veren, dürüst, dengeli, iyi niyetli, kibar, adil, hoş bir tiptir.

VERıLEN SÖZLER

Bu erkek dürüst ve adildir. Verdiği sözleri tutmaya da özellikle dikkat eder. Karşılık olarakda sizden aynı şeyleri bekliyecektir. Ona söz verdikden sonra caymanız, bunu unutacağını sanmanız veya önemsememeniz çok kötü netice verir. Ayrıca sözlerinize de dikkat etmeniz gerekiyor. Bu erkek küfürden, bağırmakdan, sertlikden hiç hoşlanmaz. Böyle bir hareketiniz hemen kaçmasına yol açar. Bu yumuşak sesli, sakin tavırlı erkeğinhis yönü çok kuvvetlidir. Onun daima tatlı sözlere ihtiyacı vardır. Sözleriniz güzel, manalı, etkili, ince olmalıdır. Terazi burcundan doğan erkek iyi bir eğitim almasa bile güzel konuşmasını bilir.

EN BEĞENıLEN ERKEK

En beğenilen erkeklerin Terazi burcunda doğduklarını belirtelim. Bu hisli, güzelliğe düşkün, aşka önem veren tip, kadın ruhundan çok iyi anlar. Bu burçta doğanlarda çapkınlık dikkati çeker.

KAFA

Bu erkek, güzelliklere hayran ve konuşmasını bilen bir kadına bağlanabilecek bir tiptir. Onun yanında daima huzurlu, neşeli, sakin, güler yüzlü olacaksınız. Eğer çabuk sinirlenen, öfkelenen, bağırarak tartışan bir kadınsanız bu erkekden uzak durmanızı tavsiye edeceğiz. Yani erkek, " Ben bu kadının yanında olduğum zamanlar huzur duyuyorum," diyebilmelidir.

KUSURSUZ TıP

Bu erkek kafasındaki kusursuz tipin peşindedir. Bu arada kadının zerafeti de yeterli olmayabilir. Bu erkek asla obur değildir. Fazla iştahlı bir tipde sayılmaz belki. Ama güzel seçme yemekleri sever. Yani ona sunacağınız yemeklerin görünüşü güzel olmalıdır. Ondan önce kusursuz sofra kurmasını bilmeniz lazımdır. Siz kendi imkanlarınıza göre en fevkalade sofrayı kuracak ve yemekleri hazırlayacaksınız. Sonra gidip giyineceksiniz.

Bu erkek bakımsızlıkdan çok sıkılır. Erkek kendisine itina ettiği için sizden de aynı şeyi bekleyecektir. Bu erkekde tıpkı Aslan Tipi gibi kadının iyi makyaj yapmasını ve giyinmesini ister. Onun için kendisine boyasız bir yüz ve soluk suratlada gözükmeyin.

Bu erkek paraya önem veren bir tip değildir. Onun için de zangin bir kadınla ilgilenmeye lüzum bile görmez. Bu erkek, çok kabiliyetli olduğu içinde sevdiği, kendisine zevk veren bir konudan bol bol para kazanabilir. Fakat onun boğa burcundan veya Yengeç burcundan olan bir erkek gibi maddeye bağlanacağını da ummamalısınız.

Bu erkek, sizi sevdiği sürece mutludur. Ancak ihmalleriniz yüzünden onu üzebilir ve hayal kırıklığınada uğratabiliriz. O vakit gözü başka cazip kadınlara kayacaktır. Böyle bir erkeğin peşinde çok kadın olacağını da tahmin edersiniz tabii. O kısa süre içinde biriyle ilişki kuracak ve birden hayatınızdan çıkıverecektir. Siz ona kızamıyacak kendi hatalarınız yüzünden üzüleceksiniz. Bu erkek, ilişkileri ustalıkla kesmesini bilir. Bıraktığı kadınlar daima onu hatırlarlar ve işin garibi de bu erkeklerin aleyhinde konuşmazlar. Çünkü erkek gitmiş fakat eşsiz hatıralar bırakmıştır.

Terazi Erkei

Arkadaşlar merhaba,
Siteye yeni üye oldum.Buradaki konuyla ilgili yazacaklarıma gelmeden önce kısaca yaşadıklarımdan bahsetmek istiyorum. Ben 2011 yılının Temmuz ayından beri inanılmaz kötü günler yaşadım ve çok acılar çektim. İşimi kaybettim. Eşimden ayrıldım. Oğlum 20 yaşında oda ayrı ev tuttu. Kısa bir beraberlik yaşadım. 4 ay kadar. Aslında ayrılma arifesinde tanıştığım bu adamın yalanları yüzünden kaybettim herşeyimi. Dört ay boyunca büyük işler büyük paralar kazanacağız diyerek elimde avucumda ne varsa oda gitti. İşlerime güvenerek kredi ile aldığım lüks arabamı satmak zorunda kaldım. Bir gün uyduruk sebepten bana taptığını söyleyen adam aniden ilişkimizi bitirdi. Ve arkasından ne aradı ne sordu ne de yazdığım mesajlara cevap verdi. Onun olduğu semtte oturmak için evimi hiç tanımadığım bir yerden tuttum. Bir anda kendimi anlamsız tanımadığım bir yerde herşeyini kaybetmiş halde buldum. Günlerce evden çıkmadım ve sürekli ağladım. Hatta bağıra bağıra ağladım. Oğlumu görmeye bile gidemedim. Çevremdeki herkesi annemi babamı dahi herkesi kaybettim. Ve herkesi karşıma alarak ben çok iyi olacağım dediğim insanların hepsine rezil oldum. Sadece oğlumun varlığı ve bana sevgisi beni ayakta tuttu. O günler içerisinde allah bana elini uzattı yine derdi veren dermanda veriyor. Ders veriyor ama çaresiz bırakmıyor. Neyse bir iş buldum. Hemde hiçte kötü olmayan şartlarla.. Ve yavaş yavaş borçlarımdan kurtulmaya başladım. Yılbaşı yaklaştıkça ve o geceyi düşündükçe okadar üzülüyordum ki... Çünkü daha bir yıl önce ailecek eğlenerek dilekler tutup girdiğim 2011de hayatım berbat bir hale gelmişti. Derken yılbaşından 1 gün önce dünyanın en tatlı erkeğiyle tanıştım. Ve Terazi burcu bir erkek. Oda eşinden ayrılmış çok çok iyi bir işi olan , inanılmaz sevecen, ve düşünceleri yaklşımları benimkiyle aynı olan ruh ikizim olabilecek bir erkek. Yılbaşını beraber geçirmeye karar verdik. 42 yaşındayım... Geçirdiğim en güzel yılbaşı gecesiydi. İki gündür allaha teşekkür ediyorum. Ve dulalar ediyorum. Ne olur bozulmasın bu mutluluk diye. Tabi hepiniz şimdi bu kadar erken nasıl böyle hisssediyorsun yaşadığın acı tecrübeden sonra nasıl bu kadar çabuk güveniyorsun diyebilirsiniz. Ama ben değişemiyorum. Tabi şimdi daha temkinliyim. asla körü körüne tek odak noktam yapmayacağım. Hep bitebilire hazır tutuyorum kendimi. Ama ne olur bitmesin. Ve hep tanıdığım karekteri ile olsun ve ben onunla hayatıma yeni bir şansa vereyim. Hayat arkadaşım olsun.Buraya yazmamın sebebi zaten bu. Şu anda okadar mutluyum ki okadar tatlı ki iletişimimiz. Mesajları aramaları... Bir terazi burcu 56 yaşında yaşına göre çok karizmatik.. Şimdi yardım edin bayanlar bana.. Neler yapmalıyım.. Nasıl tam anlamı ile kazanmalıyım onu. Bu arada ben gerçekten çok hoş çok bakımlı kültürlü eğitimli birisiyim. Yani bir terazi burcu erkeği için artyla başladım. Ama daha daha ne yapmalıyım. Lütfen önerilerinizi söyleyin..

burçların içinde en iyi erkek hangisidir derseniz, ben terazi erkeği derim..
şimdiye kadar ne kadar terazi erkeği tanıdıysam hepsi de iyi kalpli, yardımsever, nezaket sahibi çıktı.
arada dengeleri sarsılır, hemde fena sarsılır. ama üzerine gitmeyin, hatta bir iki güzel söz söyleyin hemen yumuşarlar.

çabuk sinirlenirler ama sinirleri de aynı şekilde çabuk geçer. kin tutma huyları pek yoktur..

terazi erkeğinin dikkatini çekmek istiyorsanız, akıllı olmanız, bakımlı ve şık olmanız gerek.. en önemlisi de nezaket sahibi olacaksınız. kaba saba bir kadına asla ve asla tahammül edemezler :KK66:

X