Hamilelikte atlaklar

Bence de cildin yapısıyla ilgili. Ben hiç çatlamadım mesela. İlkte de çatlamamıştım. drum da ööle bi adam ki aman dikkat çatlamayın, fazla kilo almayın filan...Sanki kadın doğumcu diil de güzellik uzmanı :KK70:

canım o kremler falan bos işler bu lay tamamen genetik. ben krem falan sürmedim catlak yok ama kimisi de sürdüğü halde oluyo bosuna o pahalı kremleri almayın doktorum bana devletin ödediği bi ilaç yazmıştı ismi fito amasen yinede doktoruna danış

catlak dr.um genetiktir ama dedi sen genede badem yagı susam yagı sür demişti bende sadece kakao yağını duyduğum için onu kullanıyordum 6.ayımdayım şimdilik bişey gözükmyo ama zaten 5 kilo aldım cok kilo almmaak ve bol bol suiçme gerekmiş ben günde en az 5 bardak içmeye calışıyorum yağ sürüyorum ve akşamda normal nemlendirici falan sürüyorum bakalım etkili olucakmı

arkadaşlar oluşmuş çatlaklar için bir karışım kullandım 15 gün oldu ben çok memnunum gelişmeler çok iyi.dr feridun kunak tevsiyesi.badem jojoba menekşe gliserin kayısı kakao fındık yağları eşit miktarda karıştırıp çatlaklı bölgeye hergün masaj yaparak sürüyorsunuz . 1 ay içinde gelişimi farkedersiniz.

arkadaslar bende de bir tavsiye arkadasimda da hamileyken karninda catlaklar oldu dogum sonrasi DARACINE kullandi cok ama cok memnun biraz pahaliymis sanirim ama soranlara siddetle oneriyor aklinzda olsun dedima.s.

catlak dr.um genetiktir ama dedi sen genede badem yagı susam yagı sür demişti bende sadece kakao yağını duyduğum için onu kullanıyordum 6.ayımdayım şimdilik bişey gözükmyo ama zaten 5 kilo aldım cok kilo almmaak ve bol bol suiçme gerekmiş ben günde en az 5 bardak içmeye calışıyorum yağ sürüyorum ve akşamda normal nemlendirici falan sürüyorum bakalım etkili olucakmı

Eskiden kadınlar hamileliklerinde karınlarına badem yağı sürerlermiş,çatlakları olmasın diye.

kakao ve badem yağının şişeleri artık bana yetmediği için saf zeytin yağı sürüyorum şu an çatlak yok ama çok kaşınıyor bir nevi rahatlatıyor ben çatlaktan ziyade sarkmadan korkuyorum

bir tanidigim sana catlaklar icin tek tavsiyem zeytinyagi dedi .ben duzenli kullandim hic catlagim yok suan dedi .has zeytinyagi olursa daha iyi olur ama bulamazsanda sen yinede kullan dedi .bende deneyecegim bakalim bana bir faydasi olacakmi

bende bebek yagı ve ayrıca mustela adlı bı krem kullanıyorum onun öncesınde bonal dıye bı krem kullandım su an bı catlak yok dört bucuk aylık hamıleyım ınsallah olmaz

X