Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

canım menünü akşam liste halinde yaz, menü yine fena değil (zeytini azaltıp peynir koy bari :KK48: dolmaların minik olduğunu varsayarsak :KK48:) protein az gelmiş, akşama protein ye birazcık ki kas kaybın da olmasın. o delilik zamanla azalıyo ama başlarda maalesef savaş halinde oluyoz :KK42:

hemen yemek yer yemez insan yapamıyo zaten ama bence öle bi saat sıkıntısı yok ya da ben mi bilmiyorum acaba? bende öğrencem şimdi.[/QUOTE]
Valla akşama bi tencere sarma var yanına da sebze çorbası. Yoğurdum bitti protein olarak ne yiyebilirim ki

arkadaşlar ben çok kötü patlıyorum yaaa :KK43: iyice saldım kendimi kiloo bir haftada nasıl böyle uçtu yaa :eek: diyet de yapamıyorum hiç ben :KK14:

geçmişi okuyorum şimdi de içim şişti yazmak istedim :KK42:
Çünkü buraya gelmiyorsun hafta 2 gün zor yazıyorsun nası motive olcaksın kaç kilo aldın söyle bakayım ve de hemen toparlıyosun bugün

Tüm Yen'i arkadaşlarımız hoşgeldiniz...:KK54:

Başaranlar, başarmakta olanlar ve başaracaklar.. toplanmış bulunuyoruzEn Büyük KK

Ben de tanıtayım sizlere kendimi..
30 yaşında, iki kız annesi,
1,64 boy 97civarı kilomla
tombik bir aile hekimliği uzmanıyım..
Miniğim 10 aylık :emir_bebek:
Hala ücretsiz izindeyim
Çok da dönesim yok açıkçası :dondurma:

Hep birlikte, bırakmadan kurtulalım şu kilolarımızdan...En Büyük KK
Sağlıkla, eğlenceli bi şekilde inşallah...
:KK73::KK73::KK73:
Sen aile hekimimiydin cnm bilmiyordum
Bu güzel oldu birde Dr var ne güzel:)
Sende daha çok katılım sağla bazen motiven düşüyor biliyorum inş hepsi gidecek kiloların

ya ben cuma gününden beri hayvan gibi yiyorum :skandal:

menü de paylaşmıyorum zaten dikkatinizi çekmedi tabi her zamanki gibi ama olsun siz de haklısınız tabi bi başlıyorum bi bırakıyorum ben olsam ben de kendimi çok sallamazdım

ben açıkçası hayatta bildirim falan yapamam mümkün değil söyliyim yani :KK43: daha regl de olamadım bugün 30 gün olmuş oldu :KK14:
Sen burda bize haksızlık ediyorsun şimdi sevalcim.
SAna kaç defa destek olduk arada sorduk menü yaz dedik ama sen hiç azim göstermiyorsun ki en başta sen kendini sallamıyosun sen hangi hafta düzenli olarak 1 hafta boyunca menü paylaştın söyle bakalım
Biraz sert oldu belki ama böyle kendine acıyarak acıtarak hiç bişi elde edemezsin hemen toparlanman lazım ama bunu gerçekten istiyomusun bunu yapman için yolunu seçmelisin gerekirse bi yardım al cnm kendini de bizi de üzme lütfen

Canın sabahki yuruyusun toplami 45 dakika falandir.Cunku yurudum anneme ugradım kahve ictim geri döndüm..
--
Birazdanda yürüyerek hastahaneye gidecem dun kan verdim bugun sonucları alicam.
internetten baktım sonuclara aclık kan sekerim 140'tan 108'e inmis..
Kolestrolde inmis..:halay::KK76:

Ne olduklarını bilmiyorum ama ASO diye bir deger 200 olması gerekirken 1000'e yakın bir rakam cıktı..
Birde LDH ve CK-MB'de azcık yüksek..
Bide D vitamini yerlerde B12'de..
Tansiyonda sınırda demisti dün..
:skandal:

canım sen bi multivitamin kullan, hem kilo vermende hızlanır. ayrıca kilo verdikçe değerlerinde düşücektir, bugün bi göster sonucunu doktoruna. harikasın bu arada.

biz korunmuyoruz şimdi her an olabilir çünkü :KK53:

neeee :rolleyes::rolleyes::rolleyes:

aynen ya balıkesir beni bozuyor arkadaş yaa.. annem de burda ya o gidince düzelir belki.. eylül'e kadar da balıkesir yok ama işte o arada da hamişlik olabilir :anneadayı: offff yaa.. saldım çayıra modundayım :KK14:

annen mi burda, diyet yapılamama sebebi belli oldu :olamaz:

Vitaminlerini al bol yürüyüşünü yap bide dikkat et gitcek o kilolar tamam mı güzelim :)

evet canım, aynen, inşallah :dua:

dün de 12.600 adım atmışım hatta :KK8:

wauwwww :KK9::KK9::KK9::KK9:

Bende bisiklet var cnm ara ara kullanıyorum ana aktif kullanmaya başladım artık bu hafta

ay kullansana ne güzel, sabah uyanınca oh mis gibi yap, akşam yatmadan. bende mi alsam diyorum ama hava güzelleşiyo, bi de uygun geniş bi eve taşınırsak, az da kızımı büyütürsem, neyse almıcam sanırım bahane çok :olamaz::olamaz:

Dolaplara asma kilit:))

bi kaç tane lazım o zaman kuzum, kızım ağzıma sokuşturuyo bilio musun, yawrum kıyamıyo sanırım :KK48:

Valla akşama bi tencere sarma var yanına da sebze çorbası. Yoğurdum bitti protein olarak ne yiyebilirim ki

öğle sarma/akşam sarma olmaz bence kuzucum. eşine söle yoğurt alsın, çorba/salata/yoğurt yap olmazsa.

Kızlar merhaba güne güzel başladım çok şükür. Kahvaltıda bir haşlanmış yumurta yedi sekiz zeytin bir dilim ekmek yedim. Okulda saat 10 gibi bir fincan az şekerli Türk kahvesi sonra üç adet kuru kayısı ve bir avuç kadar kuru üzüm yedim. Biraz önce öğle yemeği olarak bir kase sebze çorbası iki tane biber dolması beş zeytin yedim. Eve dönerken yolda markete uğramamak için irademi baya zorladım. Malum çikolata delisiyim hergün yemeden duramıyordum. Benim için bi başarı..
Çok zeytin yağ demek cnm dikkatli tüket çorba ve dolma kh aynı öğünde olmasa iyimiş yanına yoğurt yesen daha iyi olurdu
Çikolata için Tebrikler ama hafta 1 2 gün 2 kare bitter yiyebilirsin böylece diyetin devamlılığını tehlikeye atmamış olursun

Çünkü buraya gelmiyorsun hafta 2 gün zor yazıyorsun nası motive olcaksın kaç kilo aldın söyle bakayım ve de hemen toparlıyosun bugün

ya işte onu söyleyemiyorum çok çünkü :eek:

Sen burda bize haksızlık ediyorsun şimdi sevalcim.
SAna kaç defa destek olduk arada sorduk menü yaz dedik ama sen hiç azim göstermiyorsun ki en başta sen kendini sallamıyosun sen hangi hafta düzenli olarak 1 hafta boyunca menü paylaştın söyle bakalım
Biraz sert oldu belki ama böyle kendine acıyarak acıtarak hiç bişi elde edemezsin hemen toparlanman lazım ama bunu gerçekten istiyomusun bunu yapman için yolunu seçmelisin gerekirse bi yardım al cnm kendini de bizi de üzme lütfen

yok kız ben haksızlık yapmak istemedim yanlış anlamayın haa beni :KK57: hatta ben olsam ben de beni sallamazdım dedim. diyet yapamıyorum menü yazamıyorum yediklerimle ilgili hiçbir plan yapmıyorum önüme ne gelirse yani.. psikolojim de iyi aslında çok kötü değilim her gün 10000 den çok adım yapıyorum her gün yürüyorum. ama kilo aldım ve verebilecek gibi durmuyorum izin mi alsam napsam yaaa 3 haftaya anca veririm zaten :KK64:

evet yaa.. ben ayrı yemek istemiyorum valla ben izin alıcam ya 3 hafta.. annem 4 martta gidicek :KK14:

Canın sabahki yuruyusun toplami 45 dakika falandir.Cunku yurudum anneme ugradım kahve ictim geri döndüm..
--

Ne olduklarını bilmiyorum ama ASO diye bir deger 200 olması gerekirken 1000'e yakın bir rakam cıktı..
Geçmiş olsun cnm
Vitamin yazarmıştır Dr un demi onları ihmal etme cnm kilolar gittikçe hepsi düzelecek

canım menünü akşam liste halinde yaz, menü yine fena değil (zeytini azaltıp peynir koy bari :KK48: dolmaların minik olduğunu varsayarsak :KK48:) protein az gelmiş, akşama protein ye birazcık ki kas kaybın da olmasın. o delilik zamanla azalıyo ama başlarda maalesef savaş halinde oluyoz :KK42:

hemen yemek yer yemez insan yapamıyo zaten ama bence öle bi saat sıkıntısı yok ya da ben mi bilmiyorum acaba? bende öğrencem şimdi.
Valla akşama bi tencere sarma var yanına da sebze çorbası. Yoğurdum bitti protein olarak ne yiyebilirim ki[/QUOTE]
Ton balıklı salata taze balık ızgara tavuk hindi omlet Menemen bence sarmayı yarın ye

canım sen bi multivitamin kullan, hem kilo vermende hızlanır. ayrıca kilo verdikçe değerlerinde düşücektir, bugün bi göster sonucunu doktoruna. harikasın bu arada.

neeee :rolleyes::rolleyes::rolleyes:

evet canım, aynen, inşallah :dua:

wauwwww :KK9::KK9::KK9::KK9:

ay kullansana ne güzel, sabah uyanınca oh mis gibi yap, akşam yatmadan. bende mi alsam diyorum ama hava güzelleşiyo, bi de uygun geniş bi eve taşınırsak, az da kızımı büyütürsem, neyse almıcam sanırım bahane çok :olamaz::olamaz:

bi kaç tane lazım o zaman kuzum, kızım ağzıma sokuşturuyo bilio musun, yawrum kıyamıyo sanırım :KK48:

öğle sarma/akşam sarma olmaz bence kuzucum. eşine söle yoğurt alsın, çorba/salata/yoğurt yap olmazsa.
Kullanıyorum artık cnm yeni aldım sayılır zaten bende
Evet küçükken yedirir büyüyünce göbeğe bak derler benim oğlan bana aşık her halim güzel ona ama komşunun kızı annesine öyle demiş kadın kahrından diyete başladı:))

ya işte onu söyleyemiyorum çok çünkü :eek:

yok kız ben haksızlık yapmak istemedim yanlış anlamayın haa beni :KK57: hatta ben olsam ben de beni sallamazdım dedim. diyet yapamıyorum menü yazamıyorum yediklerimle ilgili hiçbir plan yapmıyorum önüme ne gelirse yani.. psikolojim de iyi aslında çok kötü değilim her gün 10000 den çok adım yapıyorum her gün yürüyorum. ama kilo aldım ve verebilecek gibi durmuyorum izin mi alsam napsam yaaa 3 haftaya anca veririm zaten :KK64:

evet yaa.. ben ayrı yemek istemiyorum valla ben izin alıcam ya 3 hafta.. annem 4 martta gidicek :KK14:
Böyle konuştun mu psikolojin iyi değil gibi geliyor bana cnm çünkü daha öncede aynı şeyleri yazdın sürekli senden bişi olmayacağını başaramayacığını düşünüyorsun işin kötüsü buna inanıyorsun niye kaldığın yerden devam etmiyorsun bu kadar şikayetçiysen bişiler yapmaya başlamalısın belki elinin tersiyle herşeyi itip artık yaşam tarımı değiştiriyorum demelisin bu kadar kiloya bide bebek bilemedim valla cnm
Sana en kolay yol ameliyat geliyo şimdi ama birsürü komplikasyonu var
İzin alırsan da iyice kopacaksın bence iyi düşün cnm

Evet küçükken yedirir büyüyünce göbeğe bak derler benim oğlan bana aşık her halim güzel ona ama komşunun kızı annesine öyle demiş kadın kahrından diyete başladı:))

Ayy erkek çocuklar anneye aşık olor derler zaten, bi oğluş mu doğursam bende :KK68:

Böyle konuştun mu psikolojin iyi değil gibi geliyor bana cnm çünkü daha öncede aynı şeyleri yazdın sürekli senden bişi olmayacağını başaramayacığını düşünüyorsun işin kötüsü buna inanıyorsun niye kaldığın yerden devam etmiyorsun bu kadar şikayetçiysen bişiler yapmaya başlamalısın belki elinin tersiyle herşeyi itip artık yaşam tarımı değiştiriyorum demelisin bu kadar kiloya bide bebek bilemedim valla cnm

ne güzel yazmışsınn....

Terkrardan günaydın bayanlar;
Ben 40 yaşındayım. Özel sektörde çalışıyorum. oldukça hareketsiz bir yaşantım var.1,58 boyunda 92 kiloyum. 70 kiloya inmek ilk hedefim. daha fazlasını da yaparım inşallah. :)

Canım normalde ben de çok hareketsizim. Her yere arabayla gidip geliyoruz, otobüs durağına kadar yurumeye üşendiğim için taksı çağırıyorum çoğu zaman. Ama şimdi koydum kafama. Yok artık oyle. Dışardan yürüyüş yapamıyorum yine, Osmaniyede yaşıyorum, burda bayan olarak yuruyuse çıkmak biraz zor. Evde yapıyorum artık spor, her gun en az yarım saat ayırıyorum kendime. İp atlama, mekik, dans, leslie ne yapabilirsem. Salmak yok artık eskisi gibi, fıstık gibi olacağım yaza kadar.

Kızlar merhaba güne güzel başladım çok şükür. Kahvaltıda bir haşlanmış yumurta yedi sekiz zeytin bir dilim ekmek yedim. Okulda saat 10 gibi bir fincan az şekerli Türk kahvesi sonra üç adet kuru kayısı ve bir avuç kadar kuru üzüm yedim. Biraz önce öğle yemeği olarak bir kase sebze çorbası iki tane biber dolması beş zeytin yedim. Eve dönerken yolda markete uğramamak için irademi baya zorladım. Malum çikolata delisiyim hergün yemeden duramıyordum. Benim için bi başarı..

Ben de çikolata ve tatlı manyagiyim resmen. Çok sıkı diyet yaparsam ters tepiyor bende. Kendimi kaybediyorum sonra yeme konusunda. 2 çocukla evden abur cuburu uzak tutabilmem imkansız. Ama 2 haftadır yemedim hiç. Meyvenin üzerine tarçın, kahvenin yanına kuru üzüm falan yiyince azalıyor tatlı isteğim.

--

Benim de ilk evlendigimde şekerim oldukça yüksek çıkıyordu. Doktor tavsiyesiyle spor salonuna baslamistim. Tedavisiz çocuk sahibi olabilmen imkansız falan demişti. 2 ay sporla bir çok şeyim düzene girdi. Hatta sürpriz bir şekilde de hamile kalmıştım.

Bizim veliler çok uyumlu maşallah hiç öyle sorunlarımız olmadı öyle gereksiz msj gönderen de yok zaten okul ödev dersle ilgili sadece

Bizimkiler öğretmenle bile tartışmıştı geçen sene çok ödev veriyorsunuz falan diye. Öğretmen en son grubu kendisi kapatmak zorunda kalmıştı.

offf :KK14: bi adet olsaydım.. sanki her şey belirsizmiş gibi :KK43: en azından adet olurum biter öyle dönerim izinden bomba gibi amacım ortalamayı etkilememek.. kilo bildirmesem de etkiliyorum ortalamayı.. çok iyi gidiyordum balıkesirde de regl de oldum çok mutluydum yani bu cumadan beri neden böyle saldım anlamıyorum pek ben de ne yaptığımı :KK64:

ben bu hafta izin alayım bence ortalamayı etkilemiyim 3 haftaya regl atlatır 114'e döner gelirim:işsiz:

Ayy erkek çocuklar anneye aşık olor derler zaten, bi oğluş mu doğursam bende :KK68:

ne güzel yazmışsınn....
Telekkürler Düşüncelerimi yazdım aslında hepimiz bende dahil Hayır demeyi bilip kaldığımız yerden bi başlangıç yaparak devam etmeliyiz çünkü aynı duyguları zaman zaman yaşıyoruz yani:)
Sen oğlan doğur bende bir kız:)

Canım normalde ben de çok hareketsizim. Her yere arabayla gidip geliyoruz, otobüs durağına kadar yurumeye üşendiğim için taksı çağırıyorum çoğu zaman. Ama şimdi koydum kafama. Yok artık oyle. Dışardan yürüyüş yapamıyorum yine, Osmaniyede yaşıyorum, burda bayan olarak yuruyuse çıkmak biraz zor. Evde yapıyorum artık spor, her gun en az yarım saat ayırıyorum kendime. İp atlama, mekik, dans, leslie ne yapabilirsem. Salmak yok artık eskisi gibi, fıstık gibi olacağım yaza kadar.

Ben de çikolata ve tatlı manyagiyim resmen. Çok sıkı diyet yaparsam ters tepiyor bende. Kendimi kaybediyorum sonra yeme konusunda. 2 çocukla evden abur cuburu uzak tutabilmem imkansız. Ama 2 haftadır yemedim hiç. Meyvenin üzerine tarçın, kahvenin yanına kuru üzüm falan yiyince azalıyor tatlı isteğim.

Benim de ilk evlendigimde şekerim oldukça yüksek çıkıyordu. Doktor tavsiyesiyle spor salonuna baslamistim. Tedavisiz çocuk sahibi olabilmen imkansız falan demişti. 2 ay sporla bir çok şeyim düzene girdi. Hatta sürpriz bir şekilde de hamile kalmıştım.

Bizimkiler öğretmenle bile tartışmıştı geçen sene çok ödev veriyorsunuz falan diye. Öğretmen en son grubu kendisi kapatmak zorunda kalmıştı.
Biz daha sakin ve anlayışlı bi grubuz cnm umarım böyle gider

X