Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

Tbrkler fıstıklarrr harikasınız:KK9::KK9::KK9::KK16::KK16:

$003eb8b76571.jpg $003eb8b76571.jpg $003eb8b76571.jpg

Kilo veren herkesi tebrik ediyorummmm :)

Şu net bi gelsede bende katilsam size böyle dışlanmış gibi hissediyorum :KK43:

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Guuuunnnaaayyydddiiiiinnnn
Hepinizu tebrik edermmmm ins devami da gelr kizlar
Menum
sabah 1yumurta 7 zeytin domates 1 dilim ekmk
oglen 300 kalorilik biskuvi :KK43: cok cnm ckti kizlar dayanmadm ozur dkerm
Aksam 3 yk plav 3yk tavuk sote 1 cay kasgi dondurma( ben ki 1 kilo dondurmanin gozunun yasina bkmzdm ) suyu hesaplayamadn ama 4 u gcmstr gece sahura msFtm vardi sahurdada domates karpuz peynr tittikladm doyumluk degl zma tadmlikti hep

Kızlar bu akşam 3 tane yavru köpek sevdik. Daha yürüyemiyorlar bile, o kadar güzellerdi ki resmen keyfim yerine geldi. Enerji doldum. Köpeklerden birisi çok haylaz, kardeşlerinin üzerine çıkıp yatıyor. Mıyk mıyk konuşuyor kendi kedine sıkılmış heralde, pek yaramaz bir yavru olacak belli. 2 kardeşi uyudu bu sepetinden çıkmaya çalıştı çalıştı çıkamadı sonra kendi kendine konuşurken uyuyup kalıverdi bir de. O kadar şapşal bir yüz ifadesi vardı ki alıp eşofman üstümün içine saklayıp koşa koşa kaçasım geldi resmen. :KK17::KK17: Yok ben iyi değilim çok acil bir hayvana ihtiyacım var.:KK1:

Icimdeki hayvan sevgsni bastramyrmmnn :)
Kopwklere baylrm ttlm minik yumuk yumuk bi kopek istyrm bnde ama evmz musait dgl kuslarim bi komsumuzka aramzda problem oldu kopegi dusunmiyrmmm :)
Apartmanda kopek sorun okuyr ama yavru erkk kusu tavsye ederm bnm kusum 1 aylikkn gldi agzna tukurmk gerekyrmus o zmn cok bagli ve egitime hazr oluyrmus gercktnde oyke balkona cikarrdm ucardi parmagimi tunek gbi yapnca gelio konardi hemn agzmdan yem yerdi esimin biyiklarini didiklerdi opucuk atardi muzik ritimli islik calardi bzmle cips biskuvi yerdi cay ve soda icerdi misir yerdi daha dogrusu koltuktan asagi atar bde arkasndan bkardi cok sekrdi hamike oldgumu ogrennce es aldik unuttu bzi smdi otusup apartmsni basma topluyrlar

bide malesef yetinmiyorsun kilo verdikçe vermek istiyorsun yetinmiyorsun

gerçkten kiloyu kafaya takmak berbat bi iş

hele etrafında kiloyu yüzüne vuran birileri varsa vay haline

çok şükür benim etrafımda yoktu buna elbette ki ben izin vermedim gerçi abartılacakta bir kilom yoktu.

cok sağol canım benim
sirekli kalori hesabi ypmktn kafyi yysun iyu dgm ya oluruna brakcksn

Teşekkür ederiz Sweetcim ..
Maşallah arkadaşlara ..:nazar:

Kilo veren herkesi tebrik ediyorummmm :)

Şu net bi gelsede bende katilsam size böyle dışlanmış gibi hissediyorum :KK43:

Şansına da bu sıralarda pek sohbet modundayız siyamumcum ya.
Guuuunnnaaayyydddiiiiinnnn
Hepinizu tebrik edermmmm ins devami da gelr kizlar
Menum
sabah 1yumurta 7 zeytin domates 1 dilim ekmk
oglen 300 kalorilik biskuvi :KK43: cok cnm ckti kizlar dayanmadm ozur dkerm
Aksam 3 yk plav 3yk tavuk sote 1 cay kasgi dondurma( ben ki 1 kilo dondurmanin gozunun yasina bkmzdm ) suyu hesaplayamadn ama 4 u gcmstr gece sahura msFtm vardi sahurdada domates karpuz peynr tittikladm doyumluk degl zma tadmlikti hep

Cumanın günahı olmazmış diyelim Gizemcim.

Icimdeki hayvan sevgsni bastramyrmmnn :)
Kopwklere baylrm ttlm minik yumuk yumuk bi kopek istyrm bnde ama evmz musait dgl kuslarim bi komsumuzka aramzda problem oldu kopegi dusunmiyrmmm :)
Apartmanda kopek sorun okuyr ama yavru erkk kusu tavsye ederm bnm kusum 1 aylikkn gldi agzna tukurmk gerekyrmus o zmn cok bagli ve egitime hazr oluyrmus gercktnde oyke balkona cikarrdm ucardi parmagimi tunek gbi yapnca gelio konardi hemn agzmdan yem yerdi esimin biyiklarini didiklerdi opucuk atardi muzik ritimli islik calardi bzmle cips biskuvi yerdi cay ve soda icerdi misir yerdi daha dogrusu koltuktan asagi atar bde arkasndan bkardi cok sekrdi hamike oldgumu ogrennce es aldik unuttu bzi smdi otusup apartmsni basma topluyrlar

Ahh ben de ben dee .. Bastırsam da gördüğüm yerde koşasım geliyor onlara.
Puglar var ya o kadar tatlılar ki hep minicik hem çok artistler tavırlar pek ukala ayrıca uykucu tembel ve inatçılar falan hani çocuk doğursam bu kadar benzemez bize ama asla köpeği satın almam. Çok karşıyım ve pugları yuuvalandırmak isteyen de pek olmuyor. O yüzden farklı bir köpek de olur ama sanırım çok fazla beklemek istemiyorum artık.:KK1: Kuş olmaz bana Gizem severken öldürürüm hayvanları böyle az sıkmak ellemek istiyorum. Bu arada ben büyürken evimizde 11 tane kuş vardı, tükürük olayını hiç duymadım ama gerçekten çok bağlı olabiliyorlar. O değil de komşuların minicik hayvana ne diyolarsa öyle .. Ayy demek hayvan aşık olunca sizi unuttu. :KK4:

Kızlar ben yola çıktım artık takım size emanet fırsat oldukça uğramaya çalışırım çözüldünüz gepiniz

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Iyi yoculukler Kaptanim.
Bendebayramin ilk gunu sehir disinda olucam. UC gun foruma Cok sk giremem. Haber vereyim dedim. ...

371. Etap birincisi kollontai, tebrikler! :KK9: :nazar:

sampe9903ec8a9365b83.jpg

Başarının devamını ve sağlıklı kilo vermeni dilerim..

Kızlar birinci olmuşuz hem takım olarak hem de bireyselde kollontai tebrik ederim sırrını başarını birinciler başarılarını paylaşıyor kısmında yazman gerekiyor

kaptanım o kısım nere bilmiyorum link falan varsa yazayım ama bi sır yok ki :KK43:( birde iyi yolculuklar umarım guzel bir tatil gecirirsiniz....

Teşekkür ederiz Sweetcim ..
Maşallah arkadaşlara ..:nazar:

Şansına da bu sıralarda pek sohbet modundayız siyamumcum ya.

Cumanın günahı olmazmış diyelim Gizemcim.

Ahh ben de ben dee .. Bastırsam da gördüğüm yerde koşasım geliyor onlara.
Puglar var ya o kadar tatlılar ki hep minicik hem çok artistler tavırlar pek ukala ayrıca uykucu tembel ve inatçılar falan hani çocuk doğursam bu kadar benzemez bize ama asla köpeği satın almam. Çok karşıyım ve pugları yuuvalandırmak isteyen de pek olmuyor. O yüzden farklı bir köpek de olur ama sanırım çok fazla beklemek istemiyorum artık.:KK1: Kuş olmaz bana Gizem severken öldürürüm hayvanları böyle az sıkmak ellemek istiyorum. Bu arada ben büyürken evimizde 11 tane kuş vardı, tükürük olayını hiç duymadım ama gerçekten çok bağlı olabiliyorlar. O değil de komşuların minicik hayvana ne diyolarsa öyle .. Ayy demek hayvan aşık olunca sizi unuttu. :KK4:

Bilmiyrm o cnsleri cnm. Kusum hic susmaz cok oter molcksa sanki kucucum seyn otusunden. Sorma yuzumuze bkmiyr artk gelin oglumu kendi tarafma ckti

Kızlar kimsecikler yazmamış, ben de gelip bir merhaba diyeyim dedim.
Biz hadi 2-3 gün için 8-9 saat yol çekmeyelim zaten bayram sonrası yorgunluk olacak dedik. İyi de yaptık sanırım, sevmiyorum zaten ne yolu ne bayram gezmelerini. :KK53: Gelen misafiri severim ama misafirliğe gitmek ı-ıh ..

Kızlar ben yola çıktım artık takım size emanet fırsat oldukça uğramaya çalışırım çözüldünüz gepiniz

Kaptanım iyi yolculuklar. Bursaya'mı gidiyorsunuz bayramda ?

Iyi yoculukler Kaptanim.
Bendebayramin ilk gunu sehir disinda olucam. UC gun foruma Cok sk giremem. Haber vereyim dedim. ...

İyi yolculuklar Bengücüm.
371. Etap birincisi kollontai, tebrikler! :KK9: :nazar:

sampe9903ec8a9365b83.jpg

Başarının devamını ve sağlıklı kilo vermeni dilerim..

Püsküüt'üm valla kıskançlık bu yaptığın, kız 1. oldu ya pasta ile aklını çelip kilo aldıracaksın valla :KK1:

Bilmiyrm o cnsleri cnm. Kusum hic susmaz cok oter molcksa sanki kucucum seyn otusunden. Sorma yuzumuze bkmiyr artk gelin oglumu kendi tarafma ckti

Ahh bu gelinler yok muu :KK14: Ben kesin çok pis kıskanır kafeslerini ayırırdım. :KK55::KK55:

Tesekkur Ederim hmcigim.
Herkese Iyi bayramlar diliyorum. AZ kalorili Olsun diliyorum.. ..
Hos Ben acilisi Kotu yaptim bayramda kalori acisindan..

Iyi bayramlar kızlar bayramda Bursa da değil annemlerle beraber erdemliye geldik gelinimiz ve ailesi de burda bir yazlık kiraladık çoluk çocuk kalabalık buradayız eşim ce gelin yarın dönüyorlar biz haftasonuna kadar buradayız şu an size sahilde kumların başından yazıyorum kıskandırmak gibi olmasın 😹

kızlar iyi bayramlar hrpinize. datcadan ankaraya gecmis bulunmaktayım. sıkıntıdan patlıyorum yarın gece evime istanbuluma doncem opuyorum hepinizi :)

Gunaydin kizlar.. bayraminiz Iyi geciiiyor umarim. Gerci Kaptanim yazmis masallah onunki Iyiymis:)))) Kollantai Sana da can sikintisiz gunler diliyorum.. .Ben bugun normale donuyorum Yeme Konusunda. IKi Gundur Cok yemistim...

kızlaaarrrr merhaba, geçmiş bayramınız kutlu olsun bakalım fıstıklar... bayramda bir cozuttum bir cozuttum ne siz sorun ne ben anlatayım...sanki aylarn hıncını aldım...pek bi pişmanııım :KK43:(((( bugün tartıya bile çıkmadım zaten bu sabah regl oldum sanırım bayramdaki tatlı tüketimimin sebebi oymuş... 1 hafta sıkı diyetteyim bu 1 hafta tartı civarından bile geçmeyeceğim :KK43: siz neler yaptınız? umarım benim gibi cozutmadınız... offf pişmanım yaaa

kızlaaarrrr merhaba, geçmiş bayramınız kutlu olsun bakalım fıstıklar... bayramda bir cozuttum bir cozuttum ne siz sorun ne ben anlatayım...sanki aylarn hıncını aldım...pek bi pişmanııım :KK43:(((( bugün tartıya bile çıkmadım zaten bu sabah regl oldum sanırım bayramdaki tatlı tüketimimin sebebi oymuş... 1 hafta sıkı diyetteyim bu 1 hafta tartı civarından bile geçmeyeceğim :KK43: siz neler yaptınız? umarım benim gibi cozutmadınız... offf pişmanım yaaa

sorma bende aynı durumdayım kilo almışım allahtan bu hafta hesap vermeyeceğiz artık haftaya bayramı telafi etmiş olmak istiyorum

X