yardımmm!! erken gebelikte azıcık kanama normal mi

nilocan

Efe nin Annesi (Nilay)
Kayıtlı Üye
24 Haziran 2008
507
1
Arkadaşlar 6 haftalık hamileyim bugün akıntıyla karışık pembemsi bi akıntım oldu normal mi, daha önce başına gelen var mı lütfen yardım edin çok endişeliyim, yarın dr a gidicem ama içim bi tuhaf

cnm endişenlenme ayaklarını uzat yat sakın kalkma
yarın dra gidecekmişsin zaten o sana neden olduğunu söler
sen içini ferah tut,stres yapma ayaklarının altına yüksek bişi koy yat dinlen kendini yordusan ondan da olabilir belkide bebişin yerleşiyodr hadi bakalım hayırlı haberini bekliyrm

cnm endişenlenme ayaklarını uzat yat sakın kalkma
yarın dra gidecekmişsin zaten o sana neden olduğunu söler
sen içini ferah tut,stres yapma ayaklarının altına yüksek bişi koy yat dinlen kendini yordusan ondan da olabilir belkide bebişin yerleşiyodr hadi bakalım hayırlı haberini bekliyrm

İnşallah canım ya, o kadar korktum ki dr u mu tlf la aradık o da öyle dedi ilk gebeliklerde olabilir dedi, sanırım kendimi yordum bugün ayakta 2 saat ütü yaptum, ben gebelikteki bulantı ve yorgunluk belirtilerini pek hissetmediğim için günlük koşuşturmacalarımı aynen devam ediyorum sanki hamiş değilmişim gibi bu bana ders olsun artık
gerçi çok fazla bi kanama değildi akıntıyla karışık hafif pembemsi
bebek yerleşirkende olabilir değil mi böyle?

İnşallah canım ya, o kadar korktum ki dr u mu tlf la aradık o da öyle dedi ilk gebeliklerde olabilir dedi, sanırım kendimi yordum bugün ayakta 2 saat ütü yaptum, ben gebelikteki bulantı ve yorgunluk belirtilerini pek hissetmediğim için günlük koşuşturmacalarımı aynen devam ediyorum sanki hamiş değilmişim gibi bu bana ders olsun artık
gerçi çok fazla bi kanama değildi akıntıyla karışık hafif pembemsi
bebek yerleşirkende olabilir değil mi böyle?

olabillir ama bence kendini yormanla alakalı ne yapıyosun annesi o daha çok küçük bırak kalsın ütün bebişine bişi oldukttan sıonra ne olacak...yatıp dinlenmen lazım bende de böle oldu 2 hafta yerimden kalkmadım sürekli ayaklarım yukarda yattım allahıma şükür geçti şimdi sende dikkat et kendine :mymeka:

Arkadaşlar 6 haftalık hamileyim bugün akıntıyla karışık pembemsi bi akıntım oldu normal mi, daha önce başına gelen var mı lütfen yardım edin çok endişeliyim, yarın dr a gidicem ama içim bi tuhaf
şimdi benim annemde hamile ilk basta az az kanaması oldugu için hamile oldunu farketmedik ve su anda hamilelinin 14.haftasında 10.haftası gibi kanaması bittiydi ve bana hamileykende pembemsi kan geliodu die anlatırdı hep bence panik yapma öleenormalmiş bu kanamalar üzüpte kendini bebişide üzmee:)))ve Allah hayırlı evlatlar nasip etsin:nazar:a.s.

gebelikte hiç bi kanama normal değildir kendini fazla yorma ve hemen doktorunla temasa geç

gebelikte Hiç Bi Kanama Normal Değildir Kendini Fazla Yorma Ve Hemen Doktorunla Temasa Geç

Cnm Haklisin Ama Bebek Yerleşirken Kendine En Iyi Yeri Bulmak Için Kilcal Damarlara çarpabilir Ve Arkadaşimin Dediği Gibi Pembemsi Akinti Olabiliyor Dr Bana Bu şekilde Açikladi Bilginize

CAnım gebelikte kanama olabiliyor.Ben ilk gebeliğimde 13 haftaya kadar hemen hergün regl kanaması gibi kanama yaşadım.Ve her kontrolümdede bebeğim gayet sağlıklı idi.Benim doktorumda rahim ağzındaki kılcal damarların çatlaması sonucu bu tip kanamaların olabileceğini söylemişti.Şimdi tam 16 aylık kocaman bir oğlum var ve ikinciye hamileyim bundada ara ara kanama oluyor genelde 1-2 saat yatıp sonra normal yaşantıma devam ediyorum.Doktorunla görüş ama kendinide boş endişelerin içine atma.Böyle şeyler her gebelikte olabiliyor.

merhaba canım endişelnme ama yinede kontrolden geç o haftalarda dr banada kanama olabilir demişti kanama duvarları oluyormuş onlar hali hazırda bekliyormuş, korkma yinede bir kontrole gitmekte fayda var. ben şuan 13 haftalık hamileyim bendede kanama oldu, benim ikiz gebeliğim bebekler sağlıklı maşallah, sende de birşey yoktur sakın kötü düşünme keşke hemen dr gidebilsen bugün dr arayıp bir sor bilgi al belki hemen gel der.

arkadaşlar desteğiniz için çok tşkler, az önce dr umdan geldim vajinal muayene yaptı, kanama yok dedi, gerçi bebişimiz çok küçük olduğu için kendini göstermiyor ama kese ve bebğin beslenmesinden sorumlu bi yapı varmış folk mu dedi öle bişey yolunda görünüyormuş
Allah hepimize sağlıklı bebişler versin...

Konu eski ama ben de bu durumu yeni yaşayanlardanim.kahve lekelenmem oluyo.dr bebek sağlikli dese de benim içim içimi yiyo.

X