Rüya Yorumları Rüyamda Bebek Gördüm Yorumlarmısısnız....

Missy

CANIM OĞLUM
Kayıtlı Üye
5 Mart 2008
2.420
38
41
Rüyamda bir erkeke bebeğim olduğunu hemen hemen 1 yaşlarında olduğunu gördüm bana anne diye sesleniyordu kucağımdan hiç inmek istemeyen bir bebek di ve eşimin ailesi gelmiş görmeye falan bu rüyadan bir önceki günde eski bir arkadaşım yanıma gelmiş ve bana altın getirmiş mavide bir kurdalesi vardı....
Bunlar bilinç altı olabilir ama bilmiyorum altın falan neden gördüm yada neden erkek bebek inş en kısa zamanda olur ama rüyası bile güzeldicoksekeriremsu
Lütfen benim bu rüyalarımı yorumlayın nolur....

bebek haberdir. şayet bebek güzelse iyi bir haberdir. çirkin, cılız, sıska bir bebek kötü haber veya dedikodudur. üstü başı kirli bir bebek yakın vakit sonra para geleceğine işarettir. ağlayan bir bebek sevilen kimsenin tatlı sözleridir. rüyada yeni doğmuş bebek görmek, sıkıntılı bir dönem geçirileceği ama bu sıkıntılı günlerin sonunda iyi günlerin geleceğine işarettir. oyuncak bebek, hoş bir yere davet edileceğine, bebeği hediye ediyorsa, sonradan pişman olacağı bir iş yapacağına yorumlanır.

bende cok goruyom canim valla hergece ve devamli ayni iki bebegi goruyorum ikiside kiz
yemin ederim ruyaya artik okadar alismisimkii benimsemisim onlari sanki......:KK43:((((((((

insallah senin ruyan istedigin gibi gerceklesir canim a.s.

bende cok goruyom canim valla hergece ve devamli ayni iki bebegi goruyorum ikiside kiz
yemin ederim ruyaya artik okadar alismisimkii benimsemisim onlari sanki......:KK43:((((((((

insallah senin ruyan istedigin gibi gerceklesir canim a.s.

yaa ben aslında kendi kendimi yiyorum bu rüyayı görüyorum arada bir hep erkek bebek aslında ben kız çocuklarına bayılırım bebek istediğim için bilinç altı diyorum ama genede bir mana arıyorum acaba demek geliyor içimden..
Tabi birde anca rüyanda görürsün böyle deyip mutsuz ediyorum kendimi:tomato:
inş canım yaa hayırlılara vesile olsuna.s.

bebek haberdir. şayet bebek güzelse iyi bir haberdir. çirkin, cılız, sıska bir bebek kötü haber veya dedikodudur. üstü başı kirli bir bebek yakın vakit sonra para geleceğine işarettir. ağlayan bir bebek sevilen kimsenin tatlı sözleridir. rüyada yeni doğmuş bebek görmek, sıkıntılı bir dönem geçirileceği ama bu sıkıntılı günlerin sonunda iyi günlerin geleceğine işarettir. oyuncak bebek, hoş bir yere davet edileceğine, bebeği hediye ediyorsa, sonradan pişman olacağı bir iş yapacağına yorumlanır.

tonton güzel bir bebekti canım sağol ya eğer haber gelecekse güzel şeyler olsun üzücü durumlar yaşamıyayıma.s.

benbugun adet oldum hemde ruya gordum ruyamda bebek emzırıyodum gogus ucum kucuk olduğu ıcın sut az akıyordu ama sonradan cogalmaya basladı emerken acı hıssettım ve uyandım ama begın yuzunu hatırlamıyorum bende cok merak ediyorum Allah hayırlara cıkarır ınsallah canım..

Kadın erkek çocuğunu emziriyorsa; sevinmeye, kız çocuk emziriyorsa rüyayı görenin ağlayacağına işarettir

umarim hayirlisi olur canlarim

Kadın erkek çocuğunu emziriyorsa; sevinmeye, kız çocuk emziriyorsa rüyayı görenin ağlayacağına işarettir

umarim hayirlisi olur canlarim

benbugun adet oldum hemde ruya gordum ruyamda bebek emzırıyodum gogus ucum kucuk olduğu ıcın sut az akıyordu ama sonradan cogalmaya basladı emerken acı hıssettım ve uyandım ama begın yuzunu hatırlamıyorum bende cok merak ediyorum Allah hayırlara cıkarır ınsallah canım..

Canım rüyada bebek emzirmek çocuk sahibi olacağına yorulur.a.s.

X