Çökük meme ucu

meraba canım.
benda de var aynı sorun.ben niplette aldım 1 ay kadar kullandım.ancak hiç memnun kalmadım.neden dersen 1.si göğüs ucunun gireceği hazne çok büyük.ucuyla beraber koyu renk kısmında bi kısmını içine alıyo vakumladığında.bu da hiç estetik bi görüntü vermiyo.nipletteyi çıkarttığımda irenç bi görüntü oluyo.hiç hoşlanmadım.2-3 ay kullansam tamamen çıksa, kocaman göğüs uçlarım olcak.. :kızgın: 2.si ise çok fane kaşıntı yaptı bende.hijyenime çok dikkat ettim ama o kaşıntıya engel olamadım.vakumladığı için ve takılı kaldığı sürece göğüs ucu hiç hava almadığı için terleme yapıyo.tatlicadiarzu

yani işin özü kesinlikle tavsiye etmiyorum.göğüs ucu çok hassas bi bölge.benim hala aynı göğüs uçlarım.hala mutsuzum.. nası olucak nası düzelicekler bilmiyorum.annem evlenince çıkar diyo:icecream: bu gidişle evlenicem hemen.adet sancıları da geçermiş.sivilceler de:1rolleyes:kafamçokkarıştı

ama sen yine de kabullenmeye bak onları o şekilde canım.bak yalnız değilsin..:1hug:

niplette hakkında bilgilendirdiğin için teşekkür ederim biz şırınga yöntemine başladık istersen sende dene ilk başlar yararını görmüosun ama yaptıkça deişiklikleri farkediceksin

karaçicek cimm nipletteyi günde 8 saat kullanman gerekiyo.ben yatarken kullanıyodum sadece.gündüz rahat olmuyo.gece de rahat değil ama neyse..:1closedeyes:

marjinal cim nası yapıyosunuz şırıngayla bahsedermisin biraz bende yapiyim bakalım.:eek:

cnm şırınganın ucundan geniş olan yerini kesiosun olmayan göğüs ucuna dayıosun:) sonra şırınganın içine glmesi için çekiosın şırınganın tıpasını 15-20 dk tutuosun günde bir kaç kere denemek gerekio ilk yaptığım zaman olumlu sonuç alamıosun ama zamanla azda olsa çıkıo biraz sabır gerekio yani

karaçiçek göğüslerin nasıl durumda devam ediomusun hala ben yapıorum ama arara çok azcık çıkıo ele gelmicek şekilde sinirlerim bozuluo hala gözle görünür şekilde bi değişiklik yok kafayı yicem:KK43:

cnm şırınganın ucundan geniş olan yerini kesiosun olmayan göğüs ucuna dayıosun:) sonra şırınganın içine glmesi için çekiosın şırınganın tıpasını 15-20 dk tutuosun günde bir kaç kere denemek gerekio ilk yaptığım zaman olumlu sonuç alamıosun ama zamanla azda olsa çıkıo biraz sabır gerekio yani

karaçiçek göğüslerin nasıl durumda devam ediomusun hala ben yapıorum ama arara çok azcık çıkıo ele gelmicek şekilde sinirlerim bozuluo hala gözle görünür şekilde bi değişiklik yok kafayı yicem:KK43:

ya canım benimde hala cıkmış bi göğüs ucum yok :KK43:(
basladığım günden beri hiç aksatmadan yaptım,sadece bu son 2gün yapamadım.tamam cıkıo ama durmuyolarki hemen geri kacıolar :KK43:( ne zaman tamamen dısarda durcak bunlar anlamadımkii:bbo:
bide ne geldi aklıma hani biz böle bastırıyoz ya sırıngayı süt kanallarına falan zarar vermeyelim???

Kızlar benim de gögüs uçlarım çökük. Ben aptal gibi estetik yaptırdım ama çok pişmanım. Bir plastik cerrahın gazına geldim ve ameliyat yaptırdım. Doktor bana zaten emziremezsin süt kanalları çok kısa dedi. Ameliyattan sonra bir tanesinde hiç bir değişme olmadı sayılır, diğerinin meme başı tamamen kapalı. Yani ameliyattan sonra meme başındaki deri birbirine kaynadı, dümdüz bir görüntü oldu. HAmile kalma istiyorum bu aralar ama çocuk sahibi olursam nasıl emiririm bilemiyorum. Eğer sütüm olursa tek göğüsten emzirebileceğim. Sakın ama sakın ameliyat olmayın.

Kızlar benim de gögüs uçlarım çökük. Ben aptal gibi estetik yaptırdım ama çok pişmanım. Bir plastik cerrahın gazına geldim ve ameliyat yaptırdım. Doktor bana zaten emziremezsin süt kanalları çok kısa dedi. Ameliyattan sonra bir tanesinde hiç bir değişme olmadı sayılır, diğerinin meme başı tamamen kapalı. Yani ameliyattan sonra meme başındaki deri birbirine kaynadı, dümdüz bir görüntü oldu. HAmile kalma istiyorum bu aralar ama çocuk sahibi olursam nasıl emiririm bilemiyorum. Eğer sütüm olursa tek göğüsten emzirebileceğim. Sakın ama sakın ameliyat olmayın.

canım benim yaaaa :teselli:
inan bende ameliyat olmanın köşesinden döndüm,param yok diye,kafaya koymuştum olcaktım
cok teşekkürler verdiğin bilgi için
sende üzme kendini hayatım,insallah bebeğin olur ve sağlıklı olur önemliside bu,meme ucu olupta bebeği emmeyen ne kadar cok anne var,bide böle düşünmek lazım a.s.

Doğumun ilk günlerinde bu sebepten dolayı çok zorlandım.BENCE doğumdan önce çaresine bakmak lazım.Eşinin seni emmesi gibi ilginç yorumlarda GELDİ.

üüff nedir bizim çektiğimiz ya çıkmıo kardeşim çıkmıo işte deli ediolar beni çok moralim bozuo yapmayıda bıraktım nerdeyse çıkmayınca yapasımda gelmio:KK43:

marjinal girl napıyosun canım?nası gidiyo cıktımı göğüs ucların valla ben bıraktım,olmuyo:çok üzgünüm:

artık üşüdüğüm zaman yada arada bi kendiliğinden çok az çıkıo ama hemen geri gidio cnm yapmaya devam edicem artık üzüldüm canm ya hiç çıkmıomu snn

yo hayatım yaa:1no2:
sırıngaylaa cektiğimde tamam oluyo cıkıyolar ama kacıyo hemen
ne zaman,nası tamamen dısarda kalcak bunlar anlamıyorumkiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiibenneyaptımki

arkadaşlar merhaba..benimde sol göğüs ucum içe kaçıyordu..nisan ayında göğüs büyütme ameliyatı olduğumda doktorum göğüs ucumu alttan tutan bir doku olduğunu ve bunu da halledeceklerini söyledi ve halletti..şu anda hiçbir sorunum yok ve emzirmemdede hiç bir sorun olmayacak doktorumun dediğine göre..sevgiler

aynısı bendede var göğüs uçları canı isteyince çıkıyor böle dik durduğumda çıkıyolar sonra dümdüz oluyor hiç uç yokmuş gibi ama istedğimde çıkarabiliyorum hi. çıkmasa nolurdu blmiyorum yine de kötü birşey herkes göğüs ucu belli olasın die uğraşır biz....

bir ürperince ya da uyarılınca çıkan var bir de tamamen içeri çökük olan ürpermeyle falan çıkmayan var ikisi farklı. tamamen içeri dönük olanlar çok basit bir operasyonla düzeltilebiliyor.

normalde olmayıp uyarılmayla çıkan göğüs ucu:
4819.jpg

uyarılmayla da çıkmayan içe çökük göğüs ucu:
4828.jpg

arkadaşlar merhaba bu problemi ben de yaşıyordum ama internetten araştırırken bir ürün buldum ve aldım
kullanırken biraz acıyor çünkü uzun süre göğüs ucunda kalması gerekiyor ama işe yarıyor

Avent Niplette Düz veya İçe Dönük Göğüs Ucu Çıkarıcı ürün bu araştırın internetten ben çitlsini aldım gerçekten uzun süre kullanınca etkili oluyor :)

Benim de sağ göğüs ucum içe çöküktü. Evlenmeden önce estetik cerrahi operasyonla dışarı çıkarttırdım. Şimdi hiçbir sorun yok çok şükür :KK31:

X