Çökük meme ucu

karaçiçek peki şırıngayı göğüs ucunun içine sokarakmı çektin yoksa sadece üstünemi koydun çünkü göğüs ucunun deliği çok küçük nasıl yaptığını anlatabilirmisin

üatüne koydu mhayatım,o delikten içeri girmesi imkansız zaten,ama koyduğum yerde iz oldu,baskı yapıo tabi,insallah baska zarar vermem

su sırınga yönetimini taktım ya kafaya,bugün hemen işyerindeki ecza dolabına baktım sırınga var jeyyar
kestim ucunu,girdim lavaboya,offff cok fena cekiyo yaa cok acıdı amaaa,bide kanadı
Kadriyecim kanaması normalmi?cıkalı 5dk oldı hala acıyooo
bide bununla baya bi uğraşmak lazım galiba öle bikaç sefer cekmekle cıkmıo offf offf

kanaması normal canım dedimya benimde kanadı iltahaplandı.doktor sarı bepanten verdi.göğüs çatlağı için.şırıngayı dene sonra çıkan meme başına kremi sür.seni rahatlatır.kızlar bu iş biriki denemeyle olmaz istediğiniz sonuca varana kadar yapın.ben içe çöküklüğün sorun olduğunu bilmiyordum.hatta doğum masasında hemşire o göğsümü emzirmemi söyledi başı yok deyince hiç bir şey demedi.diğeriyle emzirdim kendimiz bulduk pompa yöntemini.benim şansım çıkan meme ucunu bebek sık emdiği için meme ucu içeri kaçmaya vakit bulamadı.uzun zaman oldu ama sanırım 10 gün kadar uğraştık galiba. bu şırınga yöntemini anne sütünü boşaltmak için doktorlar tavsiye ediyor.çünkü pompa vakumlu gibi meme başını çok açıyor meme ucuna zarar veriyor.diğer dediğiniz aletlerde bence şırınga yöntemi gibidir.boşuna para vermeyin. duştan sonra bunu denemek mantıklı rahatlayan vücut kendini serbers bıraktığından daha kolay olur.hepinize başarılar ama yılmayın :teytey:

kadriye bişi daha sorcam bide,bu sırıngayı ne kadar tutmak lazım tutup cekip öle beklemekmi yoksa cekip cekip bırakmakmı?

çıkınca biraz bekle dişini sık sarı bepanten yada doktora sor çatlak kremi meme ucu için .hemen sürki meme ucu çatlayıp sana zarar vermesin.devam kızlar marjinal kız dediklerim senin içinde geçerli.bunu şimdi yapmassanız evlenip hamile kalınca yapacaksınız.

ben de emziriyorum sekiz aydır hemde cocukken bir gögsümün ucu yandıgı ve digerine göre cökük oldugu halde zamanla düzeldi.
Benim bildigim silikon uçlar var emzirebilmek için birde tirle o gögsun ucunu cıkarıyor. ve eczane ve bebek magazalarında silikon uc gibi bi kac haftada gögüs ucunun cıkıp sekillenmesine yarayan maddler var
benim arkadasımın da gögsunun ucu yarık olmasına karşın emzirdi yani
üzülmene degmes bence..

silikon ucu bizde denedik canım ama 2 çocuğumda sevmedi onu onunla memeyi emmediler.yani garanti değil yapay meme ucu ile tutacağı.

Ben şuan yapamıyorum zaten ancak bebek doğunca denicem çünkü şuan meme ucunu çıkarmaya çalışmak çok tehlikeliymiş çünkü erken doğuma sebep olabiliyomuş hayırlısı artık inşallah emzirmede bi problem yaşamam,o şırıngayla çekmeyi denicem bende mutlaka

kızlar benimkide öyle göstermek istiyorum doktora ama yalnız giderim kimseye söylemeden ne doktoruna gitmem gerek bilen war mı??

kızlar benimkide öyle göstermek istiyorum doktora ama yalnız giderim kimseye söylemeden ne doktoruna gitmem gerek bilen war mı??

canım plastik cerrahine gidiceksin.ben gittim,ameliyat demişti.ama ameliyat olursan,ameliyatta süt kanallarını kestikleri için bi daha emzirememe gibi bi durumun var.yani sadece estetik amaçlı görünüşü düzeltebilirsin.bu da Allah nasip ederse ilerde doğacak bebeğine haksızlık olur,sırf güzel gözükmek için onu anne sütünden mahrum etmek...

kanaması normal canım dedimya benimde kanadı iltahaplandı.doktor sarı bepanten verdi.göğüs çatlağı için.şırıngayı dene sonra çıkan meme başına kremi sür.seni rahatlatır.kızlar bu iş biriki denemeyle olmaz istediğiniz sonuca varana kadar yapın.ben içe çöküklüğün sorun olduğunu bilmiyordum.hatta doğum masasında hemşire o göğsümü emzirmemi söyledi başı yok deyince hiç bir şey demedi.diğeriyle emzirdim kendimiz bulduk pompa yöntemini.benim şansım çıkan meme ucunu bebek sık emdiği için meme ucu içeri kaçmaya vakit bulamadı.uzun zaman oldu ama sanırım 10 gün kadar uğraştık galiba. bu şırınga yöntemini anne sütünü boşaltmak için doktorlar tavsiye ediyor.çünkü pompa vakumlu gibi meme başını çok açıyor meme ucuna zarar veriyor.diğer dediğiniz aletlerde bence şırınga yöntemi gibidir.boşuna para vermeyin. duştan sonra bunu denemek mantıklı rahatlayan vücut kendini serbers bıraktığından daha kolay olur.hepinize başarılar ama yılmayın :teytey:

canım ya cok teşekkür ederima.s..içime su serptin inan,bırakmıcam bu işin peşini
senin sayende insallah ne ameliyata nede baska bişeye gerek kalmadan halledicem
insallahhhh:dance:

canım plastik cerrahine gidiceksin.ben gittim,ameliyat demişti.ama ameliyat olursan,ameliyatta süt kanallarını kestikleri için bi daha emzirememe gibi bi durumun var.yani sadece estetik amaçlı görünüşü düzeltebilirsin.bu da Allah nasip ederse ilerde doğacak bebeğine haksızlık olur,sırf güzel gözükmek için onu anne sütünden mahrum etmek...

çok sağol canım yaa...zaten o kadar küçük göğüslerim var ki anlatamam hatta hiç dokusu yok da denebilir dümdüz...kara üzüm çekirdeği falan yiyorum büyüsün diye...ben pek farketmemişitm göğüs ucumunda içinde olduğunu bu yazıları okuyunca anladım...hatta silikonu bile düşündem ama araştırmalarıma göre bebeğe süt vermeyi engellemiyormuş silikon...

çok sağol canım yaa...zaten o kadar küçük göğüslerim var ki anlatamam hatta hiç dokusu yok da denebilir dümdüz...kara üzüm çekirdeği falan yiyorum büyüsün diye...ben pek farketmemişitm göğüs ucumunda içinde olduğunu bu yazıları okuyunca anladım...hatta silikonu bile düşündem ama araştırmalarıma göre bebeğe süt vermeyi engellemiyormuş silikon...

benimde küçüktü hala daha küçük dertetme.bak iki çocuk doğurdum 75 bile değil.

canım ya cok teşekkür ederima.s..içime su serptin inan,bırakmıcam bu işin peşini
senin sayende insallah ne ameliyata nede baska bişeye gerek kalmadan halledicem
insallahhhh:dance:

birşey değil canım yardımcı olabildiysem ne mutlu. bildik bir hikaye anlatayım sana bizim durum aynı bu adamın biri damdan düşmüş çevresine bir sürü insan toplanmış herkes birşey diyormuş ama adama yardım eden yokmuş.biri doktor çağıralım,diğeri hastaneye götürelim.....adam en sonunda acı içinde bana damdan düşen birini bulun ancak o anlar halimden demiş.:roflol: :roflol: :roflol:

benimde küçüktü hala daha küçük dertetme.bak iki çocuk doğurdum 75 bile değil.

benimkide 75 bile değil ama çok kötü hissediyorum kendimi...en azından 75 olsalar yine kaç beden diye sorulunca 75 derim en azından utanmadan sıkılmadan...walla çok üzülüyorum yaa:1no2:

minish 21 üzülme canım silikonlu çamaşırlar sağolsun.bende isterim 75 olsun diye nafile yaş 30 geçti çocukta doğurdum.olmuyor zorlamı kabulleneceksin :dance: :dance:

birşey değil canım yardımcı olabildiysem ne mutlu. bildik bir hikaye anlatayım sana bizim durum aynı bu adamın biri damdan düşmüş çevresine bir sürü insan toplanmış herkes birşey diyormuş ama adama yardım eden yokmuş.biri doktor çağıralım,diğeri hastaneye götürelim.....adam en sonunda acı içinde bana damdan düşen birini bulun ancak o anlar halimden demiş.:roflol: :roflol: :roflol:

:roflol: canım hakketten ya,tam bizlik :roflol: süpermiş
ay biliomusun sırıngayı cekip bıraktığım zaman birazcık cıkıo uçlar sırnaşık şey
ama sonra hemen geri kaçıookafamçokkarıştı
ama inat ettim yapıcammmm

aynen canım benimde öle,küçücük :çok üzgünüm:
zaten bu göğüs ucu çöküklüğü genelde küçük göğüslü bayanlarda oluyomuş.bende kara üzüm cekirdeği kullandım canım hiçbi faydası olmadı:1no2:
evet silikon bebeğe süt vermeyi engellemiyormuş,param olsa bende yaptırmayı düşünüyorum ama yapay bişi hayatım ya,bide inan ameliyattan sonrası o kadarda kolay diil,o acılar falan,ne bilim
söle azcık büyüseler off offffsenağlama

evet şırıngayla yapmaya bende başladım çektikten sonra çıkıo sonra hemen geri kaçıo biraz sabırlı olmamız gerekio benm göğüslerim 85 ama gel görki uçları yoksenağlama

meraba canım.
benda de var aynı sorun.ben niplette aldım 1 ay kadar kullandım.ancak hiç memnun kalmadım.neden dersen 1.si göğüs ucunun gireceği hazne çok büyük.ucuyla beraber koyu renk kısmında bi kısmını içine alıyo vakumladığında.bu da hiç estetik bi görüntü vermiyo.nipletteyi çıkarttığımda irenç bi görüntü oluyo.hiç hoşlanmadım.2-3 ay kullansam tamamen çıksa, kocaman göğüs uçlarım olcak.. :kızgın: 2.si ise çok fane kaşıntı yaptı bende.hijyenime çok dikkat ettim ama o kaşıntıya engel olamadım.vakumladığı için ve takılı kaldığı sürece göğüs ucu hiç hava almadığı için terleme yapıyo.tatlicadiarzu

yani işin özü kesinlikle tavsiye etmiyorum.göğüs ucu çok hassas bi bölge.benim hala aynı göğüs uçlarım.hala mutsuzum.. nası olucak nası düzelicekler bilmiyorum.annem evlenince çıkar diyo:icecream: bu gidişle evlenicem hemen.adet sancıları da geçermiş.sivilceler de:1rolleyes:kafamçokkarıştı

ama sen yine de kabullenmeye bak onları o şekilde canım.bak yalnız değilsin..:1hug:

meraba canım.
benda de var aynı sorun.ben niplette aldım 1 ay kadar kullandım.ancak hiç memnun kalmadım.neden dersen 1.si göğüs ucunun gireceği hazne çok büyük.ucuyla beraber koyu renk kısmında bi kısmını içine alıyo vakumladığında.bu da hiç estetik bi görüntü vermiyo.nipletteyi çıkarttığımda irenç bi görüntü oluyo.hiç hoşlanmadım.2-3 ay kullansam tamamen çıksa, kocaman göğüs uçlarım olcak.. :kızgın: 2.si ise çok fane kaşıntı yaptı bende.hijyenime çok dikkat ettim ama o kaşıntıya engel olamadım.vakumladığı için ve takılı kaldığı sürece göğüs ucu hiç hava almadığı için terleme yapıyo.tatlicadiarzu

yani işin özü kesinlikle tavsiye etmiyorum.göğüs ucu çok hassas bi bölge.benim hala aynı göğüs uçlarım.hala mutsuzum.. nası olucak nası düzelicekler bilmiyorum.annem evlenince çıkar diyo:icecream: bu gidişle evlenicem hemen.adet sancıları da geçermiş.sivilceler de:1rolleyes:kafamçokkarıştı

ama sen yine de kabullenmeye bak onları o şekilde canım.bak yalnız değilsin..:1hug:

canım ya su niplette de bizim sırınga olayına benziyo galiba.ne kadar tutuyosun onu uclarda?
hersey için evlenince gecer diyolarda cevremden gördüğüm kadarıyla gecmiyo...kafamçokkarıştı

X