Yz temizleme jeli yerine bebek ampuan

bebek cildi için kullanılan bişi bu çok hassas yani rahatlıkla kullanın derim ben. .

arkadaşlar bende yatmadan önce sadece normal sabunla yıkayıp yatıyorum yüzüme gerçekten kuruluk hissi veriyo rahat değilim.. bana da bebek şampuanı mantıklı geldi bende onu deneyeceğim

johnsons baby kullanıyorum dalin kullanıyordum önceden....ama johnsos baby sivilcelerede iyi geliyo sanırım...böyle bişey farkettim:)dalin o kadar etkili gelmedi bana.......

arkadaşlar bende bugün sivilce sorunum yüzünden doktora gittim. yüzünü neyle temizlediğimi sordu ve ardından saf bebek şampuanıyla temizle dedi:) bnde şok oldum ama bakalım denicem aldım bile johnson baby :))

dün gece göz makyajımı bebek şampuanıyla temizledim, gözleri yalıyor (en azından buradakiler öyle :))))) ama bugüne kadar gördüğüm en iyi makyaj çıkarıcı. bir damlası kirpik diplerinde sürekli kalan artıkları daha yok etti.:KK52: ben göz makyajı çıkarıcı ile hep temizlerdim, ertesi sabah gözde kalan kalıntılar ile uyanırdım. öyle bişey bu sabah yok. HEm de çok ekonomik. koca şişeyi ucuz bir fiyata alıyorsun sonuçta. yüzüme kulanmaya ceserat edemiyorum çünkü kirpikleri besleyip uzatıyormıuş bu. belki başka tüyleri de uzatır diye korkuyorum

bu foruma bayılıyorum ya! ne çok şey öğrendim. hepiniz varolun! :81:

ay kızçeler bunu okuduğuma çok sevindim :) şimdi yarın gideyim küçük bi boy dalin alim de denim :) ama aklıma takılanlar var, ben yüzümü temizlemeyi düşünmüyorum misal dalinle, hem kurutma mevzusu hem de tüylenme mevzusu acıcık korkuttu beni.. amma velakin göz makyajımı temizleyim, fakaaaaaaaaattt ardından göz kremi sürmek gerekir mi, kurutur mu ki?? göz kremini ben her gece sürmem çünkü, haftada 1 fln.. ama şimdi dalin kurutursa sürmek gerekir mi dersiniz her gece?? aman doğal bişeler yapalım derken erken kırışmayalım :)

Aylardır Dalin kullanıyorum makyajımı temizlemek için. Sadece yüz değil, göz makyajım için de. Önce Bebak Acıbadem Sütü ile göz makyajımı siliyorum sonra da Dalin'le yüzümü yıkıyorum. Çok güzel temizliyor yüzümü. Gerçekten o temizlik hissini alıyorum =) Bazen de önce yüzümü yıkayıp sonra göz makyajımın tamamen çıktığından emin olmak için acıbadem sütüyle siliyorum. Hem göz çevrem nemleniyor böylece de. İkisi de yüzümde ne sivilce yaptı ne tüylenme. Bebek şampuanı olduğu için en az kimyasalla en düzgün temizlik yapılıyormuş gibi geliyor bana.

daha neler duyacağız çok şaşırdım, bilemiyorum doğru mu bebk şampuanı ile yıkamak:KK53:

aaaa ilk def aduyuyorum..
hem makyaj temzilemesi hemde gözlere ii gelmesi süper yaaa..
benimde gözlerimde allerji oluşuo..dilerim geçirir..
çok saolun kızlar yaa

Bence Dove un Baby dove sampuanni en iyisi cunku icinde hic parfum ve sabun yok. yeni dogan bebeklere kullaniliyor artik gerisini siz dusunun.

X