Yz temizleme jeli yerine bebek ampuan

bebek şampuanını yüzüme denemedim sadece gözlerimde kullanıyorum memnunum yüzü derinlemesine temizleyeceğini pek sanmıyorum daha etkili temizleyiciler mevcut

internetten yüz temizleme jeli arattım ilk bura çıktı okudum ve mantıklı geldi.. sonucta yüz için zararlı olsa bebeklere verilmez.. bebeklerin kafasını yıkarken anneler elini yüzlerine sürerler zararlı olsa kıllanma sivilce yapsa bebeklerde olmazmıydı.. mantıklı geldi bana bende alcam .. sabun çok kurutup gergin yapıyor yatarken rahatsız oluyorum..bunu denemekte fayda var:)hem gözleirmde yanmıycakkkkkk daha nolsun:)

arkadaşlar forumda bebe şampuanı ile kirpik uzatanlar okumuştum ..marka olarak fark eder mi? ciddi bi uzama oldu mu?

burdan okuduktan sonra yaklaşık 1 aydır yüzümü bebek şampuanıyla yıkadım. evet yıkadıktan sonra yüzü yumuşacık yapıyo ama sanki cildim gittikçe kötüleşti. lekelenmeye başladı. anlayacağınız bana hiiç iyi gelmedi.

Bende bazen dalin bebek şampuanı kullanıyorum yüzüm için bi zararını görmedim kokusu çok güzel yumuşacık yapıyo kurutmadı da cildimi ama etkili bi şekilde temizlediğini düşünmüyorum sonuçta bebekler için üretilmiş.bazen de nivea nın zeytinyağlı bebek sabununu kullanıyorum çok memnunum.

kızlar bende düşünüyorum ama tüylenme mevzusu huylandırdı beni. problem yaşayan oldu mu bebe şampuanından tüylenen ?

Birisi 6 yıldır kullandıgını söylemiş heralde kıllanma yapsaydı maymun olurdu bu arkadas :))

Dove ürünlerininde yüzde kıllanma yaptığını söylüyorlar bi dönem yüz için olan sabununu kullanmıştım kıllanma olmadı belki başkasında olur bilemiyorum.

Bizde de Dalin şampuan vardı hatta geçenlerde aklıma geldi bunu bizim evde kim kullanıyorki neyse zaten bitmek üzereymiş demiştimki bugun bende kullanmaya karar verdim fakat göz altım için. Bitince tekrar alıcam sanırım :)

Göz altımdaki yağ bezeleri için Dalin şampuan kullanıcam bakalım nasıl olacak. Zaten morluklar içinde Suna Dumankayanın göz altı kremini kullanıyordum. Fakat açıklamasında Suna Dumankaya temizleme jeliyle önce temizleyin diyordu bende artık dalinle temizlemiş olcam :)) Etkisini gördükçe yazarım .

cildinize sadece bi allık gozlerınezede sadece bı kalem

kullanıyorsanız ,evet bebek sampuanı temızlemek ıcın

yeterlı olabılır .ama ,cıldınız ıcın fondoten kapatıcılar

pudralar allık kısaca kat kat makyaj uygulayıpda

bebe sampuanın cıldınızı temızlemek ıcın yeterlı urun

olacagınızı dusunmeyın .gorunurde bırsey olmaz ama

alt derıye kadar ıslıyor .o yuzden cılt temızleme urunlerını

verecegınız paraya acımayın .cılt temızleme urunlerıyle

makyajımı sıldıkten sonra bıle gorunurde yuzumde bırsey yok ama

tonık ıle cıldımı sıldıgımde hala kır cıktıgını gorebılıyorum .

o yuzden derınlemesıne temızlık ıcın cılt temızleme urunlerı dıyorum .

Garnier'ın 3ü 1 arada olanını kullanıyorum. Temizleme + peeling + maske . Bimde 10 Tl ydi yanlış hatırlamıyorsam.
Okul döneminde sürekli kullanmama ragmen çabuk bitmiyor.
Gayet memnunum. Yazın her zaman kullanmıyorum zaten çok makyaj yapan biri değilim. Normal kullanımda da 2-3 günde bir kullanmak yetiyor. Gözenekleri kapatmada da çok etkili.

Eklemek isterim ki gerek sabun gerek şampuan gerek diğer temizleme ürünleri düzenli kullanımda ciltte kuruma yapar. Bunun için benim tercihim E vitaminli bir yüz kremi almanız.

Garnier'ın 3ü 1 arada olanını kullanıyorum. Temizleme + peeling + maske . Bimde 10 Tl ydi yanlış hatırlamıyorsam.
Okul döneminde sürekli kullanmama ragmen çabuk bitmiyor.
Gayet memnunum. Yazın her zaman kullanmıyorum zaten çok makyaj yapan biri değilim. Normal kullanımda da 2-3 günde bir kullanmak yetiyor. Gözenekleri kapatmada da çok etkili.

Eklemek isterim ki gerek sabun gerek şampuan gerek diğer temizleme ürünleri düzenli kullanımda ciltte kuruma yapar. Bunun için benim tercihim E vitaminli bir yüz kremi almanız.

yüzümün tamamına kullanmak bana pek akıllıca gelmedi. gözleri için kullanabilirim makyaj temzlemede ama yüzümde kuruma yaparsa bide onla uğraşamam eski haline getrcem diye:KK25: nemlendiricinizin içine de eczaneden aldıgınız e vitamini kapsülünü koyun süper oluyor

kızlar ben tatildeyken yüz yıkama jelim bittiği için 1.5 aya yakın bir süre bebe şampuanı ile yüzümü yıkadım. Başlarda güzelleştirdi gibi geldi fakat aman diyeyim sakın tüm yüzünüzü yıkamayın benim porselen gibi cildimi mahvetti açıkçası,sadece gözlere iyi geliyor olabilir fakat yüzümde çok kızarıklık ve siyah nokta yaptı, neredeyse sivilcelendim. (benim cildim kuru olduğu için çok yağlandırdı sanırım)

başka değişik hiç birşey kullanamadığım için direk bebe şampuanını suçluyorum açıkçası, şimdi bunları geçirmek için yeni bir bakım setine başladım, bir süre kullanırsam düzelir inşallah. olmadı dosdoğru dermatolog artık başka çaresi yok :KK43:

Son düzenleme:
Kızlar Dalin'le göz makyajını çıkarırken nasıl uyguluyosunuz?Pamuğa falan mı döküpte siliosunuz?

Bebek şampuanını bende aldım. Göz makyajını temizlemede oldukca memnunum. Hem yakmıyor hemde kolayca cıkartıyor. Ancak yüzün her tarafını onunla yıkamayın çok kurutuyor . Sadece onunla degıl aslında genel olarak sabun vs çok kurutuyor

bir süre ben de kullanayım dedim, cildim karma olmasına rağmen inanılmaz kuruttu:KK50: Nivea'nın yüz temizleme köpüğüne geri döndüm öyle olunca, yüzümün nemi geri geldi resmen :44:

X