Yz temizleme jeli yerine bebek ampuan

Makyaj temizlemek için kremlere hiç gerek hemde bitiyo yenisini al çok para:) Silsew in mikrofiber makyaj ve yüz temizleme kesesi var o harika bir ürün keseyi suyla yıkayıp yüzünü siliyorsun ve tek kullanımlık değilll ve fiyatı da çok uygun tavsiye ederim

Kızlar ben dalini yaklaşık 3 aydır kullanıyorum göz için doktora gitmiştim doktor gözlerimi bebe şampuanıyla yıkamamı söyledi.Hatta o doktora inanmadım sonuçta göz ya zararı olursa diye birkaç doktora daha sorma fırsatım oldu onlarda onayladılar.Hazır gözümü onunla yıkıyorum diye tüm yüzü mü onunla yıkamaya başladım.Benim cildim çok nemsizdir ama dediğiniz gibi aşırı kuruluk yapmadı ki düşünün hem hassas hem nemsiz olunca bende aşırı kuruma olmadıysa bence sizde de olmaz.
Yalnız benim aklıma sonuçta bebe şampuanı çok hasas olduğu için temizliyicilik özelliği pek yok mudur acaba diye bir soru takıldı ben ayrıca bir makyaj temizliyici kullanmıyorum da gerçi çok makyaj yapmam sadece allık bide göz makyajı o kadar yani fondoten pudra kullanmıyorum.

Tüylenme meselesine de aklım takıldı ya öyle bişey varsa :uhm:

bende bebe şampuanıyla yıkıyorum ilk başta biraz sivilce yapar gibi oldu, ama alıştı artık kirpiklerimde uzadı.

Ama yüzdeki kılları beslediği doğru benim pek kıl problemim olmadığı için çok etkilemiyor beni:)

bende ara sıra lunnadım gözlerim alerjiyken ama cildimi cok kuruttu kuru ciltlere tavsiye etmem

kızlar kızımın okulundan bır cocugun capak problemı vardı gozunden bugun annesıyle konustum bvebek sampuanıyla pansuman yapın demıs yapmıslar ıyı gelmıs goz makyajını temızlemedede kullanılabılrı belkı

aynen bende bebek şampuanı kullanıyorum(dalin) cildim kupkuru ama daha fazla kuruttugunu görmedım ayrıca kıllanma ne alaka anlamış değilim kıllanma falan yapmıyor öyle olsa bebekler maymun gbi olurdu heheh:umursamaz:ama tabıkı bununla yıkadıktan sonra makyaj temızleme sütüylede tekrar bi yüzümü pamukla siliyorum kenarda köşede kalan artıkları alsın dıye birde gözümü kibar hırpalamadan yıkadıgım için kalem rimel artıklarının kalması normal oluyor sizde şampuandan snra sütle cildinizi silersenız nem dengesınıde dengelersenız hem kupkuru olmaz yüzünüz böylece

cildinizin nem dengesini bozabilirsiniz..
bakın yağlı ciltte kuruluk diye bir şeu duyanınız oldu mu hic bu yanlıs uygulamalarınız sayesinde bir gün cilt analizi yaptırdığınızda duyabilirsiniz..cildinizin ph dengesini bozarsınız..şampuan ve sabunla..
kısa vadede işe yarar ama uzun vadede cildinize verdiğiniz zararı biliyor musunuz?
sadece cilt için üretilmiş gercekten kaliteli bi ürün almanızda yarar var..şimdi belki sivilcelenme sorununuz var kullandığınız dove bunu çözdü..bi süreliğine..cünkü cildinizi kuruttu..sonra ne olucak..cildinizde kuruluktan ötürü erken kırısmalar başlayacak..
paraya kıyın ve iyi bir temizleyici ve nemlendirici alın..elinize sürdünüz el kremi cildinize uygun değildir.

cildinizin nem dengesini bozabilirsiniz..
bakın yağlı ciltte kuruluk diye bir şeu duyanınız oldu mu hic bu yanlıs uygulamalarınız sayesinde bir gün cilt analizi yaptırdığınızda duyabilirsiniz..cildinizin ph dengesini bozarsınız..şampuan ve sabunla..
kısa vadede işe yarar ama uzun vadede cildinize verdiğiniz zararı biliyor musunuz?
sadece cilt için üretilmiş gercekten kaliteli bi ürün almanızda yarar var..şimdi belki sivilcelenme sorununuz var kullandığınız dove bunu çözdü..bi süreliğine..cünkü cildinizi kuruttu..sonra ne olucak..cildinizde kuruluktan ötürü erken kırısmalar başlayacak..
paraya kıyın ve iyi bir temizleyici ve nemlendirici alın..elinize sürdünüz el kremi cildinize uygun değildir.

cnm peki önerebileceğin iyi bir temizleme jeli ve nemlendirici var mı ??

şampuanla cildimi yıkamam ya asla :eek:lmaz:
dermokil yüz temizleme jelini öneren çok oldu ben de deneyeceğim bir ara
internetteki fiyatı da 14 tl (150 ml.lik tüp)
1322_buyuk.jpg

yıkama jelinde en iyi en etkilisi bence nutrogena. ama bende 2 aydır bebek şampuanı kullanıyorum,hassas cildim olmasına rağmen ,cildimin nem dengesini olumlu etkiledi açıkçası,eşimde çok beğendi:) herkese tavsiye ediyorum.... yoğun kıvamda kaliteli köpük yaptığı için çok iyi temizliyor ve yumuşacık.

ben göz temizliği için kullanıyorum bana doktor tavsiye etti ayrıca.. yüzüme de sürüyorum hatta gözlerimi yıkadıktan sonra.. hiç bi zararını görmedim 6senedir kullanıyorum..

X