Yz temizleme jeli yerine bebek ampuan

hakarka

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Nisan 2008
163
0
arkadaşlar problemli bir cildim olduğu için yıllardır sabun yerine yüz temizleme jeli kullanıyordum bir gün temizleme jelim bitmişti gözüme oğlumun şampuanı takıldı zaten benim kullandığım jelede hassas ciltler içindi birde bebek şampuanını deniyeyim dedim kullandım yüzümde yumuşaklık ve ferahlık hissettim. ogünden beri yani yaklaşık 3 aydır dalin kullanıyorum hem daha ekonomik hem gerçekten daha güvenli sonuçta bebekler için üretilmiş bir ürün. nasıl ama iiy fikir dimi? deneyin bence tavsiye edrim.

ben dove salatalık özlü kullanıyorum ama çarşıya çıkınca dalinin bebe sabununu alıcam çok methediliyoryerimseniben

evet ben de duydum bunu.arkadaşım da johnsons baby nin şampuanını kullanıyor.dediğine göre water prof makyaj malzemelerini bile çok iyi çıkarıyormuş.gözlerinde deneyen var mı hiç?

evet arkadaşlar bence eğer bakım ürünlerine bütçeniz yetmiyorsa öyle market ürünü alak yerine bebe ürünlerini kullanmak en iyisi. doktorlar bile gözlerde oluşan enfeksiyon için bebek şampuanını tavsiye ederler. bence çok mantıklı ve güzel. ama dalin kullanın çünkü dalin diğerlerine göre daha safmış doktor dedi.:1hug:a.s.

türk kadını işte :))))) çok guzle yontem şimdi deniyorum hatta bak git git git ttiiiim :))))))))))))))))))

ben yüz temizleme jeli kullanıyorum hemde dove sabunu kullanıyorum sabahları ve memnunum dove sabunu tavsiye ederim başka sabunlarda denedim ama dove gibisi yokk..

evet ben de duydum bunu.arkadaşım da johnsons baby nin şampuanını kullanıyor.dediğine göre water prof makyaj malzemelerini bile çok iyi çıkarıyormuş.gözlerinde deneyen var mı hiç?

bebeklere uygun olarak hazırlandığı için hassas yerlerede de uygundur bence ben gözümede kullanıyorum çok memnunum temizleme jellerin egöre hem daha güvenilir hemde fiyatı uygun

ben dove salatalık özlü kullanıyorum ama çarşıya çıkınca dalinin bebe sabununu alıcam çok methediliyoryerimseniben

ben sabununu kullandım ama gözleri sabun yakıyor çünkü bebek ürünlerinin sabunları vücuda göre hazırlanıyor ama şampuanı daha hassas şampuanını tavsiye edrim.

merhabalar bende de kirpik dibi iltihaplanması oluyordu doktorum bebek şampuanı ile gözlerimi yıkamamı önermişti. bende özellikle makyaj yaptığım zamanlar özellikle bebek şampuanı kullanıyorum bende dalini öneriyorum hiç göz yakmıyor :)

bende uzun süredir göz makyajı çıkarmada kullanıyorum.. tertemiz yaptıgı dogru

arkadaslarrr gercekten doğrumu duyduklarım..bi arkadasım vardııı. göz iltihabı için dalin sampuan kullanıordu.gözlerni onşa yıkıordu. bana kirpiklerini uzattığını söyledi.bi görseniz okadar uzunkiii:1shok: hayatımda öle kirpik görmedim ben ...doğrumu bu tecrübeli olan var mı..

bende dalin kullanıyorum ....rimel makyaj artıklarına birebir....eşim göz ragatsızlığı geçirdi zaman ameliyat falan kirpikleri dökülmüştü...göz dr u dalinle yıka yüzünü gözünü hep mikroplardan arınır hemde kirpiklerin düzelir demişti....inanılmaz iyi geldi kirpikleri yine upuzun oldu aşkımın bende ondan sonra kullanmaya başladım...sonuçta göz doktoru tavsiye etti güvenli yani ....

bana da okuduğumda mantıklı geldi.sonuçta bebişler için kullanılıyor bende denıcem en kısa zamanda.....

benim gözlerim mikrop kapıp hassaslaşmıştı, o zaman hep bebek şampuanıyla temizlemiştim rimelimi. hem çok iyi temiziyodu hem de gözlerimi rahatlatıyodu. ama sürekli kullanımda bi sıkıntı olur mu bilmiyorum..

Ben de daha önce bu forumda bir yerlerde okuduktan sonra gittim dalinin bebek şampuanından aldım. Makyajımı onunla çıkartıyorum ve çok memnunum. Ama tek başına kullanmıyorum genelde onunla yıkadıktan sonra bir de kendi yüz temizleyicimle bir daha yıkıyorum. a.s.

göz makyajı için ala bir temizleyici ;ama cilt için aynı şeyi söyleyemeyecegim bebişkoların daha yaglı/kuru saç problemi yok hassas cilt için düşük temizleyici oranı var

ben de göz makyajını bebe şampuanıyla temizliyorum. Ama yüzümü yıkamıyorum kurutuyo çünkü...

Ben yıllardır Nivea bebek şampuanı kullanırım zaten saçıma yüzüme başka hiçbi şey değdirmem makyajımı da onunla temizlerim yani benim için yeni bir haber değil bu tavsiye ederim katkı maddesi olmadığı için saçı da yıpratmıyor.

X