fotoshop için arka fonları paylaşalım.......

Limon

ya hep ya hiç.......
Kayıtlı Üye
20 Ocak 2008
160
0
43
arkadaşlar bende fotoshop meraklısıyım bü yüzden de arka fona ihtiyaçım var ben elimde olanları sizlerle paylaşacağım umarım sizde benimle paylaşırsınız...(konuyu yanlış yere açmış olabilirim zepp bilemedim nereye acmam gerekir diye )a.s.a.s.

desim fonlar için teşekkür ederim ama sanırım bir yerde hata yapıyorsun gerçi bende pek anlamam ama mesela benim ve diğer arkadaşların gönderdiği fon resimlerim sağında ve solunda yazı olmuyor ama seninkinde /MG diye bir yazı var ana sayfada sorular ve cavaplar bölimünde bu konu ile ilgili bilgiler var sanırım bu yüzden resmi kaydederken kendi bilgisayarıma resim net olmuyor ama bende kopyalarken hata yapıyor olabilirim bende kendi hatamı araştıyorum zaten devamınıda sabırsızlıkla bekliyorummmmm

peki kızlar bana nasıl yapılacagını anlatırmısınız

süperler paylaşım için teşekürler adobe photoshop cs3 ün full versiyonunu nerden indirebilirim acaba?1000 tane rabid dosyası olmadan?

ya ben bunlardan bilgisayarıma indirmek istiyomda nasıl yapacam acaba bana yardımcı olurmusunuz

bende severek yapıyorum fotoshopu.çok ilerlettim:)kendi düğün fotolarımıda yapıcam inşş

bunların hepsi muhteşemmiş :KK9: bende yokki ben olanları kapsam kaçsam olurmu ki :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16: paylaşan arkadaşlara çokk teşekkürler :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

X