Selülit Bacaklarını İnceltmek İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Selülit; nedenleri ve çözümleri Selülit nedir ? Selülitten kurtulmanın yolları nelerdir ? Selülit nasıl geçer ? Selülit kesin doğal çözümleri, Selülit egzersizleri

tripolog

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
1 Aralık 2006
272
3
Arkadaşlar benim bacaklarım genlerden de gelen bi etki çok kalın ve kilo alınca da direkt bacaklardan alıyorum şu bacakları inceltmenin bir yolu yok mu? özellikle alt bacakları?:uhm: ya bende etek giymek istiyorum dizüstü :çok üzgünüm: :uhm:

canım herkes aynı şeyi söylüyo maalesef bende söylicem..
SPOR YAPMAN LAZIM!!!
He sporda yapıyorum zayıflayamıyorum diyosan, bu Loreal'in bi inceltici kremi var.. Onun üst bacakları iy bir şekilde incelttiğini duydum.. Alt bacaklarada yararmı bilmiyorum...

ooff of! neden baba tarafına çekmişim ki:çok üzgünüm: neyse carmincim sağol tavsiyen için onu da denerim evde bi çok selülit kremi var zaten ama pek etkisi bulunmuyo zanırım insan genlerine razı gelmeli

Arkadaşlar benim bacaklarım genlerden de gelen bi etki çok kalın ve kilo alınca da direkt bacaklardan alıyorum şu bacakları inceltmenin bir yolu yok mu? özellikle alt bacakları?:uhm: ya bende etek giymek istiyorum dizüstü :çok üzgünüm: :uhm:

aynı sorun benimde baldır bölgemde var.bacaklarının o bölgesine krem sür ve streçle sararak spor,yürüyüş ya da ev işleri yap.ben deniyorum .azda olsa işe yarıyor.:1yes2:

spor kaslandırıyo kalın bacakları ya :KK43: boğazdan kesmeden olmuyo sanırım,onu da ben yapamıyorum :KK43:( zaten az yiyorum,öliim mi açlıktan :KK43: benimkiler çok kalın değil,barışma yolunu seçtim o yüzden

Barbara Bort Crema Modellante Corpo Anticellulite İzmirdeki fiyatı şuanda tüm Halay parfümerilerde 39,90 Ytl iki haftalığına kampanya yapmışlar son bir hafta ona göre ürünü sürünce kızarıklık ve yanma oluyor yanma 2. sürüşten sonra anlaşılmıyor ama her sürüşte yaşanan kızarıklıklar bittimi artık yağlarınız azalmış yada yok olmuş demektir. istediğiniz her bölgeye sürülüyor. gebeler göbeklerine emzirenler göğüslerine sürmesin. hemen hemen her parfümeride olması lazım. etkisini en az iki sürüşte gösteriyor. bende pazartesiden bu yana mide kısmımda 2 cm göbek bölgemde 3 cm civarında incelme oldu. bacaklarımda 1 cm inceldi çünkü ona 2 klere sürdüm. diğer bölgeler daha önemli çünkü :) arayıpta bulamayan olur ise ürün+kargo gönderebilirim. bu fiyat 10 marta kadar ona göre !!!!!!!!

:sm_cool: :sm_cool: :çiçek: TEŞEKKÜÜÜRRLEEEERRRRR!!!!!

acaba basenlerimide inceltirmiii :uhm:

Barbara Bort Crema Modellante Corpo Anticellulite İzmirdeki fiyatı şuanda tüm Halay parfümerilerde 39,90 Ytl iki haftalığına kampanya yapmışlar son bir hafta ona göre ürünü sürünce kızarıklık ve yanma oluyor yanma 2. sürüşten sonra anlaşılmıyor ama her sürüşte yaşanan kızarıklıklar bittimi artık yağlarınız azalmış yada yok olmuş demektir. istediğiniz her bölgeye sürülüyor. gebeler göbeklerine emzirenler göğüslerine sürmesin. hemen hemen her parfümeride olması lazım. etkisini en az iki sürüşte gösteriyor. bende pazartesiden bu yana mide kısmımda 2 cm göbek bölgemde 3 cm civarında incelme oldu. bacaklarımda 1 cm inceldi çünkü ona 2 klere sürdüm. diğer bölgeler daha önemli çünkü :) arayıpta bulamayan olur ise ürün+kargo gönderebilirim. bu fiyat 10 marta kadar ona göre !!!!!!!!

canım sağlık bakanlığından onaylı di mi? yağlardan kurtulalım derken cildimize bişe olmasın :) güvenliyse ben de bi bakiim burda var mı

Barbara Bort'un ürnleri iyidir yaa.. Ben bikaç makyaj malzemesini kullnaıyorum..Bişe olacağını sanmıyorum ki bende almayı düşünüyorum..

Bide Clarins in bi incelticisi varmış..Nette araştırdım.Çok acaip inceltiyo ve güzelleştiriyo diyolar.. Fiyatıda yanlış hatılrmaıyosam 125YTL falandı!!!

Barbara Bort HAKİKATEN GÜZEL BİR ÜRÜN BENDE TAVSİYE EDİYORUM. SELÜLİTLİ BÖLGEDE ÇOK FAZLA ETKİLİ ve DİĞER MARKA ÜRÜNLERE GÖRE HEM FİYATLARI CAZİP, HEMDE ETKİSİ MÜKEMMEL.

Ben bugün aldım.. 45 YTL verdim.. Aldığım yerdeki kız da selülitleri için kullanmış.Çok iyi geldi dedi.Bakalım noolcak!!

Anam anam diyim ben size.. Bu ne biçim bişeydi yaaa!!! Dün gece bayodan sonra sürdüm bi güzel masaj yaparaktan.. Aman 2 dakka sonra bi baktım bir kızarıklık, bir yanma ama öyle böyle değil.. Nası güneşte yanarsınız aynı kızarıklık ve aynı yanma hissi.. Bi korktum, allahım dedim alerji yaptı galiba.. Ama biliyodum böle yapacağınıda bu kadar olacağını tahmin etmemiştim.. Aman neyseki 10dk sürdü, sonra hiç bişe kalmadı.. Düzenli kullanamam heralde ama her banyodan sonra sürmeyi düşünüyorum.. Basenlerden 2-3cm gitsin yeter banaaaa!!!

al canım hiç çekinmeden 1 ayda 5 cm incelme oldu ama şimdi durduu 2, kutuyu aldım sırf bacaklarıma sürmediğim için çabuk bitti. mayısta spor salonuna başlayacağım onun için bekletiyorum.ben başka üründe kullandım ama bu kadar etkilisini ilk kez gördüm.

bacaklarımdan inceldi.. çünkü göbeşi ihmal ettim..ama ben diyette yaptım sporda onuda söliyim. gerçi spor öle çok yapmadım hergün 15 dak yetti.

bende alayım su kremi sana güveniyorum oooo!bana sadece sıkılastırır dediler ama denemeye deger

X