Cilt Bakımı Ürünleri Diadermine ürünleri kullananlar memnun musunuz?

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri
ben diadermine dermo detox yüz temizleme jelini kullanıyorum 1 ay oldu
Güzel bir temizleyici ben çok memnunum bitince tekrar devam edicem
Regl dönemlerinde çok sivilce çıkıyordu yüzümde
Bu ay çıkmadı gibi bişiy ilk defa aldığım bir üründen memnun kaldım..
Hatta ben peeling almak için gitmiştim o niyetle ordaki bayan yüzün sivilceli akneli sakın! dedi
Bu ürünü önerdi bunu kullan yüzündeki gözenekleri temizle sivilcelerinin azalmasına yardımcı olucak dedi
memnunummm iyiki almışım..

çok kuru bir cildim var yüz nemlendiricileri ve göz bakım kremleri hakkında ne düşünüyorsunuz? (22 yaşındayım belirteyim göz çevresi için) :)

ben köpüren yüz temizleme kremi,parlamayı giderici tonik ve nemlendirici kremini kullanıyorum çok çok memnun kaldım arkadaşlar bence sadece kremi alarak bi sonuç beklemeyin çünkü bu kremleri kullanmadan önce yüzü temizlemek gerekiyor mesela benim toniğim bitmişti ben de alana kadar sadece kremi süreyim dedim ama tek başına krem çok fayda etmiyo...kısacası ben çok memnunum benim cildim çok hassas ve karma o yüzden kabul etmediği üründe hemen kızarıklık oluyo ve küçük küçük kabarıyo ama bunda öyle sorunlar yaşamadım aksine kuruyan yerleri bile düzeltti ve cildim yumuşacık oldu

bnde çook memnunumm haftada bi peeling yapıorum her gün köpüren temzleycsni kullanp tonıkledkten snra kremini sürüorum her gün düzenli kullanrsanz sonıca ulaşırsnz bn gayet memnunm ve tavsye ederm

tatlım kullanmadım ama almak için sorduğumda her uzman nivea gibi market ürünü dedi. a.s.

ben kullandım ama nivea dan daha ii olduğu kesin yıkama jeli tonik ve temizleme sütünü kullandım cildim yağlı ve iyi temizlenmediği zaman akne oluşuyor akne oluşumu azaldı ama nemlendiricisinide kullanmdım işe yaramadı temizleme sütü daha doğru nemlendiriyor sanki krem fazla geliyor gibi cilde nemlendiriciden memnun kalmadım ama uygun fiyatta ve nivea ürünlerine tercih ederim.

Diadermine alın burun çene bandını kesinliklleee öneriyorum...
Asla pişman olmazsınız.Ne var ne yok lüp diye çekip çıkarıyor.

diadermine bb krem aldım yapısı kokusu çok iyi nemlendirmesi de güzel....ama ışık altında orta tonunu aldım zaten iki tonu var biri orta diğeri koyu....orta tonu kızıl kahve rengi...kullannamıyorum öyle bikenarda duruyor....keşke daha çok renk seçeneği olsaydı...

kızlar merhaba ben diadermine bb krem acık tonunu aldım acık tenliyim ama cildimde cok koyu durdu. üzerine pudra da sürdüm fakat nafile sizin önerileriniz varsa paylasırsanız cok sevinirim şimdiden teşekkürler.

X