En etkileyici parfum hangisi???

paris hilton die de bi parfüm varmış arkadaşlarım çok övüyor henüz kullanmadım ama merak ediyorum kullanan var mı?:uhm:

Akat2000 bide magnum paris mavisi ikisnden vaz gecmem fiyatida akatin 21 e almistim magnumuda 10 a ama aciklarida var mesela cemden aldim kulandim amoramor super kokar yikasanda kokusu gitmez

angell kış kokusu olarak gayet hoşş ve kalıcı bi koku bana göre ağır deel
yazın ise be delicious

aslında en guzelı pek bılınmeyen ve kımsede olmayan bı parfum kullanmak..populer olan parfumler heryerde var herkes kullanıyo

laelaelaelaelaesüprizzzzzaslında en guzelı pek bılınmeyen ve kımsede olmayan bı parfum kullanmak..populer olan parfumler heryerde var herkes kullanıyosositososito

Naomi Campbell çok çekici kadınsı hafif ama etkili bi koku kaç yıldır onu kullnıyorum fakat değiştirmek istiyorum farklı yine çekici kalıcı fakat herkeste olmayan bi parfüm arıyorum yaa tatlı kokulardan pek hoşlanmıyorum ne olabilir kızlar sizce bilmiyorumkismile

kesinlikle YSL CİNEMA derim! muhteşem ötesi bir parfüm.. maalesef çok pahalı ama olsun:) kalıcılığı da gayet iyi... üstelik çiçek ve hafif bir şekerin en güzel karışımı.... çok dişi ve seksi bir parfüm... 230 tl olmayaydı şu fiyatı ahhh ahhh:) buram buram kadınsılık kokuyor... fazla kullananı yok galiba.... o yüzden farklı ve çekici olmak için YSL CİNEMA derim:))

X