En etkileyici parfum hangisi???

TDEMEZUN

CANIM OGLUM
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
21 Nisan 2007
15.988
46
kizlar en etkileyici cok agir olmayan fakat hemen ucup gitmeyen parfum hangisi sizce???

Kesinlikle Christian Dior dan "Hypnotic Poison"coksekeriremsu

Cok kullandim bu parfümü ve herseferindede illaki biri hangi parfümü kullaniyorsunuz diye sordu.

Mükemmel bir parfüm, tavsiye ederima.s

chanel chance bi kere sıkman yeterli
bide christian dior miss chery
kış içinde ysl cinema
bunlar benim kullandıklarım hepsi süperler

mehay cığım...poison evet zehir anlamında..ama hayır poison acımsı bir koku değil ve çok etkileyici.ben çok memnun ve başarılıyım bu koku ile:)) fiyat olarak ben 100ml sini 110 ytl ye alıyorum benaqparfume den

bi çok parfüm kullandım
ama ben hayatımda viktor rolf gibisine rastlamadım coksekeriremsu şakkıdı

Ucuz ve güzel kokan parfüm her zaman daha kalıcıdır çünkü acımadan 20 fıs sıkabilirsin:)lancome un bi parfümüne 140 ytl verdim korkudan sıkamıyorum biter diye ama tiara's ın kırmızısının parfümünü aldım (30ytl +deodorant) hem çok güzel kokuyo hem kalıcı(20 fıstan sonra:)gerçi zaten en kalıcı parfümlerden biriymiş satan kız söyledi.benim için para önemli diil diyosan bilemem de bence >100 ytl verilmez bi parfüme...

walla bu aralar gio classik kulanıyorum kolay kolay vaz geçmem süper bir kokusu var ve çok kalıcı tabi body lotionıyla kulanıyorum....eşimde çok begeniyorr:teytey:

ben de çok ağır parfüm kullanamıyorum...ağır kokular hem başımı ağrıtıyor hem de midemi bulandırıyor...calvin kleindan eternity momentı tavsiye ederim...hem kalıcı hem de ağır değil..

Ben bi arkadasima parfum hediye ettim.Avondan Surreal.Sonra arkadasimla bulusinda,hangi parfum kullaniyorsun diye sordum.Çunku kokudan çök etkilendim.Harika kokuyoyerimseniben.Bana hediye ettigin parfumu kullaniyorum.Şimdi ben de onu almak istiyomsenağlama

hemen soyleyeyim emporio armanı she(TEK GEÇERıM),hogo boss(buda süper),bırde cacharel amor amor.... süperler

celebre güzel ama çabuk uçuo..ben candy die bi parfüm kullanmıştım hala kullanıyorum böle şekerimsi bi kokusu var ama açık parfüm black point serisinden fiyatı 50 ml si 12 ytl fln..herkes soruo çok begenio tavsiye ederim:) bi de little black dress var avonun o da çokkkk güzel yaa:)))

X