8 parçalı etek diktimm...

filizim

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
29 Ocak 2007
4.706
17
40
dsci0078vx6.jpg
dsci0079is8.jpg

dsci0080ev7.jpg
dsci0081qg0.jpg

dsci0083jp6.jpg
:nazar:
Nasıl olmuş arkadaşlar???jeyyar

eline sağlık canım çok güzel olmuş iyi günlerde giyersin inşallah

ELLERINE SAGLIK COK GUZEL OLMUS KUMASIN COK HOSUMA GITTI...Benim diktiklerimde dikis bolumunde pratik dikislerde onlarda cok kolay sana fikir olabilir vee diktigin herseyi buraya verirsen bilgi alisveisinde buluna biliriz,,,Dikisi dikis bolumune eklersen daha iyi olur,,,arayanlarin kolay bulmasi acisindana.s.

senağlama OZURDILERIM DIKIS BOLUMUNDEYMISIN...SANDIM EL EMEKLERIMIZ BOLUMUNE VERDIN
a.s.

Beğendiğinize sevindim arkadaşlar..........

filizim sen çok hamarat bir bir hanımsın afferin sana.:hooray:
çok güzel olmuş iyi günlerde kullan eşinde çok şanslı bu durumda..kaydirigubbakcemile5

Teşekkür ederim canım ya bu ne iltifat böyle:eek:Bende çok şanslıyım eşimden yana...:asigim:

guzel olmus ama 8 parcalı etegin modası geceli cok oluyor birde sisman gosteriyor kalcaları. yinede emeginize saglık

çok güzel olmuş emeğinize sağlık..kumaşınızı hangi tip aldınız merak ettim..? bide ölçünüze göre kalıp mı çıkarıp modeli uyguladınız? yoksa pratikmi kestiniz.

Yani çıkan saten kumaşlardan aldım canım.Hazır beden kalıplarından çıkarttım.

canım harıka olmus ...bır etek tutkunu olarak diyebilirim ki tam benlık ......................guzel gunlerde gıy.........

canım harıka olmus ...bır etek tutkunu olarak diyebilirim ki tam benlık ......................guzel gunlerde gıy.........

Saol canım bende çok beğendim bunu satenliğini ve parlaklığını özellikle.yerimseniben

X