hangi isim daha uygun

ali ismi tek olarak kullanlıması daha güzel bence
yazdığınız isimler içinde de faruk daha iyi gibi
hayırlısı olsun

ali ismine uygun; taylan yakışıyor valla hem karizmatikte, vay yakışıklı yerim onu ben yerimm..

ali ismine uygun; taylan yakışıyor valla hem karizmatikte, vay yakışıklı yerim onu ben yerimm..

banada oyle geliyor ama biryandan da gurayin anlami cok guzel bereketli demek , ikisi arasinda gidip geliyorum bakalim canim

canım ali-faruk daha uyumlu bende tura ismini çok severim fikirvermesi açısından yazdım:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

arkadaslar dun aksam aile icinde yazdigim isimler ve birkac ekleme isim daha yazarak kura cektik ve isminin ali pars olmasina karar verdik , artik oyle seviyoruz oglusumu

benim oğlumda ali mete olacak ismi inşallah söylediklerinin arasından ali girayı daha çok beğendim.ege oldukça bol bir isim bence.

siz karar vermişsiniz ben sonradan farkettim kusura bakma.ALİ PARS da güzel .hayırlı evlat olur inşallah sağlıcakla kalın.

bende oglum olcakmıs gibi geliyor 2 aylık benm bebiş.erkek olursa eren ismi hosumuza gitti ama belki daha güsel bi isim bulursak degiştiririz.ama şimdilik erennnnn

bende oglum olcakmıs gibi geliyor 2 aylık benm bebiş.erkek olursa eren ismi hosumuza gitti ama belki daha güsel bi isim bulursak degiştiririz.ama şimdilik erennnnn

hayirli olsun canim banada hep oyle geliyordu ve alah nasip etti , oglum olacak insallah , eren cok guzel bir isim , hersey gonlunce olsun.

bencede ali ismine emre çok yakışıyo ama ali ilkede hiç fene degil

kizlar oglusum olacagini yazmistim simdi isim arayisindayiz
ismi kesin ali olacak ama ben ikinci bir isim daha dusunuyorum sizce yazdiklarimdan hangisi daha cok yakisiyor yardimci olurmusunuz
ali -- faruk , giray , pars , ege , ilke , taylan ve guray

bu yılın erkek ismi ali galiba benim bebeğimde erkek olursa ali ile başlasın istiyorum ama ben ali kerem koyarım herhalde ali berk te uyuyo sen bilirsin ama ali mutlaka olmalı:lepi:

bu yılın erkek ismi ali galiba benim bebeğimde erkek olursa ali ile başlasın istiyorum ama ben ali kerem koyarım herhalde ali berk te uyuyo sen bilirsin ama ali mutlaka olmalı

X