çatlatma iğnesinden kaç gün sonra gebelik testi yapilir???

benimde ilk kez oluyo bu tedavi bende 2.sinde oldum iğneyi 18inde dra gidicem kanda bakacak o güne kdr adet olmazsam

ben bugün test yaptım idrarda çıkmadı 14. günüm. acaba olsa bile çıkmama ihtimali varmı..kanda mı çıkar kesin..bilen varsa cvb yazabilirmi lütfen

kan testi yaptır hemen çıkar

Merhaba bende ilk defa yazıyorum Ekimin 22 sinde çatlatma iğnemi yaptırdım şuanda kendi kendimi kandıracağım diye korkuyorum ama midem sanki karışık gibi çok sık lavaboya gidiyorum çok sıkışmış halde gidiyorum kasıklarımda ağrılar oluyor batma gibi ağrılar hamilemiyim bilmiyorum acaba eczaneden idrar testi alıp yapsam çıkarmı ne dersiniz olabilirmi kızlarrrrr cvp lütfen :KK59:

ben de 3 kasımda iğne yaptırdım.doktor 36 saat sonra ve ertesi günü ilişki önerdi.internetten okuduğum kadarıyla olası yumurtlamadan 10-12 gün sonra gebelik kanda belli oluyormuş.bence hemen test yaptır.idrarda bu kadar erken çıkmayabilir.belirtiler başlamış inşallah hamilesindir

Son düzenleme:
:KK50:slm arkadaslar ben yenı uye oldum bu sıteye bana yardımcı olursanız cok mutlu olcam
ben bu ayın 16sında catlatma ıgnemı oldum 18ve 19da ılıskı onerdı doktorum hamılelık olusmussa kac gunde bellı oluyor göguslerımde cok agrı var kasıklardada oyle bu arada bana crınone jel onerdı 15 gun kullan ve hamıle olarak beklıyorum senı dedı cook merak edıyorum bu jelı aranızda kullanan varmı kızlar...

Merhaba arkadaşlar öncelikle hepimize allah yardımcı olsun.Hayırlı evlatlar nasip etsin.Bende tedaviye klomen serephone ile başladım 3 haziranda çatlatma ignesi yaptırdım.ve doktor progestan diye hap verdi adet olmazsan eski adet tarihinden 3 gün sonra gel dedi adet olursan adetinin 3. günü gel dedi İğne vurulduktan tam 10.gün sonra test yaptım negatif çıktı.Bu gün 12.gün kan testinde belli olurmu diye düşünüyorum.bilginiz varsa paylaşırsanız sevinirim.Gögüs Uçlarım tutunca ağrıyor ve hiç tatmadığım kasık agrıları oluşuyo arada.

Çoçuk İçin bir duada ben Paylaşmak istiyorum Allahın ,izniyle yazıyorum. bismillahirrahmanirrahim Ferdün Hayyün Kayyümün Hakemün adlün kuddüsün heb li min ledünke veliyyen yerisüni.

Son düzenleme:
:KK50:slm arkadaslar ben yenı uye oldum bu sıteye bana yardımcı olursanız cok mutlu olcam
ben bu ayın 16sında catlatma ıgnemı oldum 18ve 19da ılıskı onerdı doktorum hamılelık olusmussa kac gunde bellı oluyor göguslerımde cok agrı var kasıklardada oyle bu arada bana crınone jel onerdı 15 gun kullan ve hamıle olarak beklıyorum senı dedı cook merak edıyorum bu jelı aranızda kullanan varmı kızlar...

13 gün sonra kan testi yaptırdım 25 Pozitif Çıktı Bu gün İnşaallah doktora gidicez.Eşim ve ben Çok Mutlu olduk. Umarım herkes sevinçli haberler alırlar. Doktordan sonra tekrar yazarım.

mrb arkadaşlar bende adetimin 4. günü klomen başladım 5 gün sabah 1 akşam 1 tane içtim ilaç bittikten 3 gün sonra doktora gittim yumurta takibi için. pregnyl 5000 iğne yazdı 2 kutu. adetimin 14.günü kalçadan vuruldum. iğneyi vurduralı bugun 9 gün oldu. çok merak ediyorum. günlerde geçmek bilmiyor. yarın idrar testi yapmayı düşünüyorum. sizce belli olur mu:)

bence biraz sabret olsa bile idrarda çıkmayabilir.az daha sık dişini negatif görüp boşuna üzülebilirsin.inşallah hamilesindir

bugün 10. günü iğneden sonra test yaptım ama negatif çıktı:KK43: insan erken olduunu bile bile nasılda cayamıyor test yapmaktan:KK43: evet inşallah hamileyizdir. mutluluklarımızı paylaşalım. çok sağolun:)

arkadaşlar mrb ben geçen hafta pztesi (13.06.2011) iğnemi oldum bugün kan testi yaptırdım 0.73 çıktı yani yine negatif:KK43: inşallah sizn göbişleriniz bebişle dolar....

28 haziranda adet oldum 2 temmuzda yine klomene başladım. bakalım hangi ay hamile kalacam yada kalabilecekmiyim. umudumu yitiriyorum artık

28 haziranda adet oldum 2 temmuzda yine klomene başladım. bakalım hangi ay hamile kalacam yada kalabilecekmiyim. umudumu yitiriyorum artık

cnm hayırlısı olsun bende ilk defa klomen kullandım bu ay çatlatma iğneside oldum ama buna rağmen yumurtalarımdan bi tanesi kist oldu şimdi kist gitsinde adet olayım diye bekliyorum:KK43: üzülme cnm benimde 15.ay hala yok bebek inşallah hepimiz bir gün bebeğimize kavuşacağız:)))

canım ya inşallah kistin geçer bir an öncede tedavine devam edersin ve ilk ay hamile kalırsın. bende bugün tekrar çatlatma iğnemi vurdurdum bakalım sıkıcı bekleyiş başladı

X