çatlatma iğnesinden kaç gün sonra gebelik testi yapilir???

Canmm ins bn ümidimi kesmişken olursa harika olur :)
İnan çok sevinirim böyle olursa. Umut olursun bize de :)

Ben hamilelik testi alıp deneyeceğim.

İğnenın 6. Günü. Bakalım gerçekten İğnenın etkisi ile çift cizgi çıkacak mı :)

Amin amin duam herkes için. . Rabbim isteyen herkesle beraber bana da nasip et Anne olmayı diye dua ediyorum hep.
Rabbim inşallah en kisa zamanda hepimize nasip eder kızlar. ..ben kan testi yapmadim ama idrar da yoktu normalde en gec bugun yarin olmam lazim igne tarihi uzatir mi bilginiz var mi

Rabbim inşallah en kisa zamanda hepimize nasip eder kızlar. ..ben kan testi yapmadim ama idrar da yoktu normalde en gec bugun yarin olmam lazim igne tarihi uzatir mi bilginiz var mi
İdrar yanıltabilir. Kan testi yaptırın bence. İğneden 14 gün sonra adet olunması lazım diye biliyorum. Ya da şöyle diyelim 36 saat sonrası catlıyor. Mesela ben pazar oldum 13.30 da pazartesi gece 1.30 da çatladı. Pazartesinden itibaren 14 gün sonra adet olmam lazım. Ama kişiden kişiye değişir mi bilmiyorum.

İdrar yanıltabilir. Kan testi yaptırın bence. İğneden 14 gün sonra adet olunması lazım diye biliyorum. Ya da şöyle diyelim 36 saat sonrası catlıyor. Mesela ben pazar oldum 13.30 da pazartesi gece 1.30 da çatladı. Pazartesinden itibaren 14 gün sonra adet olmam lazım. Ama kişiden kişiye değişir mi bilmiyorum.
Anladim ...yarin da olmazsam yaptirmayi düşünüyorum

kızlar bu ay aramızdan biri hamile olacak gibi bir his var içimde hadi hayırlısı ben bu ay klomen çatlatma ignesi kullanmadım adetimede daha 20 gün var bakalım umarım kendiliginden tutar igneye gerek kalmaz

X