çatlatma iğnesinden kaç gün sonra gebelik testi yapilir???

Bakalm bana ne dicek doktor arcam yarn klomen catlatma der belki yine ama bn beynen fiziken cok yoruldum direk asilama mi yaptrsam acaba
Haklisin ben ilk kez yaptirdim diyorum bi daha gucum yok yumurta buyut catlat iliski sonra bekleme oldu olmadi cok yipratici gerçekten ...senin kacinci olcak bu devam edersen...evet imkanin varsa aşılama yapabilirsin ben yurt disindayim burda cok cok pahali bakalim surec ne olur

Haklisin ben ilk kez yaptirdim diyorum bi daha gucum yok yumurta buyut catlat iliski sonra bekleme oldu olmadi cok yipratici gerçekten ...senin kacinci olcak bu devam edersen...evet imkanin varsa aşılama yapabilirsin ben yurt disindayim burda cok cok pahali bakalim surec ne olur

Bnm 3. Klomen deneyisim olcak eger asilama istemezsem bi de ucretini hic blmiyorm ama 1000 tl bekliyorm acikcasi

Yine yok gebelik kan testinde çıkmadı adette olmadım doktor söktürücü verdi. Bidaa baştan say :KK43::KK61: ama ne yapalım Allah dermansız dert vermesin

amin ya ben hap içmedim bu ay adetimin 12 gününde yumurta kontrolu yaptırdım yumurtam 12mm sizce çok mu küçük nasıl büyütebilirim bilgi verirmisiniz?

Benim büyümediği için klomen vermişti doktor o şekilde büyüdü çatlatma iğnesi yaptık. Doktorunuz yönlendirir zaten

amin ya ben hap içmedim bu ay adetimin 12 gününde yumurta kontrolu yaptırdım yumurtam 12mm sizce çok mu küçük nasıl büyütebilirim bilgi verirmisiniz?
Suan kucuk ama buyucek zamani var henuz bekleyip buyumesini kontrol et buyumesse doktor bi dahakine ilac verebilir tabi bu ay boşa gecmis de olabilir

Bende bugün adetin 12. Günüyüm klomen biteli iki gün oldu yumurtam 14 ml miş çok üzüldüm ama iki gün sonra yine randevu verdi doktor bakacak ins büyür günde bir iki ml büyüyormus galiba

Bende bugün adetin 12. Günüyüm klomen biteli iki gün oldu yumurtam 14 ml miş çok üzüldüm ama iki gün sonra yine randevu verdi doktor bakacak ins büyür günde bir iki ml büyüyormus galiba
Uzulme daha vaktin var büyür inşallah benim de adetimin 9.gunu biri 15 biri 13 yumurtam vardı ertesi gun gittim yani 10.gun biri 18 biri 17 oldu yani daha hizlida buyuyebilir merak etme

X