çatlatma iğnesinden kaç gün sonra gebelik testi yapilir???

pembixsx

Guru
Kayıtlı Üye
25 Eylül 2007
87
4
Arkadaşlar merhaba

15 haziranda çatlatma iğnemi oldum doğal yoldan denedik eşimle ve bugün çatlatma iğnesinden sonraki 17.günüm. Test henüz yaptirmadim ve genelde iğneden kaç gün sonra adet olunuyor acaba?*?

Arkadaşlar merhaba

15 haziranda çatlatma iğnemi oldum doğal yoldan denedik eşimle ve bugün çatlatma iğnesinden sonraki 17.günüm. Test henüz yaptirmadim ve genelde iğneden kaç gün sonra adet olunuyor acaba?*?

test yapabilirsin..iğneden 12 gün sonra itibariyle test yapılabilir...bence merakını gider hemen..bizi de haberdar et....

Arkadaşlar merhaba

testini hemen yapabilirsin canım .sonucun belli olur. adetindede her ay kaçında oluyorsan yine aynı zamanda olman gerekir bence.

menekşe ve nestle çok teşekkürler. bugün test yaptırıcaktım eşim henüz erken daha yaptırmamalısın deyip pztye ertelememizi söyledi. bende pko var dolaysıyla adetlrim düzensiz oluyo ve başarısızlıkla sonuçlanan bir de aşılamam var. boşuna umutlanmayayım ben en iyisi pzt yaptırıp sizlere haber veririm tabiii o güne kadar adet olmazsammmmm...

menekşe ve nestle çok teşekkürler. bugün test yaptırıcaktım eşim henüz erken daha yaptırmamalısın deyip pztye ertelememizi söyledi. bende pko var dolaysıyla adetlrim düzensiz oluyo ve başarısızlıkla sonuçlanan bir de aşılamam var. boşuna umutlanmayayım ben en iyisi pzt yaptırıp sizlere haber veririm tabiii o güne kadar adet olmazsammmmm...

erken değil canım. bendede pko var. ama tedavi olup yumurtalarını tam zamanın da çatlattıkları için tam zamanında adet oluyorsun.ben senin yerinde olsam beklemem bugün 18 gün olmuş daha ne olsun??????

ne sabır sendeki valla.....ben şimdiye evi laboaratuara çevirmiştim...bir idrar tahlili yap bari...asıl tahlil yapmayarak boşuna umutlanıyor olabilirsin......pazartesiye daha kaç gün var..belki hamilesindir..ona göre hemen doktora gider, gerekli takiplere başlarsın..yap sen bi tahlil yap.....bize de haber ver....eşler anlamaz o işlerden...sen al eczaneden 5 ytl ye bi test...hadi bekliyoruzzzzzz

canım benim doktorum çatlatma iğnesinden sonra 15 gün say gel test yapalım demişti.işallah hamişsindir.

arkadaşlar benimde 22 gün geçti iğnesden sonra aranıza yeni katılıdm bende pkoluyum 15.gün çatlatma iğnesi oldum ve üzerinden 22 gün geçti iyimi sizce tst yapamıyorum lütfen cvp verin

test yapmaktan korkuyorum yine olumsuz olur diye ama bu kadar süre iyimi 23 gün geçti bugün itibariyle.Hiç bu kadar uzun süre yani iğneden sona adet olmayan uydunuzmu sizce olabilirmiyim hamile

Arkadaşlar merhaba

pempiş durumlar nasıl haberdar etmedin bizi hala varmı yokmu :lepi:

arkadaşlar ben çatlatma iğnesi olalı 13 gün oldu bugün test yaptım çok çok silik ikinci çizgi çıktı acaba hala iğnenin etkisi varmıdır

bende adetimin 14. günü çatlatma iğnesi yaptırdım bugün iğneden sonraki 15. gününüm adet olucak gibi hissediyorum kendimi hergün ama olmadı daha test yapmakta istemiyorum şimdilik negatif görmek istemiyorum böyle umutlanmak bile güzel çatlatma iğnesinden sonra kaçıncı gün adet olnuyo dokorum normal gününde dedi ama ben 32 33 günde bir adet oluyodum o kadar zaman geçermi iğnenin üstünden

arkadaşlar ben yeni üye oldum yardımlarınızı bekliyorum..
ben 12 gün önce çatlatma iğnesi oldum bugün yada yarın test yapsam çıkarmı..?cvb verirseniz çok sevinirim

arkadaşlar ben yeni üye oldum yardımlarınızı bekliyorum..
ben 12 gün önce çatlatma iğnesi oldum bugün yada yarın test yapsam çıkarmı..?cvb verirseniz çok sevinirim

ayın kaçında oldun sen iğneyi cnm bende bu ayın 2sinde oldum iğneyi

ben bu ayın 1inde oldum..sen daha önce oldun mu yoksa ilk mi..çok merak ediyorum test yapsam çıkarmı die

Arkadaslar bende ayın 8'inde çatlatma iğnemi oldum. Doktor 20 gun adet olmazsan gel bakalım dedi. Sabırsızlıkla bekliyorum. Daha once çatlatma iğnesinden sonra hamile kalan varmı aramızda? Belirtileri hakkında bir şey söyleyebilirmisiniz?

X