Cilt Bakımı Ürünleri la roche posay kullanan varmı

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri
E

EU1

Ziyaretçi
arkadaslar benım gozeneklerım genıs oyuzden la roche posay tonik aldım ama sıvılce yaptı bende
rocheposay tonık kullanan varmı

ben temizleme sütüyle toniğini kullanıyorum...bende sivilce yapmadı cnm ya...acaba uygun ürünümü almadın o yüzden de olmuş olabilir

effaclar serisi güzel evet.
ama tonikleme bazı ciltlerde sivilce reaksiyonunu artırıyor.ben o yüzden hiç bir markanın kini kullanamıyorum

canım ben effeclar serisini kullanıyorum ve çok memnunum sen hangi ürününü aldın

arkadaslar benım gozeneklerım genıs oyuzden la roche posay tonik aldım ama sıvılce yaptı bende
rocheposay tonık kullanan varmı

canım ben kuullanmaya başlayalı 2 ay felan oluyo vee benm çok büyük sivilceler wardıı bunu kullandıktan sonra inanki eser kalmadı .canım bi de bu ürünleri ilk kullanmaya başladıgında dışarı weriyor bütün sivilceleri daha sonra geçiriyoryerimseniben..kullanmaya başlayalı ne kadar oldu senin??:

ben nerdeyse 5 aydır kullanıyorum cokta memnunum . cildim yaglı temizleme jelini tonigini nemlendiricisini kullanıyorum. efaclar serisinin k olan nemlendiricisini kullanıyorum . sivilceler içinn. doktorumun önerdigi tek marka. ben almanya da yasıyorum ve burda cok kullanılan bi marka. tavsiye ediyorum bütün arkadaslarıma. hatta etrafımda aldırmadıgım arkadasım kalmadı. bide günes kreminide kullanıyorum . ben beyaz tenliyim +50 korumalı olanını kullanıyorum burun ve göz altlarımda hep kızarma olurdu şimdi eseri yok. bütün ten rengim eşit kalıyor.

ben nerdeyse 5 aydır kullanıyorum cokta memnunum . cildim yaglı temizleme jelini tonigini nemlendiricisini kullanıyorum. efaclar serisinin k olan nemlendiricisini kullanıyorum . sivilceler içinn. doktorumun önerdigi tek marka. ben almanya da yasıyorum ve burda cok kullanılan bi marka. tavsiye ediyorum bütün arkadaslarıma. hatta etrafımda aldırmadıgım arkadasım kalmadı. bide günes kreminide kullanıyorum . ben beyaz tenliyim +50 korumalı olanını kullanıyorum burun ve göz altlarımda hep kızarma olurdu şimdi eseri yok. bütün ten rengim eşit kalıyor.

senle aynı ürünlerini kullanıyoımuşuz bnde 2 aydır kullanıyorum menunum iyiki doktorum önermiş iyiki almışım diyorum..jeyyar

ılk 3 gunde sıvılce yapınca korkup bıraktım
bırdaha kulllanmamaya karar verdım ama sadece burnumun ustune suruyorum bırtek ordan sıvılce cıkmıyor barı oradakı gozenekler sıkılassın dedım

tatlım sanırım senin sivilce problemin vardı ..zaten aldıgındada bilgilendirmiş olmaları gerekirdi..ben öyle yaptım senin gibi ilk kullandıgımda sivilce yaptı ve zaten cildin temizlenmesi gerekir dendi ve sivilcelenme sengözlerimebaksanab2 gün sürdü sonra hepsi geçti ..bence ihmal etme la rocheea dewamm

yaglı cıltler ıcın sıkılastırıcı tonık almıstım
cıldımde yaglı ama
gozeneklerı kapatan seyler sıvılce yapıyor bende ama bu markanın yapmasına sasırdım cunku ucuz bı urun degıl 34lıra verdım
sımdı sadece burnuma suruyorum cunku yuzume surunce sıvılce yapıyor
genelde t bolgem yaglı oyuzden yuzume surmuyorum artık
ama boyle sıvılce gormedım resmen cıban gıbıydı ve 2 haftada ancak gectı
allaha sukur gectı kabus gıbıydı

canım t bölgen yağlıysa cilt tipin karma olabilir ve sen yağlı ciltler için olanını almışsan o da iyi gelmemiş olabilir bi eczacılara sor istersena.s.

Ben de 6 aya yakın bir zamandır kullanıyorum..şakkıdı
Yüz yıkama jeli,tonik,nemlendirici ve göz çevresi..
Çok şükür bugüne kadar hiçbir sorun yaşamadım,cildimi kendine getirdi diyebilirim..:kahve:

ben kullandım hiçde memnun kalmadım canım cildimi bozdu,bıraktım hemen tavsiye etmiyorumm.

Ev arkadasımın bebek gibi cildini bozduğunu sivilceyle doldurdugunu hatırlıyorum sadece...bu tarz ürünlerin numunelerini kullanmak lazım aslında her cilt tiine uymuyıor.

ben sadece yüz için güneş kremini kullanmıştım çok mükemmeldi sivilcelerim bile geçti.çünkü dr yüzümdeki sivilcelerin güneş kaynaklı olduğunu söylemişti..

1 seneye yakın avene kullandıktan sonra doktor tavsisyesiyle la rooche posay effaclar jel tonik nemlendirici kullanmaya başladım.memnunum.şimdi de effaclar serisinin yeni çıkan güneş kremini alacagım yine doktor tavsiyesiyle.
effaclar tonik gözenekleri kesinlikle tıkamaz.içinde cilt soyucu bir madde salisilik asit var.bu gözenekleri açıyor.ama çok yüksek miktarda olmamasına ragmen bazı ciltlere agır gelip hassasiyet nedeniyle sivilce yapabilir.o zaman sadece jel ve matlaştırıcı nemlendiricisini kullanmak uygun olur.a.s.

La Roche-Posay Effaclar Jel + Effaclar sıkılaştırıcı & mikro soyucu tonik + Effaclar M sebum düzenleyici & matlaştırıcı nemlendirici + Anthelios 50+ Fluide Extreme koruyucu kullanıyorum.Tek kelimeyle muhteşem bir ürün.Çok kısa bir sürede cildinizdeki fark şaşırtıyor gerçekten.La Rocha-Posay ile tanıştığımdan bu yana cildim çok daha saf,arınmış,temiz,canlı ve sağlıklı.opuyorumnanaktan

La Roche-Posay Anthelios 50+ Fluide Extreme koruyucu kullanıyorum. Gerçekten de harika...kaydirigubbakcemile5

iki yıldır göz çevresi de dahil olmak üzere bütün bana gerekli ürünlerini kullanıyorum çok memnunum kesinlikle değiştirmeyi düşünmüyorum...

iki yıldır göz çevresi de dahil olmak üzere bütün bana gerekli ürünlerini kullanıyorum çok memnunum kesinlikle değiştirmeyi düşünmüyorum...

canım cilt tipin nedir ? benim yağlıya dönük karma seninde böyleyse hangi ürünlerini kullanıyosun söylermisin ltf ? bende bu markaya geçmek istiyorumda ..

X