Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar Saç derim kızarıyor

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri

kxuxllxuxmango

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
16 Mayıs 2008
1.490
3
arkadaşlar benım saç derim normalde beyaz herkeste olduğu gibi. ama bazen hele guneşte kıpkırmızı oluyor. bunun nedeni ne olabılır? ve nasıl geçirebilirim?

canım saç derin hassas sanırım alerji de olabilir sadece sorunun kızarıklık mı oluyor ?

saol canım kaç gundur kımse cevap vermiyordu. eskiden boyadan olduğunu duşunurdum ama şimdi saçımı boyamıyorum da.koyu tenli olmama ragmen geçen sene cildiyeye gitmek zorunda kaldım.cildim oldukça hassasmış. ama kafa derimde acaba dediğin gibi hassas olduğu için mi kızarıyordur? ne yapmalıyım sence?çünkü hiç hoş durmuyor.aynada göruncede dırekt soğuk suya tutasım geliyor. mesela alt göz kapaklarımda guneşte çok pembeleşiyormuş. geçen gun bır arkadaşım soyledı ve bende ondan sonra fark ettım.
sende saçlarının çok kuru olduğunu yazmışşın .kafa derım kuruduğu için mi boyle kızarıyor dıye duşundum. senin boyle bır şıkayetın oldu mu?

canım benim de bazen kızarıyor evet ama benim saç derimle ilgili bir hassasiyetim var senin de deriyle ilgili bir hassasiyetin olabilir doktorun önerdiği ilaç filan oldu mu tekrar git istersen onun talimatlarına uysan daha iyi olur canım

canım benim de bazen kızarıyor evet ama benim saç derimle ilgili bir hassasiyetim var senin de deriyle ilgili bir hassasiyetin olabilir doktorun önerdiği ilaç filan oldu mu tekrar git istersen onun talimatlarına uysan daha iyi olur canım

doktora gittiğimde saçlı derım için gitmemiştim.cildimde sorunlar çıkmıştı.eskiden boyadığımda koyu renklr bıle olsa kıpkırmızı oluyordu o gun.başka arkadaşlarımda olmamasına ragmen. şimdi neden oluyor dıye sormak istedım ama seninde dediğin gibi buyuk ıhtımal hassasıyettendır. çok teşekkür ederim ilgilendiğin için

cnm biliyorum zor ama güneşten korun saçlarını toplasan saç derin direkt güneşe maruz kalmaz mı acaba ? ve saçını boyama bence:)Allah korusun ileride daha başka bir cilt sorununa çevirebilir inşaAllah çevirmez tabi :)

cnm biliyorum zor ama güneşten korun saçlarını toplasan saç derin direkt güneşe maruz kalmaz mı acaba ? ve saçını boyama bence:)Allah korusun ileride daha başka bir cilt sorununa çevirebilir inşaAllah çevirmez tabi :)

canım saçımı en tepeden toplamam tuhaf olmaz mı sence? sapka vs... takıyorum oda zor oluyor her zaman.hava zaten çok sıcak.boyamıyorum canım.papatya suyu ve bıkaç kımyasalla geçen ay rengini kırdım bıraz. bıkaç beyazım hala duruyor onada boya dıyemem o yuzden. gören saçlarında beyaz var dıyor.yıllardır boyuyordum kimse görmuyordu bırden kesitirp uzatınca bende gördum çok fazlalaşmış beyazlarım. boyada saçı beyazlatıyormuş yanı.

Slm tatlım kbkma raatsz ediorum biliorum konuyla ilgisi yok ancak sna özel msj gönderemedğim içn burdan ulaşıorum ama bnm sana danışmam gereken bişe var saçlarım sapsarıydı ve bn küllü kahve boyadım çok memnun kaldım ancak bi sorun var boya çok çabuk akıyor sarıyken saçımın büyük çoğunluğu oriyelle açılmıştı bu yüzden olsa gerek.senden ricam bna uzun süre kalıcı olabilecek saçlarımı parlak ve canlı gösterebilecek bi saç boyası önermen bnm uzun zmndır dikkatimi çeken syoss küllü kahve saç boyası var bu marka hakkında bi bilgin varmı snce kullanmalımıyım yardımların içn şimdiden teşekkürler:KK16:not:loriel koleston voila gibi markalarıda denedim ancak istediğim sonucu alamadım:KK43:

X