Maxim Roll on kullanıcı yorumları

xsxehrazat35

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Nisan 2007
515
7
54
Arkadaşlar şu sıcaklardan terlemeyen yoktur.Özellikle annem yaz kış çok terler,koltukaltları hep yaştır,gittim anneler gününde hem ona hemde kendime şu terlemeyi kesinlikle önleyen maxim roll on aldım.O günden bu yana kullanıyoruz,yine terliyoruz,aşırı kaşıntıda yaptı üstelik.Ben fazla terlemediğim halde yine kesmedi üstelik kokuyu bile geçirmiyor.Her akşam banyo yapan (hatta 2-3 kere) biriyim.Acaba biz mi yanlış kullanıyoruz diye araştırdım,akşam banyodan sonra kuru cilde uygulanır yazıyor,öylede yaptık yine olmadı.Allah aşkına kullanan varmı aranızda...

Son düzenleme:
Canım gece yatmadan önce kuru ve temiz cildimize sürüyoruz annemle,ama birimize yarasa sevinicem,keşke 1 tane alıp deneseydik,ben gidip 2 tane aldım,düşünemedim.

canım öncelikle bi doktora gidip terlemenizin altında bi neden var mı onu öğrenirseniz daha iyi olur.eğer altta bi hastalık varsa bu roll-onun işe yarayacağını düşünmüyorum.bende kullanıyorum çok memnunum ama bendede kaşıntı yapıyor.

bende certain dri ürününü kullandım hiç bir işe yaramadı.. çok da özenli kullanmıştım.. maximi mi alsaydım diye tereddüt etmiştim ama onun da faydasının olmadığını gördüm.. 2 milyar verip lokal anesteziyle ter bezlerini aldırmak ya da klipsli ets yaptırmak.. ben başka kesin çözüm bulamıyorum.. diğer ürünlerde kanser riski olduğunu da çok duydum.. doktora gidip ben bu ürünü kullandım yinede terlemem geçmedi dedim sakın kullanma hem paran boşa gider hem de sağlığından olursun dedi.. en iyisi ameliyat bence... üstelik 1 doktor da değil en az 10 tane doktorla görüştüm yüzyüze konuştum.. ameliyat yine ameliyat :))

sehrazatcim
benimde sorunum ter kokusu degil kol alti islakligiydi kesinlikle
ve ne yaparsam yapiyim islaklik gitmiyordu
ve turkiyeye izine geldigimde netten onume gelen ilk eczaneden siparis ettim izmiden geldi istanbuldaydim
zaten arama motoruna yazarsan ilk siralarda cikiyor
ve 70 milyon odedim kargo ucretiyle beraber
kullanmaya basladim
geceleri surdum ama kuru olmasina dikkat ettim tenimin
ve sifir kollu ile yatip kollarimi yukari kaldirdim oyle yattim cok kasindi hemde cok
ve cok terleyen ben ne zamandir giyemedigim dar badimi giyim yaklasik 11 saatlik bir gezme turuna gittim vee inanamicaksin bir gram ter yoktu kol altimda ne islaklik nede baska bisey cok sukur ya
devamli almayi dusunuyormuyum hayir cunku kansser riski yuksekmis aliminyumu cok icerdiginden
o yuzden ets olucam tamamen kurtulucam bu arada maximle kol altini engelliyoruz ama inanin baska yerleriniz bu sefer daha cok terliyor benden bilgiler bu kadar sormak istediginiz varsa sorabilirsiniz a.s.

Arkadaşlar şu sıcaklardan terlemeyen yoktur.Özellikle annem yaz kış çok terler,koltukaltları hep yaştır,gittim anneler gününde hem ona hemde kendime şu terlemeyi kesinlikle önleyen maxim roll on aldım.O günden bu yana kullanıyoruz,yine terliyoruz,aşırı kaşıntıda yaptı üstelik.Ben fazla terlemediğim halde yine kesmedi üstelik kokuyu bile geçirmiyor.Her akşam banyo yapan (hatta 2-3 kere) biriyim.Acaba biz mi yanlış kullanıyoruz diye araştırdım,akşam banyodan sonra kuru cilde uygulanır yazıyor,öylede yaptık yine olmadı.Allah aşkına kullanan varmı aranızda...

Arkadaşım benim nacizane fikrim doktorlar koltuk altı deodorantlarını ve de bu sabun şeklinde güzel kokuluları bile önermiyor göğüsde kist yapıyor diye bağırıyorlar kullanmasanız daha iyi cildinize hava aldıran fakat terlediğinizde pis koku yerine mis gibi parfüm kokusu yayan sabunlar var ben kullanıyorum çok memnunum tavsiye ederim a.s.a.s.

Arkadaşlar bu koltukaltı ter bezlerini aldırmak gerçekten kesin çözüm mü? Veya şu ets dediğiniz şey nedir?? Bende düşünüyorum bunları ancak fiyatları filan pahalı gibi geldi bana...

Arkadaşım benim nacizane fikrim doktorlar koltuk altı deodorantlarını ve de bu sabun şeklinde güzel kokuluları bile önermiyor göğüsde kist yapıyor diye bağırıyorlar kullanmasanız daha iyi cildinize hava aldıran fakat terlediğinizde pis koku yerine mis gibi parfüm kokusu yayan sabunlar var ben kullanıyorum çok memnunum tavsiye ederim a.s.a.s.

nazcım ne kullanıyorsun sen? kendim için değil eşim için alayım bari. çok şükür byle bir sorunum yok.:nazar:

maxim'i gece temiz koltuk altına sürüp, sabah yıkamanız lazım. vücutta sürülü kalmamalı. eğer tüylerinizi aldıktan sonra yaparsanız, feci yakar (tecrübeyle sabittir):mymeka: yeni epilasyon yapılmamış olmasına dikkat edin. ayrıca ince tabaka yeterli oluyor. ben 13-15 ay kullandım. ama 12 günde bir falandı başta. sonra da 1-1,5 ayda bir. burada hangi başlığa yazmıştım hatırlamıyorum ama ağustos'ta en son kullanmıştım. hala sürmedim.kaydirigubbakcemile2 sorunum da yok. sositososito

arkadaşlar bu maxim roll on koltuk altında siyahlaşmalara neden oluyor diye duydum doğrumudur..

arkadaşlar bu maxim roll on koltuk altında siyahlaşmalara neden oluyor diye duydum doğrumudur..

ben de öyle bir soruna yol açmadı. ancak kullanım sıklığı,cilt tipi ve rengiyle alakalı olabilir belki. ben beyaz tenliyim. en sık kullanımım 7-10 günde birdi ilk aylarda. sonrasında 15 günde bir, 21 günde bir ve ağustos'tan beri sürmedim hala yeni yeni ufak ıslaklıklar oluşmaya başladı, çok terlediğimde. kaydirigubbakcemile2

ben de öyle bir soruna yol açmadı. ancak kullanım sıklığı,cilt tipi ve rengiyle alakalı olabilir belki. ben beyaz tenliyim. en sık kullanımım 7-10 günde birdi ilk aylarda. sonrasında 15 günde bir, 21 günde bir ve ağustos'tan beri sürmedim hala yeni yeni ufak ıslaklıklar oluşmaya başladı, çok terlediğimde. kaydirigubbakcemile2

canım teşekkür ederim.. bende beyaz tenliyim tek korkum bu leke olayı olduğundan almıyordum ama kesin alcam.

Maxim i bende internetten aldım. (izmir) Çok fazla terliyorum ve tüm kıyafetlerim siyah ve beyaz bu yüzden ıslaklık rahatsızlık veriyor huzursuz ediyor beni.

Maxim 3 kere kullandım ve koltuk altımda aşırı yanma, kaşıntı yaptı. Ve bir kaç gün sonra farkettim ki koltuk altlarımı bu ürün yakımış. O karartılı halindense ıslak olamsını tercih ediyorum şu an.

Bu ürünü ilk defa kullanacakların ilk önce küçük bir alanda deneyip ondan sonra kullanmaları. Şu an koltuk altlarımın rengş düzeldi ama epey zaman aldı malesef.

Maxim i bende internetten aldım. (izmir) Çok fazla terliyorum ve tüm kıyafetlerim siyah ve beyaz bu yüzden ıslaklık rahatsızlık veriyor huzursuz ediyor beni.

Maxim 3 kere kullandım ve koltuk altımda aşırı yanma, kaşıntı yaptı. Ve bir kaç gün sonra farkettim ki koltuk altlarımı bu ürün yakımış. O karartılı halindense ıslak olamsını tercih ediyorum şu an.

Bu ürünü ilk defa kullanacakların ilk önce küçük bir alanda deneyip ondan sonra kullanmaları. Şu an koltuk altlarımın rengş düzeldi ama epey zaman aldı malesef.

geçmiş olsun a.s. çok haklısınız, aslında cildimize uygulayacağım yeni ürünlerde hep yapmamız gereken bir şey belki de. düşünün halıya, kumaşa bir şey uygulamadan deneriz, ama kendi cildimizin değerini bilemiyoruz maalesef :eek:

benim tam hatırlamıyorum ama 2. ya da 3. kullanmam da yanma olmuştu feci şekilde. ancak ilk kullandığımda olmadığından nedenini bulmam kolay olmuştu. çünkü akıllı bendeniz, makineyle koltuk altı tüylerini alıp, bir güzel açık kıl köklerinin üzerine sürdüğümden cayır cayır kıpkırmızı olmuştum. ardından deri onarıcı krem tedavisi :mymeka:

sonrasında çok dikkat ettim buna. ama tabii ciltten cilde fark eder, bazı arkadaşlarda epilasyon olmasa da tahriş edebilir.

yeri gelmişken tekrar hatırlatayım, gece yatmadan yıkanmış koltuk altına sürüp, sabah kalkınca sürülen bölge yıkanacak! ben dün gece sürdüm ağustos'tan sonra ilk defa. son 1-2 haftadır ufak lekelenmeler başlamıştı.

Çok teşekkür ederim. a.s.
Dediğiniz gibi çok araştırıyoruz ama kullanırken ( belkide verdiğimiz ücrettendolayı :)) ) gerekli özeni göstermiyoruz.

Arkadaşlar içinde aliminum olan koltuk altı rolon ları kanser riskini artırıyor :KK43: bunun içindede var altta yazdığı gibi...

Maxim Hakkında Herşey..

Maxim terlemeyi nasıl durdurur?
Aluminum Chloride en sık kullanılan terlemeyi önleyici etken maddedir. Maxim, içeriğindeki % 12,6 Aluminum Chloride sayesinde ter bezi kanallarının deri yüzeyine açıldıkları yerde mekanik engel oluşturup salgı hücrelerinde küçülme yaparak etki gösterir.
Maxim’ i nasıl ve ne zaman kullanabilirim?
Ter bezlerinin geceleri inaktif olması nedeniyle gece yatmadan önce kuru ve temizlenmiş koltukaltına uygulanmalı, ertesi sabah yıkanmalıdır
Maxim’ i diğer deodorantlardan ayıran özelliği nedir?
Maxim, bir deodorant değil antiperspirant yani terlemeyi önleyici bir üründür. Koku içermez bu özelliği ile istenmeyen koku oluşumuna neden olmaz.
Maxim’ in bilinen bir yan etkisi var mıdır?
Maxim, cilt pH’ ı ile son derece uyumlu bir üründür. Rapor edilen hiçbir ciddi yan etkisi yoktur. Ancak çok nadir olarak ciltte hafif kızarma, kaşıntı hissine sebep olabilir. Bu durumda Maxim’ e kısa bir süre ara vermek yeterlidir.
Maxim’ i hangi sıklıkla kullanabilirim?
Başlangıç olarak, her gece terlemeniz duruncaya kadar sürebilirsiniz. Daha sonra ise haftada 1 ya da 2 kez uygulamanız yeterli gelecektir. Terleme devam ettiği sürece maxim kullanımına devam edilmesi gerekecektir.
Alacağım 1 kutu Maxim’ i yaklaşık ne kadar süre kullanabilirim?
Maxim, uzun süre kullanabileceğiniz ekonomik bir üründür. Aldığınız ürünü yaklaşık 3 ay kullanabilirsiniz.

Arkadaşlar içinde aliminum olan koltuk altı rolon ları kanser riskini artırıyor :KK43: bunun içindede var altta yazdığı gibi...

Maxim Hakkında Herşey..

Maxim terlemeyi nasıl durdurur?
Aluminum Chloride en sık kullanılan terlemeyi önleyici etken maddedir. Maxim, içeriğindeki % 12,6 Aluminum Chloride sayesinde ter bezi kanallarının deri yüzeyine açıldıkları yerde mekanik engel oluşturup salgı hücrelerinde küçülme yaparak etki gösterir.
Maxim’ i nasıl ve ne zaman kullanabilirim?
Ter bezlerinin geceleri inaktif olması nedeniyle gece yatmadan önce kuru ve temizlenmiş koltukaltına uygulanmalı, ertesi sabah yıkanmalıdır
Maxim’ i diğer deodorantlardan ayıran özelliği nedir?
Maxim, bir deodorant değil antiperspirant yani terlemeyi önleyici bir üründür. Koku içermez bu özelliği ile istenmeyen koku oluşumuna neden olmaz.
Maxim’ in bilinen bir yan etkisi var mıdır?
Maxim, cilt pH’ ı ile son derece uyumlu bir üründür. Rapor edilen hiçbir ciddi yan etkisi yoktur. Ancak çok nadir olarak ciltte hafif kızarma, kaşıntı hissine sebep olabilir. Bu durumda Maxim’ e kısa bir süre ara vermek yeterlidir.
Maxim’ i hangi sıklıkla kullanabilirim?
Başlangıç olarak, her gece terlemeniz duruncaya kadar sürebilirsiniz. Daha sonra ise haftada 1 ya da 2 kez uygulamanız yeterli gelecektir. Terleme devam ettiği sürece maxim kullanımına devam edilmesi gerekecektir.
Alacağım 1 kutu Maxim’ i yaklaşık ne kadar süre kullanabilirim?
Maxim, uzun süre kullanabileceğiniz ekonomik bir üründür. Aldığınız ürünü yaklaşık 3 ay kullanabilirsiniz.

tekrar uyarmak istedim almayı düşünen arkadaşları...
benim gibi ilk kullanımdan sonra bile 10 gün terleme olmazsa, çok seyrek kullanacağınız için 6 ay kadar bitmeyebilir ürününüz. son kullanma tarihine dikkat edin, lütfen! yerimseniben

Bende maxim kullandım ve gerçekten çok memnunum.ılk birkaç gün sürekli kullandım daha sonra 3-4 günde bir şimdi haftada 1 gibi.Bir ara hafiften bir kaşıntı ve kızarma olur gibi oldu ve geçti.Tavsiye edenlere dua ediyorum hihoyyyt

arkadaslar cok sık terleme normal degıldır kılolularda daha sık gorunur..baska bır hastalık olabılır ter bezlerınızde problem olabılır.koltuk altını sık sık epılasyon yapmak terlemeyı azaltır vede ben rolon surdukten 1 dk sonra ustune nıveanın pudralı deosunu sıkıyorum pembe olanı...sadece rolon surersenız ıyıce terler...bence yınede bır uzmana gorunun..ve yaglı yıyeceklerden kaçının

X