tarçın,çörekotu ve balla hamile kalan var mı?

lifeisgood

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Temmuz 2007
308
7
:uhm:Arkadaşlar bu karışımı forumda okudum ve bu ay aksatmadan yedim. Şimdi beklemedeyim. Beklemek çok sıkıcı. Çok merak ediyorum bu karışımı yiyip de hamile kalanlar oldu mu aranızda?

evet canım ben bu karışımı kullandım ama sadece çörekotunu havanda toz haline getirdim ve balla karıştırıp günde birkaç tatlı kaşığı yemiştim. o ay hamile kaldım ama maalesef düşük oldu. ama bilmiyorum tabi çörekotumu işe yaradı yoksa 1 ay önce rahim filmi çektirmiştim omu etkiledi artık Allah bilir. umarım senin de işine yarar ve hamile kalırsın. ben bu ay tekrar kullanıyorum. ama şu sıra pek tatlıyla aram yok o yüzden çörekotunu yoğurtla karıştırıyorum ve içine de bir miktar safran tozu atıyorum. safran da yumurtalıklar için iyiymiş bilgin olsun.

tarifini yazarmısın tuğba? ben de deneyim. tabi şu adet gecikmem sonra erince başlarım artık.

tarifini yazarmısın tuğba? ben de deneyim. tabi şu adet gecikmem sonra erince başlarım artık.

Canım tarçını, çörekotunu ve balı macun haline gelecek şekilde karıştırıyorsun. Öyle gramajı falan yok bende göz kararı yani. Sonra hergün sabah akşam 1 tatlı kaşığı yiyorsun. Yumurtaların gelişmesine çok faydalı.
İnşallah faydasını görürüz canım.a.s.

valla ben iki ay denedim,faydası olmadı.ama devam ediyorum inşallah olur arkadaşlar.

X