bebegim emmek istemiyor

gulce2008

zeynep
Kayıtlı Üye
16 Haziran 2008
895
4
Gunde 7 8 kere emmek isteyen bebegim birkac gundur 4 kere bile emmiyor. ben zorluyorum, istemiyor baska birseyde vermiyorum hastami oldu istahimi kesildi uzuluyorum ya ne yapsam baska birsey vermeyimi denesem 1 hafta sonra 4 aylik olacak.

canım ya bizdede aynı dert var kızım 2-3 gündür biraz emip bırakıyor fazla emmiyor sanırım sıcaklardan oluyor. en azından ben öle düşünüyorum. :uhm:

Gunde 7 8 kere emmek isteyen bebegim birkac gundur 4 kere bile emmiyor. ben zorluyorum, istemiyor baska birseyde vermiyorum hastami oldu istahimi kesildi uzuluyorum ya ne yapsam baska birsey vermeyimi denesem 1 hafta sonra 4 aylik olacak.

canım ısrarla devam et benim bebeğimde bıraktı tam 1 ay emmmedi sonra tekrar başladı sakin ol biberon verme kaşıkla ver sütünü...onun emme içgüdüsü halen var ve emmek isteyecektir..

sagolun arkadaslar tesekur ederim sicaklardandir ins biberonda vermiyorum boyle ac ac duruncada uzuluyor insan.duzene girer ins bebislerimiz.

canım ya bizdede aynı dert var kızım 2-3 gündür biraz emip bırakıyor fazla emmiyor sanırım sıcaklardan oluyor. en azından ben öle düşünüyorum. :uhm:

aynı şeyi bende yaşyorum arkadaşlar 3-4 gündür sağ göğsümü güzel emiyo sol göğsüme gelince daha bikere çekmeden yüzüme bakıyo ve katıla katıla gülüyo daha 5 aylık çocuk şimdiden oynamaya başladı inanılcak gibi değil ya ama önce emziriyorum yetmiyo sonra mama yapıyorom sonra rahat rahat uyuyo bacaksızlar daha şimdiden annelerini nasıl da oynatıyolar:sm_cool:

benımkıde uc aylık aynı sorun var bende ıstemyınce vermıyorum
gecelerı uykusunda emıyor

gunduzlerı ısteyınce emıyor

canım bızdede aynı dert var 3 gundur ben doktora bıle goturdum hıc bır sorunu yok,emmek ıstemıyor emersede sadece sol gogsumu emıyor ,sağı ancak uykuda verıyorum bugun sagıp ıcırdım,bende sıcaktan dıye dusunuyorum ,15 gun daha bekleyıp 5 aylık olunca ek gıdalara baslamayı dusunuyorum

korkma cnm sıcaklardan bebıslerınde ıstahı kesıldı benım oglumda 4 saatte bır yıyor bı kac gundur ama ıstedıgı zaman keınlıkle ver acıktımı alıcak baska sansı yok

arkadaşlar aynı dert bendede var ve çok korkuyorum bebeğim emmeyi bırakacak diye. bundan 2 hafta öncesine kadar deli gibi emme isteği olan 1 saat emmediğinde çığlığı basan bebek şimdi göğsümü verdiğimde ağlıyo. afedersiniz öğüyo hani kusacağımız zaman olur ya aynı öyle... ne yapmalıyızı sıcaklardan mı yoksa başka bi nedeni mi var acaba

kızlar bebek emmeyince hemen mamamı vereyim demeyin benim sürekli meme emen oğlum 3 ayını doldurunca emmemeye başladı ama hiç bir şey yedirmedim belli aralıklarla zorla ağzına sağmaya başladım 1 hafta gibi sonradan yine emmeye başladı şimdi 7 aylık halen emiyo

üüüüüüüüühühüüühühüüüü benmkide yaklaşık 10 gündür azcık emiyo bi igöğğüsümü emip bırakıyo ve aradan 3-4 saat geçince diğerini emiyo yaaaaaa resmen isyan ediyorum zorlayıncada bas bas bağırıyo daha 2.5 aylık düzene girermi emmeyi bırakacak die çok korkuorum

benim kızım da iki aylık olduğundan beri emmek istemiyo şu an dört buçuk aylık. artık kaygıyla emzirmekten yoruldum neden emmek istemediğini çözemedim kucağıma alıp emzirme pozisyonuna geçtiğimizde ağlamaya başlıyo aç olduğunda gündüzleri yatamıyo gecede sıksık uyanıyo çözüm bulan olursa yazsında bizde deneyelim.

meraba canım benimde bebyim üç buçuk aylık emmesinin nedeni sabunun veya parfümünün değişmesi olabilir...

bende işe başladığımda ve hemen hemen 3 -4 ay gibi bir süre bu sorunu yaşadım..ancak geceleri emiyordu,işten geldiğimde küsüyordu bana henüz 4-5 aylıktı,terler içinde kalıyorduk ve oğlum etini kesiyorlar gibi ağlıyordu emzirmek isteyince,adaklar adadım ve gerçekleştirdim bunada çok inanıyorum,bunun birçok nedeni olabilir sizin vücut kokunuz yediğiniz şeyler ki sarmısak,lahana kereviz gibi şeylerin atılımı bir haftayı buluyor,sizin kullandığınız sabunun kokusu,birde o dönemde birşey öğrenmişltim çok uzun süre emmeyince süt ekşiyormuş o zaman dahada emmek istemiyor emmedikçe ekşiyor(görümcem doktor o söylemişti)sık sık sağın tazeleyin sütünüzü..şimdi bebişim 11 aylık maşallah her verdiğimde emiyor..

:nazar:arkadaşlar ben bir doktor olarak sıcaklardan bunaldıklarını iddia ediyorum benimde evladım var onunda emmesi kesilmişti bugün emdi.yani korkulacak birşey yok ama isterseniz doktora gösterin

X