Veet Agda Bantlarıni Kullananlar Var mi ?

A

ALAGUL1983

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi ALAGUL1983
arkadaşlar aranızda veet agda bantalrı kullanan varmı memnunmusunuz?

• Konu Sahibi ALAGUL1983
Ben denedim bir ara veet ağda bantlarından aslında çok güzel sonuç verio özellikle bacaklarda ama iki yada üçünce kez üstüste alınca fazla kıl çekemıosunuz gitgide azalıo etkisi çok fazla kullanmak lazım oda baya pahalıya gelıyo bana gore. ama bacak dışı koltukaltı falan için gayet ideal. birde yüz için olanını kullandım ondan baya memnun kaldım :1closedeyes:

• Konu Sahibi ALAGUL1983
bikini bolgesinde kullanilsa nasil olur acaba

• Konu Sahibi ALAGUL1983
Ben bikini bölgesinde kullandım ağda bandını ortadan kesip rahatlıkla kullanabilirsiniz ağda etkisi gösteriyo ama normal ağdadan daha rahat bi kullanım. sesuyu da kullandım sesu mu veet mi derseniz kesinlikle sesu. sesunun tamamı sir daha iyi alıyo kılları ve daha geç çıkıyo

• Konu Sahibi ALAGUL1983
Bende kullandım Çok memnun kaldım.temiz iş yani.hala da kullanıyorum.Kuaföre para vereceğime kendim yapıyorum.Annemde yardım ediyo bazen ulaşamadığım yerlere.Kıllar da geç çıkıyo ve azalıyor.Tavsiye ederim.Ben geçen Foryou dan aldım başka bir marka oda veet kadar etkili ve iyiydi.bacak için yüz için koltuk altı için ayrı ekleri de vardı içinde.bir de silme mendili.Ben beğendim.

• Konu Sahibi ALAGUL1983
Bende biara kullandim cok memnun kaldim.. ama kisiden kisiye degisebilir sen dene istersen...

• Konu Sahibi ALAGUL1983
arkadaşlar merhaba benim bacaklarım makina kullanımından kaynakalanan batıklar oluştu o yüzden ağda yapmak istiyorum bi süre bu bantlar diğer ağdalar gbi ölü deriyi alıyo mu??? ilk kez yapacağım için kolay olsun istiyorum da

• Konu Sahibi ALAGUL1983
Veet ağda bandı çok pratik, acil durumlarda kurtarıcım diyebilirim. Elimle ısıtıp, tık tık çekiyorum, hemen bitiyor.

evet bende kullanıyorum ondan ama bi paket yetmiyo bazen kullanımı uzun ömürlü olmuyo yani..yerimseniben

Ya bu sirli ağda bantları iki seferden fazla yapışmadığı için bir paket çabucacık bitiyor vi-vet i yeni almıştım daha işim bitmeden bantlar bitti epilatör de batık çok oluyordu ama buda böyle pahalıya patlıyo yaa

kıslar acil durumlarda çok pıratik olabilir ama bence , rol-on ağda alın hazır ağda bezini istediğiniz yere göre kesin rol-onu kestiğiniz bezin üzerine sürün ya piştırın çekin hem biyeriniz batmıyo yapiş yapiş olmuyo hem pratik hem kolay ben burda öğrendim ve ilk defa geçen haftalarda bacağıma yaptım ağda yapamayan biri olarak ben yaptım szide yapabilirsiniz. ama ağda yapamayanlar için hazır bantlar iyi olur nacizane fikrim..

arkadaşlar merhaba benim bacaklarım makina kullanımından kaynakalanan batıklar oluştu o yüzden ağda yapmak istiyorum bi süre bu bantlar diğer ağdalar gbi ölü deriyi alıyo mu??? ilk kez yapacağım için kolay olsun istiyorum da

cnm o batıkları geçirmek için kabak lifinle 10sn kadar ovuşturman yeterli (dairesel hareketlerle)
bnde ağda bantlarını kullanıyorum bacağımda ama biraz sert çıkıyor kıllar:KK43: sizinde öylemi kızlar?

evet bende kullanıyorum ondan ama bi paket yetmiyo bazen kullanımı uzun ömürlü olmuyo yani..yerimseniben

eğer bir ağda bantınla 2kere cekip atarsan olmaz cnm:) ben öyle yapmıyorum tek bacağıma 1ağda bantı çift taraflı yetiyor.. katlayıp tekrar elimle ısıtıp tekrar alıyorum o zaman avantajlı oluyor sende dene tavsiye ederim :)

ayy bende ilk defa yüz için kullanmayı düşünüyorum bu konyu açtığınz çok iyi olmuşsengözlerimebaksanabyüzümü ilk defa alıcam ve veetle almayı düşünüyorum tavsiye ediyo musunz arkadaşlarr

ayy bende ilk defa yüz için kullanmayı düşünüyorum bu konyu açtığınz çok iyi olmuşsengözlerimebaksanabyüzümü ilk defa alıcam ve veetle almayı düşünüyorum tavsiye ediyo musunz arkadaşlarr

yüzünün hangi bölgesini tamamını alıcaksan hiç alma canım sonradan daha berbat oluyor.neyle alırsan al ben görüyorum kadınlarda sakal qibi çıkıyor.:uhm: ama eğer bıyıklarını alıcaksan ben alıyorum cok da guzel alıyor:KK66:

ben sadece bıyıklarımı alıcam canım ne diyosn ii midr sence ya bıyıklarımı almam lazım aşırı taktım çok sinirlerim bozuluyo öyle aşırı değil ama bn insanlarla konuşurken sürekli baktıklarını düşünyorum kompleks yaptım :1no2:

ben sadece bıyıklarımı alıcam canım ne diyosn ii midr sence ya bıyıklarımı almam lazım aşırı taktım çok sinirlerim bozuluyo öyle aşırı değil ama bn insanlarla konuşurken sürekli baktıklarını düşünyorum kompleks yaptım :1no2:

eğer bıyıklarını alıcaksan al canım ben bıyıklarımı ağda bantıyla alıyorum bişey olmuyor :KK66:ama dikkat et dudağını koparma :)

kızlar deneyen arkadaşlar emmnun kalmıslar bende deneyeceğim bıyıklarınız sır agda ile alın o azaltıyor hem tüyleri

X