Saç Şekillendiriciler Elidor krem 7/24 mü? Pantene krem 7/24 mü?

- SwééT -

~ Rengarenk ~
Kayıtlı Üye
24 Ocak 2008
387
2
arkadaşlar bugün elidor'un ambalaj değiştirdiği/yenilediği krem 7/24'ün kıvırcık saçlılar için olanını aldım ve kullandım fakat eskisi gibi etkili değildi hayal kırıklığına uğradım :KK43: ben saçlarımı onunla sevmeye başlamıştım ama şimdi napıcam bilmiyorum :KK43: acaba aranızda yenilenen elidor'u kullanan var mı? ve bide pantene'nin 7/24'ünü deneyenler varsa onların yorumlarını almak istiyorum eski elidor gibi etkili mi?

Son düzenleme:
bende pantene kıvırcık saçlılar için olanının kullanıyorum. elidordan daha çok bağeniyorum. devamlı onu kullanırım. hatta bu serinin düz saçlar için olanını da kullanıyorum. arada bir. o da kıvırcık saçlara güzel dalgalar yapıyor.

bu tarz ürünleri kullanmak şu açıdan mantıklı bunlar saç tellerini kaplıyorlar tabaka halinde ve fön çekerken düzleştirirken filan koruyorlar o açıdan kullanmak iyi ben de pantene alayım bari okypete ciğim senin saçların harika zaten su dalgası gibi nazar değmesin maaşALLAH cnm ben de hemen pantene alayım:)))))))

genellikle fönlü kullanıyorum saçımı şakkıdı
ama sıkıldığım zamanlar saçlarım dalgalı olduğu halde düz saçlar için olan "mor rengi" kullanırım
çokta memnunum :icecream:
yeni serisini kullanmadım ama bu rengin küçük boyunu alıp deneyebilirsin
pantene de güzel ama asla avon alma:kahve:

pantene güzel ama dikkat et üstünde light yazmasın o bişeye yaramıyo pek çünkü. kabarıyo baya. normalini al

bende panteneınkını kullanmıştım. oda agırlık yaptı saçıma ama elidorunkı kadar değil.elidor resmen yapıştırıyordu saçımı. pantenı onerırım

sağolun arkadaşlar dün dikkat ettim yenilenen elidor'un kıvırcık saçlılar için olanı gri renkte artık turuncu değil yanlış almışım yani ama griyi kullandın yine eskisi gibi olmadı :KK43: panetene'i deniyim bide bakalım inş. memnun kalırım

Ben saçlarımı açık kullanmıyorum pek özelliklede yazın. Sıcakta fenalık geliyor.bir yere gidecek olursam fön çektiriyorum. Elidor 7/24 kullandım hep. saçlarım kabarık çok. ben de hem açmak hem de sönük dursun diye kullandım. sabah kalkınca bonus kafa olmuyorum. Glissin spreyi var onu kullandım bir süre. gayet memnundum. Elidor bitti bide küçük boy pantene deneyim bakalım.a.s.

ben elidorun yeni ambalajındaki hareketli bukleleri kullandım yani biraz kullandım hiç umduğum gibi deil saçlarım yine tülerio en iyisi hobby jole normal geldi saçlarıma onu yapıom artık

kızlar bioblasın durulanmayan saç kremi var ben kullanıyorum memnunum 2 aydır kullanıyorum çabuk şekil alıyo ve taramasıda kolay oluyo hem bitkisel tavsiye ederim avonunkide güzel ama bioblas kullanın

ben pantene ninkini kullanıyorum dalgalı saçlar için olanı elektriklenmesini hiç önlemedi ama elidor daha önce kullandım tam hatırlamıyorum ama sanırım işe yaramıştı işe yarar bişiler arıyorum

ikisini de kullandm..elidor saçı çok ağırlaştırıyor ve yapış yapış yapıyor hiç beğenmedm fakat o ilk çıktığında fazla alternatif olmadığı için onu kulanıordum

pantenin sadece 1 tüpünü kullandm fakat elidordan ka t be kat ii kesnlkle..en azından kokusu daha hoş we saçı ağırlaştırmıor

fakat şmdii ikisini de kullanmıorum

pantene klasik 7/24 çok güzeldi ama piyasadan kalkmış light ise kötü açıkçası hiç bir işe yaramıyor...elidorun kinide denedim o da eh işte... nedense tutulan ürünleri piyasadan hemen kaldırıyorlar. Şu anda krem tarzında saçları sertleştirmeyen yıpratmayan bir şekillendirici arıyorum ancak bulamadım..saçlarım kıvırcık fikir verirseniz sevinirim.

X