Sivilceli Ciltler Sivilceler için limon suyu

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri

jujuuum

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Haziran 2008
4
0
39
arkadaslar sıvılcelere lımonsuyu surun derım ben ıı faydasını gordum bıde aspırını ezıp bıraz lımon suyu ve bebek pudrası ıle karıstırıp 15dk yuzunuzde bekletın bnm suratım ııden ııye duzeldı sızde deneyın sıvılcesı olan arkadaslarrrr :içelim:

ha bıde burda okumustum bepanten madecassol ve bepanten plus karısımı 1haftadır kullanıom soruolar ne kullanıon duzeldı lekelerın dıe bılgınızeyerimseniben

eger gozdeki kizariklari almak icin damlaniz varsa onuda surebilirsiniz sivilceye kirmiziligini alio kalan izlerdede ise yario ben kendim yapiorum baya degisme war

Ben de sivilce çıkmıyor artık çok şükür ya...
Benzamycin kullanıyorum, işe yaradı baya...
Çıkarsa küçücük çıkıyor ve oda bi kaç güne geçiyor =)
Ben de adet düzensizliğide var sanırım ondan birde sivilce çıkıyordu, artık tedavi görüyorum... Geçiçek hepsi inş =)
Umarım herkes kurtulur bu sivilce derdinden :teselli:

arkadaşlar benim sağ yanağım pürüzsüzdü ama sol yanağım hep sivilce ve izleriyle doluydu ( tlf konuştuğum ve sürekli çıkan sivilceleri sıktığım taraf) kullanmadığım jel ilaç sabun doğal yöntem kalmamıştı 2 yıldır. ama en son annemin ısrarları üzerine ( kendisi baby face olup formülüde hacışakir sabun-limon-arko üçlüsüdür :KK70: ) bende normal el sabunuyla yıkayıp gül suyuyla silip en sonda bepanthene plus krem (mawi olanı) kullanmya başladım we şuan cildim süper. inanırmısınız sol yanağımda böle karıncalanmalar hissediorum we ne sivilce kaldı nede iz. allık sürüp çıkıorum :)) herkese tawsiye ederim bepantheni..

arkadaşlar bu bepanten merhem olan mı acaba bende yanıklara ve lekelere iyi geldiği için bugünden itibaren evde bulundurduğumuz merhemi sürmeye başladım. kimseyede söyleyemedim çünkü o kadar bıktım ki sivilcelerimden artık tahammülüm kalmadı. bu dediğiniz bepanten merhem olan değil mi şütfen biri bana evet desin yaa :KK43:

benım bı arkadasım cıldıne tonık gıbı lımon suyu sur dedı ama emın olamadım cok kurutur belkı diye. bu konuda fikri olan varmı?

Ben birkac kez limon surmeyi denedim yuzume. Ama benim yuzumu felaket yakti, daha 1 dk gecmeden soguk suyla yikamak zorunda kaldim. sizinkini yakmiyor mu?!

arkadaşlar bende kullandım bi iki hafta ,,çok pişman oldum ..yüzümde çukurluklar oluşturdu..kullanmadan iki kez düşünün sanırım her cilt tipine uygun değil..bilginize..

limon suyunu gul suyuyla karistirirsaniz fazla yanmiyor hem cilde tazelik veriyor kurutmuyor sadece limon hem cok yakar hem kurutur.

arkadaşlar bu bepanten merhem olan mı acaba bende yanıklara ve lekelere iyi geldiği için bugünden itibaren evde bulundurduğumuz merhemi sürmeye başladım. kimseyede söyleyemedim çünkü o kadar bıktım ki sivilcelerimden artık tahammülüm kalmadı. bu dediğiniz bepanten merhem olan değil mi şütfen biri bana evet desin yaa :KK43:

Canım merhem olanı çok yağlı krem diye yazıcak üstünde onu kullan.

arkadaşlar benim sağ yanağım pürüzsüzdü ama sol yanağım hep sivilce ve izleriyle doluydu ( tlf konuştuğum ve sürekli çıkan sivilceleri sıktığım taraf) kullanmadığım jel ilaç sabun doğal yöntem kalmamıştı 2 yıldır. ama en son annemin ısrarları üzerine ( kendisi baby face olup formülüde hacışakir sabun-limon-arko üçlüsüdür :KK70: ) bende normal el sabunuyla yıkayıp gül suyuyla silip en sonda bepanthene plus krem (mawi olanı) kullanmya başladım we şuan cildim süper. inanırmısınız sol yanağımda böle karıncalanmalar hissediorum we ne sivilce kaldı nede iz. allık sürüp çıkıorum :)) herkese tawsiye ederim bepantheni..

Canım aynen benm durumm..! arko dedğin ne ?

X