Normal doğum yapanlar!???

normal doğum yaptım ve çok kolay bi doğum oldu korktuğum gibi değilmiş son ayımda hergün en az 3 hurma yerdim ve doğuma giderken 3 er kez yasin-i şerif okunmuş zemzem içtim ve doğumdan sonrada ve bebeğim doğduğunda da zemzemden onun dudaklarına da sürdüm . birde son güne kadar yürüdüm gezdim inş sizinkide kolay bi doğum olur inş sağlıcakla kucağınıza alırsınız hamişler bebişlerinizi

Hurma olayını bende duydum bende yemeye başladım. Zemzem suyumuz yok. Onun yerine 3 Pirinç 1 hurma 1 de karanfili kilitli poşete koydum Yasin fetih felan okuyorum. Doğuma gdrkn yanıma alcam. Ağrılar geldiğinde bi arakadaşım öyle yapmış... Hayırlısı

bende hergün hurma yemeye başladım....düzenli yürüyorumda haraketliyim yanii...inş normal ve kolay bir doğum olur..hepimizinkide...Allah yardım eder....

bu arada hurma magnezyum eksikliğinizide giderip bundan doğacak ağrılarınızı hafifletiyor

Hıııı??? Daha mı az şiddetliiikafamçokkarıştı Soulcuum fazla iyimsersin canım beniim :teselli:

Güzel hamişlerimizi Korkutmanın alemi yok dimi :teselli:
Hem zaten benim çektiğim normal dogum sancısı regl sancısından biraz fazlaydı..
tabi regl sancısı da kişiden kişiye degişir,Dogum sancısıda...
Suni sancı da aynı şekilde..

meraba kızlar akıntım biraz yoğun kasıklarımda aşırı ağrı var birde karnım çok sert doğumummu geliyo acaba

X