Çin takvimi hakkındaki düşünceleriniz? Yoka gerçekten doğru mu? Test Edelim mi?

benim çin takvimine göre erkek olması lazımdı ama ne mutlu ki benim prensesim varr

seadeniz canım senin 22 yaşa bakman lazım çünkü yıl olarak bakıoz o zaman doğru yani kız gözüküyo

ben pek inanmıyorum cünkü iki kere hamilellik geçirdim ikisinde de kız cıkıyodu ama benim kiler erkek ti.......sırnaşık şey

arkadaşlar benimki çin takviminde erkek ve doktorumda %90 erkek dedi ben inanıyorum mantık değil ama geçmişte biçok şey bu şekilde öğreniliyormuş tıp ve diğer yöntemlerin hiçbiri olmadan

arkadaslarım ben 15 agustos 1980 dogumluyum.şimdi yıla göremi bakıcaz 29 dan gün aldım yani 2008 olarak bakarsak tam 28 yasında mı oluyorum kafam çok karıştı eger 28 yasındayım dersem kız 29 yasındayım dersem erkek çıkıyo sene olarakmı hesaplıycaz......çin takvimi bir çok arkadasımda tuttu ben pek inanmıyorum bilimsel bakıyorum ama bir taraftanda hoşuma gidiyor yaa tutarsa.....bana biriniz anlatsın ne olur nasıl hesap yapıcam 26mayıs hamile kalma tarihim doğum tarihim agustos 1980

arkadaslarım ben 15 agustos 1980 dogumluyum.şimdi yıla göremi bakıcaz 29 dan gün aldım yani 2008 olarak bakarsak tam 28 yasında mı oluyorum kafam çok karıştı eger 28 yasındayım dersem kız 29 yasındayım dersem erkek çıkıyo sene olarakmı hesaplıycaz......çin takvimi bir çok arkadasımda tuttu ben pek inanmıyorum bilimsel bakıyorum ama bir taraftanda hoşuma gidiyor yaa tutarsa.....bana biriniz anlatsın ne olur nasıl hesap yapıcam 26mayıs hamile kalma tarihim doğum tarihim agustos 1980

canım bitirdiğin yaş 28 olduğu için 29 yaşına bakıcaksın çünkü ay olarakta bitirdin 28i o yüzden erkek canım tabi Allah bilir rabbim hayırlısını versin bir nefeste kurtarsına.s.

sen 28 yaşını doldurmadan hamile kalmışsın.yani 27 yaş,mayıs çaprazlamasına bakacaksın canım.ben kasım79 doğumluyum,hala 28 yaşındayım.mesela

canım bitirdiğin yaş 28 olduğu için 29 yaşına bakıcaksın çünkü ay olarakta bitirdin 28i o yüzden erkek canım tabi Allah bilir rabbim hayırlısını versin bir nefeste kurtarsına.s.

amin canım inş Allah saglık versin ne olursa olsun hiç önemli degil ama insan merak ediyo iştee,yarın belli olursa cinsiyetini söylüycek doktor ama genede merak acaba tutucak mı tşk ederim duaların ve aydınlattıgın için....

böyle şeylere hiç ınanmadım herseyde erkek cıktı ve bebısımde erkek tesadüf mü gerçeklik var mı bilemiyorum

benim de ilgimi cekmıstı hamıleyken aslında ınanasım da gelmedı ama merak ıste baktım kız cıktı ve kızım oldu arkadasım ıcın bakmıstım onda da kız cıktı dogrulugu tartısılır tabı

ya arkadaşlar.bu ay bizim ilk denememiz.çin takvimine göre bu ay yapabilirsek:)erkek.ama yorumcu'ya göre bu ay sadece 2 gün erkek denk getirebilirmişiz.ovulasyon günüm de bile kız çıkıyor yorumcu'da?allah'ın takdiri elbet ama ikisini de deneyen kimse yok mu?

valla kızlar çin takvimine inanmıyorum ama genede merak ederek baktım ben agustos yada eylülde hamile kaldım tam bilmiyorum çin takvimine göre erkek diyo ve aşermemdede etrafımdakile erkek diyolar ama yinede herşeyin en iyisi rabbim bilir hayırlı evlat versinde ne olursa olsun kız yada erkek eşimde bende aynı düşüncedeyiz ama o kadar çok sabırsızlanıyorumki cinsiyetini ögrenmeeeeyi sabırsızlıkla bekliyorum yani şuan 2 bucuk aylık olduk bebegimle hepimize haktan hayırlısı olsun inş

X