Çin takvimi hakkındaki düşünceleriniz? Yoka gerçekten doğru mu? Test Edelim mi?

Benim bu takvime göre kızım olacak çıkıyor.Tesadüf mü bilemem ama takvim doğru çıktı, drum kız diyor.

21 yaşında hamile kaldım eylülde kaldım hepsi kız diyo yaaa inşallah kız olur yaa çook istiyoruz kız olmasını :)) 21 yaşında hamile kalanlardan sadece ocakta gebe kalanları erkek doğuruyoo :))

kızlar bu çin takvimini hesaplarken yaşımızı 2 yıl fazla mı hesaplıcaz
yani 26 yaşındaysak,28 yaşınamı bakıcaz??
ben bi yerde okudum da
bilgisi olan varmı acaba

benım son satım 25 hazıran temmuzda gebe kaldım kız cıkıyo bugunde doktorum kız dedı tuttu valla

benimki tuttu tesadüffmü yoksa bu cinlerde birseymi var ona karar veremicem tabiki...

benimkide kız çıkıyordu,21 yaşında temmuzda hamile kaldım,hatta o sene sadece bir tane erkek şansım var.ama erkek oldu,5 yaşında bir oğlum var şu anda,tutmadı!

21 yaşında hamile kaldım eylülde kaldım hepsi kız diyo yaaa inşallah kız olur yaa çook istiyoruz kız olmasını :)) 21 yaşında hamile kalanlardan sadece ocakta gebe kalanları erkek doğuruyoo :))

güzelim ben de 21imdeyim temmuzda hamile kaldım ama yüzde 99 erkek renkli ultrasonda bizzat gördük bende takvime güvendim ama olmadı cokta heveslenmiştim ayrıca benim olsaki değilde yani olsaki yaşım 22 yada 20 bile olsa kız cıkıyor ama kesin erkek aslında aynı insanda bile bi tutuyo bi tutmuyo mesela benim ilk oğlumda tutmuştu baska bi arkadasımada 2sinade kız dedi ama 2side oğlan işte öle

Valla ben 19um kızım olacak ama takvim erkek diyor haziranda gebe kaldım ama tutmuyor

valla ben inanıyorum arkadaşlar bu takvime.ama tabi yine allah bilir ne olacağını...zaten yüzde 90 tutabilir ve öğlede oluyo.yüzde onuda tutmuyooo...

benimki kız çıkıyor takvime göre bu cumartesi doktora gidicem nasipse cinsiyeti belli olacak bakalım kız mııı

Merhaba kızlar çin takviminde yaş hesaplarken mesala benim yaş( 27 yıl iki ay 4 gün) 04.02.27 olarak çıkıyor.şimdi buna göre 27 yaşa göre mi bakmalıyım yoksa 28 yaşa göremi?bu konu hakkında bilgisi olan varsa beni aydınlatabilir mi?

X