Cilt Bakımı Ürünleri Mecitefendi kullanlar

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri
E

EU1

Ziyaretçi
Cidden kullanmadigim ürünü kalmadi diyebilirim ve hepiciği ayri güsel kakao kremi havuc kremi hem fiyati da uygun. Bu arada sac bakim yagi da cok iyi sorusu olan varsa cevaplayabilirim

Cidden kullanmadigim ürünü kalmadi diyebilirim ve hepiciği ayri güsel kakao kremi havuc kremi hem fiyati da uygun. Bu arada sac bakim yagi da cok iyi sorusu olan varsa cevaplayabilirim

Cnm bn bi şey sormak istiyorum..tam emin değilim ama bu markanın sanırım üzüm çekirdeği kremide var galiba..acaba onu kullandın mı?ve ben vücuduna kullandıysan acaba göğüs büyütücü bi etkisi oldu mu diye merak ettim?şimdiden teşekkürler..

canım benım dogru duymussun kullandım üzüm cekirdegi aldım aktardan ayrıca bu kremi. gögsün dokusunu düzgünlestiriyor. azda büyüttü gibi ama bariz degil hayatım .

yanlız güzelim hindistan cevizi kreminin çatlaklarımı azalttıgını söyleyebilirim

baska ürünler hakkında sorularınız olurswa cevaplayabilirim kıslar dogal ürünlere merakım cok

zaten hayalım dogal dükkanımın olması amma hayal işte kuzucuklar

bu mecitefendi kremlerini nerden bulup temin edebiliriz?

Merhaba hayatim ben aktardan almistim sanirim aktarlar ve dogal dükkanlarda bulunuyor

selülitle ilgili bir kremini fln kullandın mı cnm?

ciltteki akne izleri için en etkili yağ veya yağ karışımı sence nedir ayrıca cildim karma ve hassas ve göz çevresi için ne kullanıyorsun şimdiden teşekkürler

cay agacı yagı izleri hafifletiyor yüzüm sivilceliydi simdi görseniz bebek gibi kayısı yagı kullandım 3 günde bir ayrıca her aksam cay agacı yagı tabi öncesi kükürt sabunu . birsürü pğara harcadım roc kullandım vıchy yani bana yaramadı

birde selülit kremini kullanırken işe yarıyordu ama sıcakta kullanılmıyor cok yaglı birde cok parfümlü kokuyor. yararım dokunursa sevinirim

çay ağacı yağını nerden bulabilirz canım ..aktarlardanmı almak lazım..yoksa özel bir marka ürün flnmı almak lazım ?

dogal cilt bakımı hakkında uzmanlık alanım oldu resmen sorununuz olunca mecburen lisans yapıyorsunuz cilt bakımında okumadıgım kitap kalmadı dogal ruj allık tariflerim bile var kıslar

yanlız dogal ürünlere yönelmemin tek nedeni kullanmadıgım hiçbir marka kalmadı işi daha kötü yapmaktan baska işe yaramadı kuzucuklar

ben eczaneden aldım canım ya roc un kremlerini almaya gittiğim birgün önce onla tanıstık sonra aktar derken

baktım e3v dogal dükkan olmus yaglar tohumlar cekirdekler kopmusum

X