Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Gs bymesi iin Bitkisel Yalardan yararlanalm

metallium

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
25 Ağustos 2007
177
3
arkadaşlar ben göğüs büyütücü ürünler için çok fazla para harcamadan kendimizin bazı yağları karıştırarak daha ucuza getirelim diyorum google a breast enlarger oil yazdım ve en başta çıkan adrese girdim orada türkiyede satılmayan bir ürünün reklamında şu yazıyor:
B-Shapes has beneficial massage oils and emmollients like almond oil,sesame oil,which tone up breasts and helps to maintain fuller,firmer and more alluring bust line.
Burada almond oil badem yağı ve sesame oil de susam yağı yani aslında aktarlarda bulabileceğimiz şeyler,markalanıp paketlenince oldukça yüksek fiyatlara satılıyorlar işe yarar yaramaz bilinmez ama en azından bütçemize çok zarar vermez tabi hayal kırıklığı en kötüsü ama bence araştıralım ve buraya da araştırmalarımızı ekleyelim ama dayanağı olsun yani bir ürünün içeriğinde şeyler gibijeyyar

haklısın canım ama bence araştıralım dememin bir sebebi de bir kişi kara üzüm çekirdeği tozu dedi ve ne kadar fazla insan bunu denedi yani fayda görenler varsa da en fazla dolgunluk yaptı ya da biçok insanda hiç etki bile etmedi normalde kullanmak iyi bişey çok güçlü bir antioksidan ama göğüs büyütmede o kadar başarılı değil
bence bu kadar istekli insanlarız bu kadar isterken sanki bulacakmışız gibi geliyor ve yurtdışında satılan ve türkiyede bulunmayan onaylı ürünlerin içeriğiklerini araştırmak bize fayda sağlar diye düşünüyorum
benim benefil adlı bir başka üründe şunlar dikkatimi çekti bazı kimyasallar da var içinde ama dikkatimi çekenler isoflavanon,kafein,yeşil çay özü,ginseng özü,kelp özü,wild yam özü demiş(wild yam tanıdık geliyor ama çıkaramadım şimdi),buğday proteini gibi şeyler fakat sanırım kafein
şeklini düzeltiyor sıkılık gibi onu kullanmak iyi olmaz,isoflavanonlar göğüs büyümesi yapıyormuş ve soyadan üretiliyormuş
araştırıyorum kafam da karışıyor ama araştırdığımda en azından ortak olarak kullanılan bişeyler varsa onu kullanmakta tereddüt etmeyiz

arkadaşlar perfect woman(bu ürün oldukça iddialı)adlı ürünün içeriği ise şöyle:water, octyl palmitate, Glyceryl Stearate, Cetearyl Alcohol, PEG-100 Stearate, Caprylic/Cpric Triglyceride, Dimethiocne, Saw Palmetto Extract, Dong Quai Estract, Dandelion Dxtract, Blessed Thistle Extract, Kava Kava Extract, Wild Yam Extract, Mother's Wart Extract, Fenugreek Extract, Black Cohosh Extract, Fennel Extract, Cumin Extract, Myristyl Myristate, Glycerin, Trienthanolamin, Carbomer, Methylparaben, Phenoxyethanol.

fennel rezene,wild yam yine var bunda daCADIARZU

breast actives isimli ürünün içeriği ise şöyle:
Purified water, pueraria mirifica extract, almond oil, avocado oil, rheocare ath, safflower oil, sepilift dphp, borage oil, vitamin e acetate, vitamin a palmitate, wild yam extract, chamomile extract, red clover extract, grapefruit seed extract, damiana extract, saw palmetto extract, fenugreek extract, aloe vera extract, hydrolyzed colagen, avena sativa extract, hyaluronic acid & germaden II.

almond oil dediği badem yağı bu başka bir üründe daha vardıCADIARZU,demekki kullanılabilir
wild yam de yine var bunda da,saw palmetto da ortak

ben bir ara sadece kayısı yağı kullanmıştim.2 cm buyumustu.şimdi mi?hala miniminnacık duruo

arkadaşlar bende gögüs büyütme yağı aldım dün kullanmaya başladım 2 haftaya kadar etkili oluyormuş bakalım inş. büyürler

yam diye bişi yazdınya sen onu bende bi kaç yerde rastladım..bide bi bitki özlü büyütücünün içinde vardı melek otu o dikkatimi çekti..hormonları harekete geçirici özelliğe sahipmiş..bide afrodizyak etkisi yapıyomuş aktara sormaya çekindim yanlış anlar diye..bide testere palmiyesi duydum..işte o yam kökünü okudum bi kaç yerde..acaba ayrı olarak satılırmı az ondan az bundan alsak çay gibi kaynatıp içsek..badem yağım var benim..ama saçlarıma bakım olsun diye yapıyorum göğüsle ne alakası var..heme saç besleyici özelliği var onun göğüs büyütelim derken etrafındaki kılları güçlendirip göğüslerimizin görünümünü çirkinleştirmeyelim..

şu an lavanta yağı sürüyorum gece yatmadan,onu da sürmeye bir haberde duyup karar verdim lavanta yağı içeren şampuanlar erkeklerde göğüs büyütüyor diyordu ama asıl amacım masaj yapmak için herhangi bir yağ almaktı ondan aldım işe yararsa paylaşırım

yam diye bişi yazdınya sen onu bende bi kaç yerde rastladım..bide bi bitki özlü büyütücünün içinde vardı melek otu o dikkatimi çekti..hormonları harekete geçirici özelliğe sahipmiş..bide afrodizyak etkisi yapıyomuş aktara sormaya çekindim yanlış anlar diye..bide testere palmiyesi duydum..işte o yam kökünü okudum bi kaç yerde..acaba ayrı olarak satılırmı az ondan az bundan alsak çay gibi kaynatıp içsek..badem yağım var benim..ama saçlarıma bakım olsun diye yapıyorum göğüsle ne alakası var..heme saç besleyici özelliği var onun göğüs büyütelim derken etrafındaki kılları güçlendirip göğüslerimizin görünümünü çirkinleştirmeyelim..

benim dikkatimi çeken göğüs büyütücülerin içeriğindeki şeylerin çoğunun afrodizyak etkisi var ben de şey düşündüm hatta neten araştırdım kapsül şeklinde falan var mı diye mesela çemen otunun ya da puereria mirifca falan yok tek başına kapsül şeklinde bulamadım adı geçen şeyleri

http://www.ayurvediccure.com/breast_enlargement_firming_exercises.htm

bu link in içeriği ingilizce göğüs büyütmeyle alakalı egzersizler ama büyütmekten kast ettiği göğüsteki yağı arttırmak değil sanırım ama heralde etrafındaki kasları çalışıtırarak daha büyük görünmesini sağlamak yanlız ben ağırlık kullanılanları değil diğerlerini deniyorum çünkü onlar sıkılaştırmak için

canim kayisi yagini nasil kullandin? gunde kac defa? anlatir misin lutfen. bende var da ben de kullaniyim bari. belki ise yarar
valla bildiğimiz gibi mıncık mıncık olayları yani:eek:ama ben 10 dak masaj yapıodum sengözlerimebaksanabaslında amac masaj olunca yağın önemi yok bence :jeyyar:

bende üzüm çekirdeği yağı kullanıyorum ama daha 8gün oldu kullanalı bilmiyorum inş fark eder sizleri bilgilendiririm hele üzerinden bir ay geçsin bakalım ne değişecek kafamçokkarıştı

....................................................................................

Son düzenleyen: Moderatör:
biri üzüm cekirdeği yağı işe yarıyor diyo biri yaramıyo diye hepten kafam karısıyo benim -tatlicadiarzu- ne yağı kullancağıma karar veremedim bir türlü :uhm:

arkadaşlar bende gögüs büyütme yağı aldım dün kullanmaya başladım 2 haftaya kadar etkili oluyormuş bakalım inş. büyürler

nasıl bi yağ bu ve nerden aldın??

....................................................................................

................................................................................

X