Saç Rengi ve Saç Boyama Röfle rengi konusunda fikir verir misiniz?

D

DENİZ

Ziyaretçi
MERHABA ARKADAŞLAR BEN DAHA ÖNCE RÖFLE YAPTIRMIŞTIM SAÇLARIMI

YAKMIŞLARDI O SAÇ YOK OLANA KADAR KESTİRDİM VE ŞİMDİKİ SAÇLARIM ANA

SAÇIM....ŞİMDİ BU SAÇ RENGİMİN ÜSTÜNE RÖFLE İSTİYORUM YADA GÖLGE

RENGİ KAHVERENGİ...

GÜVENİLİR BİR KUAFÖR ARIYORUM ADANADA..HİÇ BİLDİĞİM BİR YER YOK

VARMI HEMŞERİLERİM a.s.

Bİ DE RÖFLELİ SAÇ RESİMLERİ VAR MI RENGE DE KARAR VEREMEDİMCADIARZU

ben adanadan değilim ama röfle yaptırırsan hep bakım istio saç. ben yaptırdım pişman oldum yanmadı ama kadayıf gibi duruo sanki doğal yumuşak durmuo saçlarım. bitkisel açıcıları diolar ama ne kadar sağlıklı bilinmiyor. bence en güzel renk doğal renk arkadaşım.

slm canm benim saçımdada röfle war we malesefki mutlaka yıpranıo we çatallaşıo ama genede alıştınmı wazgeçemiosun ben ADANADA yaptrdımki haliyle adanalıyım sana kuaför isimleri wereyim oraya yaptr ben memnun kaldım uğur mumcuda war abdullah yağmur mehmet aykut bu konuda 10 numaralar ama ben en son röflemi seyhan otelinde faruğa yaptrdım tanıdık die tawsiye edrim umarım yardımcı olmuşmdr:içelim:

Teşekkür ederim....
çok kararsizim ben ya yipranacak diye

ben de arıyorum adanada iyi röfle yapan bir kuaför
bilen varsa yazsın yawwww
çok fena oldu saçlarım

metropol sinemasının karşısında abdullah yağmura da fatih diye bi cocuk var o cocugun kesimi yüzünden oraya gitmek istemesemde serkan beyin röflesi için mecburen gidiyorum 120 liraya yaptırdım .fönümüde abdullah beyin oğluna çektiriyorum . özellikle dikkat ettm saçlarım hiç kopmadı . Kopsaydı zaten bende kıyameti kopartırdım

turgut özaldaki abdullah yağmurda fatih diye biri yok. belki çıkarmışlardır işten. can serkan ve ismini bilmediğim yeni biri var hakan olabilir adı. can süper saç kesiyor ben hep can a giderim ama serkanın müşterileri de aşırı fazla. ne zaman görsem röfle yapıyor. abdullah yağmur'un oğlu sürekli orda olmuyor ama ona hiç fön çektirmemiştim bir de onu deneyeyim

X