Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Göğüs büyütücü pompa?

kivi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Ocak 2008
54
0
41
arkadaşlar uzun zamandır bakıyorum netten bu ürüne, aranızda kullanan varmı acaba?

bana işe yarar gibi geliyor, en azından hap değil krem değil...Göğüse masaj yapan bi araç ve hiçbir zararı olamaz dşiye düşünüyorum.

fiyatı 70 ytl miş. kremlere göre daha uygun ve bitecek birşey değil acaba denesekmi diyorum ne dersiniz?

nete konu başlığını yazıp aleti görebilirsiniz.

kafamçokkarıştı
:sm_confused:
:dance:

ya bilmiyorum ama eğer kuvvetli bi şekilde pompalıyosa ben göğüsleri
sarkıtır diye düşünüyorum içi boş bi deri parçası gibi olucak diye düşünüyorum...yine de bilemem tabi...kullanmadım

göğüs küçültücüde varmı acepCADIARZUbenmkiler büyükte,keşke küçük olsaa.s.

bende araştırdım fakat bana pek iç açıcı gelmedi şuan bant kullanıyorum netice bildiririm

bence bu pompa işi mantıklı masaj falan olabilir neden olmasın denemek lazım arkadaşlar deneyen olursa sonuçları mutlaka yazsın

arkadaşlar ya taktım kafaya ama netten almak istemiyorum fazntazi ürün satan mağazalarada gidemem valla töbe töbe :d

netten alırsam kredi kartınının ekstresinde görünür filan :p

ama bana mantıklı geliyor yav, fotolarda var orda neden olmasınki.. bir denemek lazım, biraz daha düşünelim konuşalım hemen para saçmayalım ortalığa ...

Pompa ile de minimal oranda belki göğüs büyür ama sürekli kullanmadıktan sonra aynı şekilde eskiye geri döner.Haplar ya da bitkisel yöntemler de aynı hiçbirinin sürekliliği yok.

arkadaşlar uzun zamandır bakıyorum netten bu ürüne, aranızda kullanan varmı acaba?

bana işe yarar gibi geliyor, en azından hap değil krem değil...Göğüse masaj yapan bi araç ve hiçbir zararı olamaz dşiye düşünüyorum.

fiyatı 70 ytl miş. kremlere göre daha uygun ve bitecek birşey değil acaba denesekmi diyorum ne dersiniz?

nete konu başlığını yazıp aleti görebilirsiniz.

kafamçokkarıştı
:sm_confused:
:dance:

Canım diğer bölümlerde dikkatini çekmiştir belki , biz bardak masajı uyguluyoruz. Oda pompa niyetini görüyor. Ve hiç bir bedeli yok. Önce bunu denemeni tavsiye ederim. İşe yaramazsa göğüs pompası alırsın.a.s.

evet ya bu bardak masajını bende merak ettim yapanlar detaylı bir şekilde anlatabilir mi acaba.

Pompa, hap vs..Bunlar işe yarasaydı gerçekten, herkes bıçak altına yatıp estetik ameliyat olurmuydu kızlar?

Geçiçi olarak dolgunluk verebilir belki ama kalıcı bir büyütme olabileceğine ihtimal bile vermiyorum..Olurmu öyle şey..

Pompa, hap vs..Bunlar işe yarasaydı gerçekten, herkes bıçak altına yatıp estetik ameliyat olurmuydu kızlar?

Geçiçi olarak dolgunluk verebilir belki ama kalıcı bir büyütme olabileceğine ihtimal bile vermiyorum..Olurmu öyle şey..

O senin bıçak altına yatıp estetik oluyor dediğin insanlar zahmetsiz , uğraşmadan bir göğse sahip olmak isteyenler canım. Ve bence hiç de güzel görünmüyor ne öyle top gibi. Biz doğal yöntemlerden yanayız. Ama bizi düşündüğün için yine de sağol.:1closedeyes::dilcikar:naniknanik

Bardak masajı Julyet arkadaşımdan öğrendiğim kadarıyla şöyle oluyor kızlar. Su bardağından biraz daha büyük bir bardakla oturur vaziyetteyken göğsünüze , bardak göğsünüzü içine alacak şekilde yerleştiriyorsunuz ve hafifce uzanır vaziyeti alıyorsunuz. Tabi bardağın hava almamasına dikkat edin. 15-20 sn bekleyin ve hafif hafif bardağı çekin. Pompa gibi yani. Bu hareketi ben bir göğsüme 100 defa yapıyorum.

Tabi daha sonra bebek yağı ile masajda yapıyorum. Ve inanın küç kullanmadığım halde etkisini gördüm. Çok abartılacak bir şey değil ama kısa sürede farkettim. Pes etmeden usanmadan yapın ama. Bir gece bile askıya almayın sakın.

Ve unutmadan egzersiz yapmayıda ihmal etmeyin. Hepinizi kocaman öptümmmmmmmŞeniz:sm_cool:yerimseniben

Bardak masajı Julyet arkadaşımdan öğrendiğim kadarıyla şöyle oluyor kızlar. Su bardağından biraz daha büyük bir bardakla oturur vaziyetteyken göğsünüze , bardak göğsünüzü içine alacak şekilde yerleştiriyorsunuz ve hafifce uzanır vaziyeti alıyorsunuz. Tabi bardağın hava almamasına dikkat edin. 15-20 sn bekleyin ve hafif hafif bardağı çekin. Pompa gibi yani. Bu hareketi ben bir göğsüme 100 defa yapıyorum.

Tabi daha sonra bebek yağı ile masajda yapıyorum. Ve inanın küç kullanmadığım halde etkisini gördüm. Çok abartılacak bir şey değil ama kısa sürede farkettim. Pes etmeden usanmadan yapın ama. Bir gece bile askıya almayın sakın.

Ve unutmadan egzersiz yapmayıda ihmal etmeyin. Hepinizi kocaman öptümmmmmmmŞeniz:sm_cool:yerimseniben

ay beceremiyorum su bardak masajını yaa beceremiyorum,off kafayı yicem:kızgın:

hafifçe uzanır vaziyet alıyorum ama bardağın içi boş anacımm boşşş :d

YA arkdşlr uzndğmda göğs kayblyo ama kemik ve deri kalyo bi tek:KK43:((((

Başka bir konu altında bir arkadaş bu pompa işini elektrikli süpürge ile yaptığını yazmış. Deneyin bakalım kızlar hem o daha zahmetsiz olur. :teselli:

X