Shaggy halı kullanan var mı?

temizlik açısından ben de memnunum silmesi süpürmesi güzel. içine toz da girmedi ayrıca.fakat tüyler yatmaya başladı bu durum sinirimi bozuyor

Birdaha mi shagyy asla asla aslaaaa:KK47: hep toz topluyor makineye atsanda cikmiyor icindeki tozlar tek care disariya serip sirkelemek :KK47:

aldığınız shagynin markasına ve türüne bağlı olarak değişir.. benim salonumda ipek shagy var çok memnunum süpürdün mü yeni gibi misss... tüyleri parlak olduğu için de çok şık duruyor. şimdi oturma odama ve antreye de aldım ipek shagy ama onlar yarı shagy aralıkta gelicek.. yünlü olanlar güzel olmuyo tabi görüntüsü de çirkin bence bi de çok uzun tüylü olmamalı normal olmalı ipliklerin uzunluğu :KK20:

valla bizimkinin içinden her bi yemek çıkıyor:)ekmek ,çekirdek,bisküvi kırıntısı....aç kalmayacaz inşallah:):KK52:

Son düzenleme:
ben aldım aynenn geri iade ettim berbat bir halı içine herşeyi hapsediyor ki okadarda temizlik düşkünüyüm ama sabır bırakmıyor kullanışlı değil canım iyi düşün

Son düzenleme:
merhaba arkadaşlar ben el dokuması şagi halı imalatçısı bayanım.gerçekten son derece dekoratif vekullanışlı.biraz toz tutması çok normal her halı tutuyor.ama bu uzun tüylü oldugu için daha çok tuttugu düşünülüyor ki oda güzelligine deger.

X