Sayfa: 13/15 İlkİlk ... 31112131415 SonSon
Toplam 146 adet sonuctan sayfa basi 121 ile 130 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Shaggy halı kullanan var mı?

1. Konu Sahibi : iklimce #121
    Giriş tarihi
    Feb 2008
    bende 2-3 senedir shaggy kulanıyorum.kaşmirin.kalın tüylü ve derin .haftada bir içindeki ler dökülsün diye balkonuma silkeliyorum.süpürgeyle her gün çekiyorum.halı fırçasıyla haftada 3 kere halı şampuanıyla fırçalıyorum.tertemiz oluyor.

2. Konu Sahibi : iklimce #122
    Alıntı pati22 kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    kasvetlı sorun olmazsa halının resmını cekıp koyarmısın?
    hangi tür shagyy daha ıyı anlarız
    kalın olanalrdan genellikle sikayet oluyor
    leke cıkmıyor temızlenmıyor dıye
    sen boyle dıyınce sasırdım..
    yarın cekeyım canım ama resım koyma işlemını ben beceremıyorum bırı yardım ederse sevnırım..
    benım kalın olan kırmızı zemın uzerıne siyah krem ve sutlu kahve cıceklerı var..
    temzlık olarak önce sılıyorum sonra halı fırcasıyla fırcalıyorum kurumaya yakın supurgeyle cekıyorum tertemız oluyoır..silkeleme olayını maalesef yapamıyorum alt komsumla aram iyi değil ..umarım boyle temiz oluyordur..

3. Konu Sahibi : iklimce #123
    buraya resmı nası yuklucem acaba?? bi bilen varsa bana yardımcı olabılırmı?

4. Konu Sahibi : iklimce #124

saray halı

herkese selam. oturma odama sarayın shaggy halılarından almak istiyorum.yorumlarda genel olarak kaşmir ve saraydan memnun kalındığını gördüm ama benim kaşmir halıdan ağzım yandı biraz; bu nedenle saray alıyım diyorum.ancak tüyleri basılır mı endişesi var bende.şu uzun tüylülerinden kullanan var mı sarayın bi de simli oluyor sanırım o halıları. kullananların yorumlarını bekliyorum.benim derdim temizliğinin nasıl olduğu değil aslında, tüylerinin basılıp basılmadığı.çalıştığım için hiç vaktim olmuyor zaten haftada bir evi süpürebiliyorum.diğer halılar da aslında mahsum değil ki onlar da çok toz barındırıyor.onları hiç silkelemediniz mi? nasıl tozlar çıkıyor içinden.

5. Konu Sahibi : iklimce #125
    Giriş tarihi
    Nov 2010
    ben riskli olsada mutfağıma aldım çok güzel oldu

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 19-01-2015

Hamileliğimin 15. haftası içindeyim.
    Bebeğimi kucağıma almama 179 gün kaldı.

Bebeğinizdeki hızlı ve sürekli büyüme onun öncesine göre daha çevik olmasını sağlar. Örneğin şimdi bebeğiniz kafasını döndürebiliyor, ağzını açabiliyor ve dudaklarını sıkıca bastırabiliyor. Bebeğiniz yaklaşık 28 gr ağırlığında ve 8-9 cm uzunluğunda .Muhtemelen sabah bulantılarınız ya çok azaldı yada tamamen bitti.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 74 gr. - Yaklaşık boyu : 87 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Takvimi - Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

6. Konu Sahibi : iklimce #126
    aa çok ii güle güle kullan.peki ne marka ve ne kadar zamandır kullanıyorsun. basılma olmadı dim?

7. Konu Sahibi : iklimce #127
    kızlar bugün saray halıya gittim.adama dedim benim sağlık sorunum var öyle her gün halıyla uğraşamam zırt pırt silemem dedim.bana dediği şuydu shaggy halılar kaliteye göre değişir eğer kalitelisini alırsan kesinlikle sorun yaşamazsın.ben size mimoza serisini öneririm dedi shagylerin en pahalısı diyebilirim .ama duruşu mükemmmeldi.ben oturma odasına taş desenli kaşmir aldım tek kelimeyle iğrenç resmen keçeleşiyor ve acayip leke tutuyor.ama saray öyle değilmiş.adam dediki sadece sahil serisini öermem.ben şimdi inanılmaz karışığım.adam şunu da dedi shagynin ömrü üç dört yıldır dedi.benim eşim eşya ömürlük alınır diyenlerden .bense tam tersi çabuk sıkılanlardanım.şimdi onları alsam çabuk bozulup dayanmazsa diyorum en iyisi vizyon serisi ama normal halı türü.ondan alsam koridor ve mutfak bin lira gibi tutuyor .off bilmiyorum kafam resmen çorba oldu.eşya seçerken kocişlerin verceği tepkiyide hesaba katmak lazım .

8. Konu Sahibi : iklimce #128
    Giriş tarihi
    Jun 2008
    Alıntı geztapo kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    kızlar bugün saray halıya gittim.adama dedim benim sağlık sorunum var öyle her gün halıyla uğraşamam zırt pırt silemem dedim.bana dediği şuydu shaggy halılar kaliteye göre değişir eğer kalitelisini alırsan kesinlikle sorun yaşamazsın.ben size mimoza serisini öneririm dedi shagylerin en pahalısı diyebilirim .ama duruşu mükemmmeldi.ben oturma odasına taş desenli kaşmir aldım tek kelimeyle iğrenç resmen keçeleşiyor ve acayip leke tutuyor.ama saray öyle değilmiş.adam dediki sadece sahil serisini öermem.ben şimdi inanılmaz karışığım.adam şunu da dedi shagynin ömrü üç dört yıldır dedi.benim eşim eşya ömürlük alınır diyenlerden .bense tam tersi çabuk sıkılanlardanım.şimdi onları alsam çabuk bozulup dayanmazsa diyorum en iyisi vizyon serisi ama normal halı türü.ondan alsam koridor ve mutfak bin lira gibi tutuyor .off bilmiyorum kafam resmen çorba oldu.eşya seçerken kocişlerin verceği tepkiyide hesaba katmak lazım .
    sarayın mimozaları gerçekten çok güzell bende shagyy halıların tümünü inceledim diyebilirim en kullanışlısından biraz diğerlerine göre tuzlu olsada süper bencee...

kaşmir şimdiye akdar en çok şikayet gören leke çıkmayan kkeçeleşen halı markası...uzak durun derimm..

saray ve koyunlu bunların halıları sizz değiştirmedikten sonraa ömürlüktürr...

atlas royal koyunlu saray kullanan biri olarak tavsiyem budur cnmm
    HAYATTA ÜÇ ÇEŞİT İNSANDAN KORKACAKSIN!!.. DAĞDAN İNME, DİNDEN DÖNME, SONRADAN GÖRME.. !!!!!!!!!

9. Konu Sahibi : iklimce #129
    Alıntı teknolog kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    sarayın mimozaları gerçekten çok güzell bende shagyy halıların tümünü inceledim diyebilirim en kullanışlısından biraz diğerlerine göre tuzlu olsada süper bencee...

kaşmir şimdiye akdar en çok şikayet gören leke çıkmayan kkeçeleşen halı markası...uzak durun derimm..

saray ve koyunlu bunların halıları sizz değiştirmedikten sonraa ömürlüktürr...

atlas royal koyunlu saray kullanan biri olarak tavsiyem budur cnmm
    peki ben sarayda karar kıldım .ama sizce shagymi normal halımı?konuyu biraz daha açayım ben gün aşırı ev süpürürüm ve silerim.ama derin temizliği kendim yapamıyorum.fakirin çok güçlü bir çekişi olan modelinden süpürgem.ama temizliği beni çok korkutuyor.benim durumumda olsanız sarayın normalinimi tercih ederdiniz.ben çok kararsızım.

10. Konu Sahibi : iklimce #130
    Giriş tarihi
    Jun 2008
    canım sıkılırım ve değiştirebilirimm dersen shaggy all ...eşinin dediği gibi ömürlük olması gerekliyse normal almanı öneririmm...
    HAYATTA ÜÇ ÇEŞİT İNSANDAN KORKACAKSIN!!.. DAĞDAN İNME, DİNDEN DÖNME, SONRADAN GÖRME.. !!!!!!!!!

Sayfa: 13/15 İlkİlk ... 31112131415 SonSon